101

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Cześć wam, mam na imię Lidka ,pochodzę z Koszalina ,mam 30 lat Mary Anno też lubię słuchać mużyki ,ale trochę innej .
Kto z was lubi polskie zespoły?Stare Dobre Małżeństwo -mam dwa bilety-jeden mogę odsprzedać na 27 luty koncert Sala widowiskowa CK105

102

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Mieszkam w Grudziądzu ,mam 22 lata a na imię Kaśka ,poszukuję towarzyszki na siłownię ,gdzie wam pasuje na Kalinkowej 56 - Basen,czy  Druga opcja to siłownia na solankach?Nie cierpię się nudzić;)

103

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Pochodzę z Tarnowa  na imię Ela i 24 lata szukam rozrywkowych dziewczyn na wspólne wypady w weekendy do klubów wieczorami na dobrą zabawę .

104

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim ,nazywam się Krysia ,31 lat mam 2 urwisów w wieku 3 lata i 11 lat i trzeciego dużego urwisa 36 lat:) pracuję na poczcie .Uwielbiam gotować wymyślne posiłki .i robić na drutach ,to mnie uspokaja .

105

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Piła się wam kłania ,Pati ,lat 22 ,Studiuję w Wyższej Szkole Biznesu na kierunku Administracja .
Szkoda Ela ,że tak daleko mieszkasz mamy dużo wspólnego.
A może będzie ,ktoś z Piły?

106

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Cieszę się ,że będę mogła zaprzyjaźnić się z wami .Mam na imię Agata ,28 wiosen ,1 córeczkę 5 lat i męża 35 lat .Mieszkam w Świnoujściu ,pracuję jako kontroler .Myślę ,żeby coś zmienić w swoim życiu ,a nowe znajomości może mi w tym pomogą .

107

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Jestem z Wałbrzycha nazywam się Agnieszka ,mam 25 lat i 1 roczną córeczkę ,także mam dużo czasu ,więc chętnie z kimś popiszę na priv .

108

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Cześć AgaPe mieszkam nie daleko ,bo w Szczecinie to może się spotkamy co o tym myślisz?Na imię mam Basia i tylko 2 lata starsza od Ciebie jestem .Bardzo lubię czytać książki historyczne .w wolnych chwilach lubię chodzić na spacery o kijkach .

109

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Jestem Dorota mam 31 lat pochodzę z Rudy Sląskiej nie cierpię się nudzić ,więc szukam wesołych ludzi .Uwielbiam pływać ,może ktoś ze mną się wybierze na basen ?

110

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Jestem po szkole gastronomicznej na imię mam Zosia ,ale wołają na mnie Gośka ;)pochodzę z Mielca ,interesuje mnie dobry film, lubię dużo gadać ,mówią ,że mi się buzia nie zamyka .Mam 22 lata i jestem pełna energii .

111

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Mieszkam w Białej Podlaskiej Mam na imię Tereska ,32 lata ,lubię bawić się kolorami ,nie cierpię nudy.Z koleżankami czasami wymieniam się ubraniami  i wtedy korzystam z nowych pomysłów strojów.

112

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

kristinn ja także jestem z Piotrkowa byłoby fajnie spotkać się w realu .Krysiu jestem troszkę młodsza bo mam 26 lat ,ale lubię tak samo pichcić w kuchni jak ty,może jakimiś fajnymi przepisami się wymienimy?

113

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hmm coś o sobie...? Singielka 30+ , z duszą romantyczki ale już po przejściach...

114

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Halo ,czy jest tu kto z Zamościa?Przeprowadziłam się nie dawno tutaj ,chciałam poznać jakąś bratnią duszę na pogaduchy.
Nazywam się Beata i mam 29 lat .Jestem smakoszem kuchni tureckiej, pracuję w restauracji EFEZ w Galerii Twierdzy zapraszam ,jeśli ktoś chce nawiązać kontakt.

115

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

24 lata -Ania mieszkam na Osiedlu Rataja w Zamościu.Widzę ,że Beata stąd pochodzi ,więc się do niej przejadę smile

116

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Puk, puk ,można się do was przyłączyć pochodzę z Krakowa ,25 lat singelka od roku szukam bratniej duszy na wypady do kina,na kawę.

117

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej wam ,jestem z Opola ,bardzo lubię tańczyć ,więc jak jest ktoś tutaj z Opola ta zapraszam do CENTRUM RUCHU I SZKOŁA TAŃCA FOKUS, nie trzeba tam mieć partnerów smile

118

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witam, mało tu ludzi ,pochodzę z Jeleniej Góry mam 26 lat na imię Marta .Nuda jest moim wrogiem ,także poszukuję ludzi ,którzy lubią aktywnie spędzać czas.

119

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Poszukuję kogoś szalonego jak ja ,mieszkam Rudzie Śląskiej ,mam 22 lata ,uwielbiam pływać w basenie ,czuję się jak ryba w wodzie,może jest tutaj ktoś chętny .Ja chodzę ,żeby spalić trochę tłuszczyku po zimie do Aqua Aerobic w Aquadromie.
Zajęcia są w  każdy poniedziałek o godzinie 19:00 i 20:00 oraz piątek o godzinie 19.00.Zapraszam smile

120

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Jestem studentką z Torunia ,mieszkam tu od niedawna ,chciałabym poznać więcej osób ,a nie tylko z uczelni .
Lubię spacery o kijkach Nord walking ,chętnie poszłabym gdzieś się zabawić z miłym towarzystwem.

121

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej!
Zrobiłam trochę na odwrót, bo napisałam w paru postach, zanim znalazłam ten wątek, ale już nadrabiam.
Nazywam się Karolina, mam 24 lata i jestem z Bełchatowa, ale studiuję i pracuję w Łodzi.
Zaciekawiło mnie, czemu to forum jest takie rozbudowane i jakie fajne wskazówki dotyczące urody, mody i zdrowia mogę tu znaleźć, a trochę mi brakowało takiej babskiej społeczności, bo ostatnio udzielam się na forum, gdzie dominują faceci i... muszę trochę od nich odpocząć wink
także miło mi smile

122

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witaj dubolak ja pochodzę z Pabianic ,nie daleko Ciebie nazywam się Anka mam skończone 22 lata .Jestem studentką ,ale studiuję w Łodzi na Uniwerku .Ja jestem ciekawa poznawania nowych ludzi ,dlatego tutaj się do was dopisałam smile

123

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Witam,

z tej strony Adam, mam 34 lata pochodzę z Warszawy, obecnie mieszkam na Śląsku. Pozdrawiam serdecznie smile

124

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

cześć wszystkim tutaj Kasia smile

125

Odp: Powitalnia - napisz kilka słów o sobie :)

Hej, tu Marlena, od 2 miesięcy szczęśliwa singielka:)