1

Temat: Depilacja laserowa Poznań. Jaki gabinet

Czesć .Czy ktos tutaj jest możę z Poznania? Doradzicie do jakiego gabinetu warto jest zapisać sie na zabieg depilacji laserowej?

2

Odp: Depilacja laserowa Poznań. Jaki gabinet

Ja jestem z tych okolic. Najskuteczniejszym obecnie laserem jest light sheer oraz jeśli chcesz zapisać sie na zabieg depilacji to tylko nim. Może jest to trochę droższe niż IPL ale daje o niebo lepsze efekty oraz laser taki usuwa włloski raz na zawsze. Powinnaś wybrać się na 4-5 zabiegów. 5 zabieg jest już na naprawdę rzadkie wloski Najlepszy efekt uzywkasz jeśli masz jasną skórę oraz ciemne włosy.
W Poznaniu mogę polecić ten salon:


Mają tam właśnie taki nowoczesny laser. Ceny są przystępne.

3

Odp: Depilacja laserowa Poznań. Jaki gabinet

Swoją depilację robiłam w salonie . Miałam kilka zabiegów, całość mi zajęła ok. pół roku. Teraz mam już gładkie nogi, także jestem usatysfakcjonowana, dobrze wybrałam. Także  jeśli o mnie chodzi to z doświadczenia polecam to miejsce

4

Odp: Depilacja laserowa Poznań. Jaki gabinet

czy taki zabieg boli?

5

Odp: Depilacja laserowa Poznań. Jaki gabinet

Mediart Clinic. Byłam trzy razy na depilacji łydek i skórę mam gładką, no może nie licząc kilku włosków, które co jakiś czas odrastają. Ale i tak efekt przerósł moje oczekiwania smile Czy zabieg boli, trochę tak, ja czułam takie nieprzyjemne cieplo, ale tylko podczas 'strzału' laserem w skórę. U mnie zabieg na łydki trwał kilka minut, więc można to przeżyć. Zwłaszcza że rezultaty są super.

6

Odp: Depilacja laserowa Poznań. Jaki gabinet

Fajna sprawa taka depilacja, mamy spokój na cały rok.

7

Odp: Depilacja laserowa Poznań. Jaki gabinet

U mnie po pół roku juz odrastaly pojedyncze włoski..