1

Temat: Wypożyczalnia samochodów ślubnych

Temat założony na prośbę mojej siostry smile Szuka obecnie jakiegoś świetnego autka na ślub. Koniecznie starego. Jaką wypożyczalnię w Wawie polecicie?

2

Odp: Wypożyczalnia samochodów ślubnych

Chcieliśmy zamówić sobie na ślub takie stare autko bo również podobnie jak Twoja siostra doszliśmy do wniosku,ze jest to jedna z niewielu okazji kiedy można się czymś takim przejechać. Chcieliśmy aby na naszym ślubie wszystko było idealne. Na stronie wypożyczalnie jest wiele różnych autek tak więc możesz pokazac ją siostrze oraz ewentualnie zadzwonić i dopytać sie o terminy. Samochód również powinno się zarezerwować z pewnym wyprzedzeniem.

3

Odp: Wypożyczalnia samochodów ślubnych

Według mnie stare samochody juz wychodzą z mody lepiej postawić na coś nowoczesnego jak np ferrari.
Myślę, że przejażdżka takim samochodem była by bardzo fascynująca dla młodych. Jednak jeżeli chcą jechać starym samochodem to
możeby taką przejażdżkę ofiarować im w prezencie? Jest taka możliwość u nich  mają bardzo fajną ofertę i myślę, że to byłby świetny prezent. Na pewno by się ucieszyli smile

4

Odp: Wypożyczalnia samochodów ślubnych

Ja się szykuję właśnie do swojego wesela. Już zarezerwowałam Nissana GTR . I teraz hit obrączki będzie niósł owczarek niemiecki (aktualnie pies mojego Narzeczonego, wkrótce nasz wspólny). Dodam, że są przyjaciółmi od 10 lat. Już się nie mogę doczekać.

5

Odp: Wypożyczalnia samochodów ślubnych

Jak do ślubu to tylko kabrioletem:)

6

Odp: Wypożyczalnia samochodów ślubnych

Teraz już jest  coraz drożej ,bo wiadomo, paliwo poszło do góry o jakieś 3 zł za litr...

7

Odp: Wypożyczalnia samochodów ślubnych

Ja bym pożyczyła jakieś kabrio