1

Temat: Sport we dwoje

Liczę na wasze odpowiedzi, jaki to sport we dwoje preferujecie ? smile Jak to u was wygląda, wasi mężowie, narzyczeni, chłopacy lubią z wami coś trenować wink? Ja z moim narzeczonym jeżdżę na rolkach. Jak jest taka pogoda to bardzo często jeździmy po ścieżkach rowerowych.

2

Odp: Sport we dwoje

Rolki ,fajna sprawa, ale ja jeżdżę sama, chłopak woli piłkę nożną...

3

Odp: Sport we dwoje

To dlaczego go nie namówiłaś ? Ja jeszcze z byłym chodziłam na tenisa ziemnego. smile Fajna sprawa, można się odprężyć i pograć w coś nowego, podobało mi się to i to bardzo mocno. Teraz jestem w statusie związku - wolna..Więc nie wiem jakie są popularne ostatnio sporty we dwoje tongue

4

Odp: Sport we dwoje

Ja z moim jeżdżę na rowerze smile

5

Odp: Sport we dwoje

Ja to mojego wyciągnęłam na rolki smile nie było łatwo..Przychodził z pracy i zawsze marudził jaki on to jest zmęczony. Nie podobało mi się to i postanowiłam to zmienić, powiedział aby się ruszył sprzed kanapy bo trzeba będzie robić formę na lato poprzez jazdę na rolkach.

6

Odp: Sport we dwoje

[quote=Finao]Rolki ,fajna sprawa, ale ja jeżdżę sama, chłopak woli piłkę nożną...[/quote]


Jeśli Ty też chociaż trochę lubisz piłkę możecie wziąć udział w bezpłatnych treningach jakie odbywają się w Warszawie przy ul Bytnara, może są jeszcze inne miejsca gdzie taka forma rekreacji i aktywności jest realizowana ale wiem tylko o tym jednym.

7

Odp: Sport we dwoje

Rolki, rower, pływanie, snowboard. Tak naprawdę sporo tego jest, gorzej z dogadaniem się jeśli dwie osoby lubią kompletnie co innego.

8

Odp: Sport we dwoje

Snowboard to dla mnie nie jest taki typowy sport we dwoje. Dla mnie takim typowym sportem we dwoje jest przede wszystkim jakiś to debel czy to w tenisa stołowego czy to akurat w tenisa ziemnego smile taki typowy sport we dwoje to zawsze też może być brydż, bardzo ciekawa gra.

9

Odp: Sport we dwoje

Ja z mężem na rowerach jeździmy. Super sprawa - bardzo miło można spędzić czas, pogadać ale też się pośmiać. Wprawdzie czasami się na mnie złości, bo mu tempo zaniżam, ale i tak jest przyjemnie smile sporo jeździmy tak spontanicznie - ktoś rzuci hasło, wsiadamy na rowery i jedziemy.  Naprawdę polecam smile

10

Odp: Sport we dwoje

Mój niespecjalnie ludzi jeździć na rowerze, ale od czasu do czasu potrafię go do tego przekonać.

11

Odp: Sport we dwoje

Dokładnie rower jest chyba najlepszą opcją, szczególnie na weekendy, kiedy można wycieczkę połączyć z piknikiem. Niesamowita sprawa, ostatnio kupiłam dla siebie rower i teraz nie daję swojemu życia, wciąż gdzieś jeździmy smile

12

Odp: Sport we dwoje

Zdecydowanie rower. Namawiam go na bieganie od tamtego roku i chyba zaczyna się przełamywać ale ci........... żeby nie zapeszyć smile

13

Odp: Sport we dwoje

Ja mam ten problem, że mój facet jest nie do ruszenia, jeśli chodzi o sport, z kolei mąż mojej znajomej ma taki problem z nią. Dlatego z reguły ćwiczymy razem. Najczęściej jest to wspólny bieg, czasem rowery, często też on biegnie a ja za nim jadę rowerem.

14

Odp: Sport we dwoje

A co myślicie o wspólnym chodzeniu na Zumbę? I czy w ogóle to nie jest dla facetów obciachowe? Mnie tam się podoba takie skakanie i mam ochotę się zapisać, ale jakoś wszędzie widzę w większości dziewczyny, dlatego mnie to ciekawi, czy znacie chłopaków którzy ćwiczą zumbę?

15

Odp: Sport we dwoje

Facet raczej na zumbę się nie zapisze wink

16

Odp: Sport we dwoje

Jak wspólnie to polecam z doświadczenia rower, bieganie i squasha.

17

Odp: Sport we dwoje

Oj bardzo bym chciała ale niestety moja druga połowa nie jest typem sportowca a raczej kanapowca wink czasami uda mi się przekonać go na wyjście na spacer bądź basen smile

18

Odp: Sport we dwoje

My z mężusiem chodzimy razem na siłownie big_smile Zaczęło się od niego, namówił mnie i tak już nam zostało. Teraz będziemy razem biegać. Muszę tylko zamówić jakieś buty dla siebie i dla niego. Ja biegam od wakacji a mąż praktycznie wcale dlatego na początek planuję być dla niego łaskawa he he tongue Mam nadzieję, ze nie zrezygnuje za szybko bo we dwoje się o wiele przyjemniej biega.

19

Odp: Sport we dwoje

My razem to tylko spacerujemy, na orbitreku osobno, ale chcemy zacząć chodzić razem na basen smile

20

Odp: Sport we dwoje

Sport we dwoje jest o wiele fajniejszy. Można dodatkowo spędzić więcej czasu z partnerem i zobaczyć jak zachowuje się podczas rywalizacji. Dobrym sportem dla dwójki jest na przykład tenis gdy jest ładna pogoda, a squash na sali gdy jest deszczowo i zimno. Sport ten wymaga refleksu, kondycji i siły, a więc dodatkowo spalicie dużo kalorii podczas intensywnej gry. Jeśli macie jakieś większe grono znajomych to raczej nic nie szkodzi na przeszkodzie by wynająć jakąś salę gimnastyczną w szkole i zagrać w siatkówkę lub kosza w mieszanych drużynach.

21

Odp: Sport we dwoje

w sezonie letnim jak mąż ma wolne ,to jeździmy na rowerach

22

Odp: Sport we dwoje

My chcemy razem zacząć biegać, ale na razie to szukam butów. Zaczęłam trochę o tym czytać i obuwie jednak to ważna sprawa.

23

Odp: Sport we dwoje

Niestety ,ale w okresie letnim czasami jeździmy na rowerach i spacerujemy

24

Odp: Sport we dwoje

A może boks? Mój narzeczony sprawił mi na swieta takie rękawice bokserskie] i karnet na zajęcia. Troche sie tego obwiałam, ale tak jak się spodziewał, okazało się ze to własnie aktywność dla mnie big_smile myslicie ze takie wspólne sparingi miałyby sens?

25

Odp: Sport we dwoje

Ja postawiłam na rower smile Obydwoje lubi zwiedzać różne miejsca, być aktywni fizycznie. Nie przepadam za bieganiem, ale bardzo lubię jeździć rowerem i mam nadzieje, że przekonam swojego mężczyznę do jazdy na rowerze.  Chcemy kupić sobie rowery miejskie , bo głównie będziemy jeździć po mieście i w okolicach miasta i nie potrzebujemy innych rowerów. Które z nich możecie nam polecić? Chcemy się zamknąć w łącznej kwocie 3000zł za dwa.