1

Temat: Płock

Cześć, mieszkam w Płocku, właśnie kończę studia i piszę pracę mgr, więc mam mało zajęć na uczelni i dużo czasu. Macie jakieś pomysły, gdzie można go ciekawie spędzić ? Chętnie się dołączę:)

2

Odp: Płock

Szukam chętnych na wyjazd w góry najlepiej z Płocka lub okolic (możemy się też spotkać na miejscu). Chcę wyjechać w terminie 28.02 do 5-6 marca. Preferuję Tatry - spokojne, lekkie trasy np. 5tka, Grześ, Czarny Staw Gąsienicowy, może coś z zachodnich - wszytko zależy od warunków i pogody. Może też być wyjazd do Karpacza lub Szklarskiej Poręby, ale wtedy na 4-5 dni. Preferowany wiek 30+, płeć obojętna:)
Piszcie na Priv - parę słów o sobie i nr tel. usprawni kontakt.

3

Odp: Płock

Na imię mam Anka i tylko 22 lata na karku ,kocham tańczyć i się bawić ,ale pracuję nie jestem do końca lekkoduchem smile

4

Odp: Płock

Hej,
Szukam towarzystwa do kina na nowego 'Pitbulla'. Kto ma chęć - zapraszam do kontaktu wink
Miła i sympatyczna dziewczyna, lat 26 - jeżeli to dla kogoś ważne smile

5

Odp: Płock

Chciałabym popisać z kimś o tym, jak mija dzień, co się fajnego wydarzyło, powymieniać się sukcesami/porażkami, ponarzekać, pochwalić się.
Czysto wirtualnie. Bez spotkań. Bez zdjęć. Będzie bardziej intrygująco smile Płeć bez znaczenia.

6

Odp: Płock

W tej epoce braku kontaktów międzyludzkich, ograniczonych tylko do minimum lub tylko do elektronicznego sposobu komunikowania się, jeśli ktoś czuje się samotny lub chciałby po prostu popisać, wymienić myśli i stworzyć dobry grunt pod relację w epoce post-pandemicznej, to zapraszam do kontaktu smile

7

Odp: Płock

Gdyby ktoś miał wolne weekendy, to chętnie gdzieś wyjdę, choćby na kawkę i ciacho w miłym towarzystwie:) Pisać na priv.

8

Odp: Płock

Często bywam w Płocku - chętnie poznam kogos nowego.

Ostatnio edytowany przez katasia (2022-12-08 19:37:05)