1

Temat: makijaż permanentny usunięcie

Mam od pewnego czasu problem. mianowicie makijaż permanentny brwi który wykonywałam ok rok temu, jest zrobiony poprawnie, ale muszę przyznać, że przestało mi się to podobać, wygląda trochę nienaturalnie i co gorsza źle wyglada przy włosach, które postanowiłam trochę rozjaśnić. wygląda na to że jedynym sensownym rozwiązaniem będzie laserowe usuwanie w jakimś gabinecie. słyszałam o klinice Miracki w warszawie, że specjalizują się w laserowych zabiegach. chciałabym się tego pozbyć w tak szybkim czasie jak to tylko możliwe, wiem że pewnie w grę wchodzi kilka zabiegów, ale wiadomo jak to jest jedne lasery są lepsze, drugie gorsze. może ktoś korzystał z podobnego zabiegu????

2

Odp: makijaż permanentny usunięcie

Ale taki makijaż będzie widoczny jeszcze rok, maks. dwa, więc nie lepiej go poprawiać na swój sposób do tego czasu? Ja bym się bała poddać laserowym zabiegom, bo to są okolice oka...

3

Odp: makijaż permanentny usunięcie

mnie kosmetyczka mówiła że makijaż permanentny brwi trzyma się ok 8 mieisęcy tylko

4

Odp: makijaż permanentny usunięcie

więc szkoda pieniędzy chyba na jego likwidacje

5

Odp: makijaż permanentny usunięcie

Może po prostu się przemęczyć ??
Wg mnie spróbować go skorygować kosmetykami ?
Laser to dość odważne, no chyba że nie masz co robić z kasą...
rób też częściej peelingi przy brwiach to ściera naskórek

6

Odp: makijaż permanentny usunięcie

Ja na Twoim miejscu bym poczekała. Niedługo makijaż permanentny zniknie sam. Idź na konsultację z kosmetyczką nich oceni mniej więcej, w jakim stanie jest makijaż i kiedy możesz się spodziewać, że zniknie. Lepiej poczekać, żeby naturalnie zniknął niż ryzykować kolejny zabieg. Tym bardziej, że są to okolice oczu. Dodatkowym argumentem jest to, że po prostu zaoszczędzisz pieniądze, które będziesz mogła wydać na coś innego. Jeśli odcień włosów teraz nie pasuje bo jest zbyt jasny to po prostu przyciemnij je i przemęcz się jeszcze kilka miesięcy z ciemniejszymi.

7

Odp: makijaż permanentny usunięcie

Można usunąć makijaż permanentny, gdy przykrywanie go zwykłymi kosmetykami może być niewystarczające.

8

Odp: makijaż permanentny usunięcie

Koleżanka ma delikatnie zrobiony, więc jak chce mocniej coś podkreślić to może zrobić na nim zupełnie inny makijaż...

9

Odp: makijaż permanentny usunięcie

Nie mam potrzeby usuwania go bo jest dobrze zrobiony....