1

Temat: Nowy rok - nasze plany

Już od jutra wprowadzam się do nowego mieszkania i zaczynam nową pracę. Mam nadzieję, że zacznę nowy rok, nowy etap w życiu, nowe znajomości...może coś więcej od życia dostanę w tym Nowym Roku. A jak jest u Was?

2

Odp: Nowy rok - nasze plany

Na początek chcę zrobić duże porządki w szafie, bo udało mi się schudnąć 4 kg i wszystkie za obszerne rzeczy oddam do kontenera PCK. A potem chcę schudnąć jeszcze ze 3 kg:)

3

Odp: Nowy rok - nasze plany

Zrobić prawo jazdy, znaleźć lepszą pracę - jeśli to mi się uda to będę zadowolona:)

4

Odp: Nowy rok - nasze plany

Muszę być bardziej zmobilizowana...

5

Odp: Nowy rok - nasze plany

U Emace duże zmiany smile
Yolana, gratulacje smile
Kate_n i Pinklogo powodzenia smile
U mnie nowy rok jest kontynuacją zmian wprowadzonych w ostatnim kwartale poprzedniego. Plany długoterminowe i oby do przodu smile

6

Odp: Nowy rok - nasze plany

Postanowiłam kupować taniej i nie płacić za dostawę:)
A w ten weekend jest w paru sklepach darmowa dostawa, można kupić elegancką biżuterię, produkty ekologiczne, sprzęt sportowy, polskie sole do kąpieli, produkty do domu, pyszną i zdrową czekoladę, produkty dla kobiet w ciąży i nie tylko:
[url]http://urodaizdrowie.pl/weekend-darmowej-dostawy-z-urodaizdrowie-pl-15-17-stycznia[/url]

7

Odp: Nowy rok - nasze plany

W tym roku nie planowałam zupełnie nic... trochę mi się w życiu rzeczywistość i cele rozjechały niestety i zbieram się z tego jeszcze, i wciąż mi to przeszkadza w obowiązkach, w życiu osobistym, psuje samopoczucie, ech...

8

Odp: Nowy rok - nasze plany

Masz rację, lepiej jest nie planować, to może los nie zrobi nam psikusa i nie zaskoczy negatywnie... Ja też żyję tym, co tu i teraz...

9

Odp: Nowy rok - nasze plany

W pandemii nauczyłam się nie robić planów, bo nie wiadomo czym nas zaskoczy przyszłość, jakie będą obostrzenia itp...

10

Odp: Nowy rok - nasze plany

W tym roku generalny remont domu planuję, tak że pewnie zamiast urlopu będzie dużo pracy i sprzątania...

11

Odp: Nowy rok - nasze plany

Zamierzam zmienić pracę. Chciałabym wyjechać do pracy do Niemiec więc przeglądam ogłoszenia pracy. Płaca na warunkach niemieckich oczywiście.

12

Odp: Nowy rok - nasze plany

Ja zwykle robię plany dopiero gdy jest jakaś szansa ich realizacji, nawet w środku roku.

13

Odp: Nowy rok - nasze plany

Aza, pracowałaś już w Niemczech?