1

Temat: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Cześć. Może ktoś tutaj ostatnio wynajmował ekipę do malowania mieszkania? Chciałabym odmalować je całe. 3 pokoje , 62 m2. Ile mniej więcej musiałabym przyszykowac pieniędzy?

2

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

To zależy czy z gruntowaniem czy bez,, czy ściany wcześniej trzeba myć czy nie. Najlepiej zadzwonić do kilkiu fachowców i zapytać o ceny.
U mnie 2 pokoje malował znajomy, metraż 15 i 20 metrów, wziął 300 zł.

3

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Bez gruntowania. Malowane było 3 lata temu i ściany są po prostu przybrudzone smile
To w sumie nie tak drogo 300 zł.

4

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

A może sami pomalujecie? Teraz są takie fajne urządzenia i dobre farby, że może warto poświęcić jeden weekend , a za te pieniądze spędzić następny w spa? smile

5

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Nie w każdym pomieszczeniu dobrze się maluje samemu. Ja mam bardzo krzywe ściany i przy suficie po prostu nie wiedziałam, jak to ogarnąć.

6

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

wszystko się przelicza na metry jeśli chodzi o usługę plus koszt materiału. jeśli kupisz w castoramie  , a w dodatku sama pomalujesz to koszty są znikome

7

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Zależy, czy malujesz sama, czy raczej zatrudniasz malarza. Jeśli samemu, to wystarczy sprawdzić ile kosztują farby] i poświęcić na to trochę swojego czasu.

8

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Moim zdaniem najlepiej popytać znajomych. Na pewno ktoś ma kogoś znajomego, kto pomaluje po taniości. ;-)

9

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Ja pokój sama sobie malowałam smile przecież to nic trudnego. Przemalowałam swoją, kupiłam kilka nowych dodatków i mam teraz sypialnię swoich marzeń.

10

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Można samemu, ale jak pomyślę że pewnie umaluję się  też sama no i potem to całe sprzątanie, to mi się nie chce:) Wolę zapłacić i mieć spokój.

11

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

A może tapeta zmywalna? Na dłużej wystarczy i nie wydzieli tylu trujących substancji co farba...

12

Odp: Ile kosztuje teraz malowanie mieszkania ?

Ja wolę zapłacić niż potem patrzeć na brzydkie ściany kilka lat...