1

Temat: Drukarka - jaka?

Jakie macie drukarki w domach - atramentowe czy laserowe?  Ostatnio widziałam, że Epson ma swoje drukarki w promocji - można nie tylko dostać zwrot części poniesionych kosztów, ale także zapas tuszu na dwa lata. Więc może zdecydować się na coś takiego?

2

Odp: Drukarka - jaka?

Tylko laserowe,  jakość wydruku jest tego warta...

3

Odp: Drukarka - jaka?

Dobre ma brother , epson oraz hp smile ale jeśli juz bym patrzyła to właśnie na laserowe chyba ze nie oczekujesz cudów wtedy zwykla się nada tylko proponuje szukac zamienników bo zwykle tusze niekiedy kosztują fortunę

4

Odp: Drukarka - jaka?

Akurat do drukarek Epson tusze są bardzo tanie. A w tej promocji, o której pisze magda906 - jest dodatkowo dawany tusz na dwa lata. Jeśli ktoś drukuje w rozsądnych ilościach to prędzej będzie chciał wymienić drukarkę na nowszy model niż będzie musiał do Epsona tusz kupić. wink

5

Odp: Drukarka - jaka?

Ja wczoraj kupiłam urządzenie wielofunkcyjne Canon 2950. Tusze straszliwie drogie, więc mimo wszystko będę używać zamienników, choć wiem, że nie powinnam.
Gdybym miała na to kasę, zdecydowanie kupiłabym laserową drukarkę, nie atramentową, ale musiałam wybierać spośród najtańszych modeli.
Jej zaletą jest możliwość połączenia Wi-Fi i drukowania z chmury, obsługiwanie nie tylko przez komputer, ale za pomocą smartfona czy tabletu.
Jak się będzie spisywać to się okaże. Potrzebowałam czegoś już.

6

Odp: Drukarka - jaka?

Ja mam drukarkę atramentową i drukuję na zamiennikach tuszu. Wychodzi mi ekonomicznie

7

Odp: Drukarka - jaka?

Faktycznie Epson jest teraz w promocji  - zwracają nawet 240 zł za zakup. Dodatkowo mogę dodać, że ich sprzęt jest bardzo dobry. Mam Epsona l365 i rewelacyjnie się na nim drukuje.

8

Odp: Drukarka - jaka?

Też będę stosować zaminniki, bo nie mam kasy na oryginalne tusze. Drukarka spisuje się rewelacyjnie. Jestem z niej w pełni zadowolona. Obsługuję ją głównie przez telefon, chyba że drukuję dokument, który sama muszę napisać.

9

Odp: Drukarka - jaka?

Płacenie za logo firmy jest trochę bez sensu, skoro zamiennik działa podobnie...

10

Odp: Drukarka - jaka?

Tylko traci się gwarancję sad Ja się na tym nie znam, coś z chipami kombinują.

11

Odp: Drukarka - jaka?

To tak, jakby się jeździło samochodem z dieslem wlewając olej opałowy albo słonecznikowy - gorszy zamiennik wink

12

Odp: Drukarka - jaka?

Kulfon i Monika jeździli na sok z kapusty tongue Przypomniało mi się dzieciństwo i miesięcznik"Ciuchcia" smile

13

Odp: Drukarka - jaka?

Sok chętnie bym wypiła, ale auta mogłyby być na deszczówkę, bo jak za długo pada, to nie wiadomo co z nią robić wink

14

Odp: Drukarka - jaka?

Pakować w beczki i wysyłać do Afryki. Skąd na to pieniądze? Zacznijmy więcej chodzić pieszo, bo oprócz osób, które muszą dojeżdżać autami, wiele jest takich, które nie muszą, ale się przyzwyczaiły. Problem nadmiaru deszczówki i drogiego paliwa do aut rozwiązany.

Drukarka... jaka drukarka? 3D teraz są modne big_smile

15

Odp: Drukarka - jaka?

Na Zachodzie ta moda chodzenie pieszo czy jazdę rowerem już jest, może dotrze i do nas...

16

Odp: Drukarka - jaka?

Do nas to chyba tylko jako zachodnia moda, bo u nich to już bardziej styl życia. Oczywiście nie mas, ale jednak całkiem sporej ilości świadomych obywateli. Jak myślicie, czy Polacy mieszkający "tam", przejmują te nawyki, czy raczej zbyt zatyrani są, żeby w prowadzać w życie dobre zmiany?

17

Odp: Drukarka - jaka?

Polacy raczej chcą się pokazać przed sąsiadami, że ich stać na auto wink Ciągle  to jest symbol wyższego statusu społecznego, przecież dopiero od roku 90. to przerabiamy, więc  jesteśmy jakieś 40 lat za Zachodem...

18

Odp: Drukarka - jaka?

Do domu coś taniego, nawet za nieco ponad sto złotych. I tak w domu każdy drukuje tylko dokumenty a4. A wybór tanich "atramentówek" jest spory

19

Odp: Drukarka - jaka?

Ja miałam drukarkę epsona świetna była miała tylko jedną wadę jak brakowało jednego z 6 tuszy to małpa nie raczyła drukować.  Później przyszedł czas na kombajn hp i nie narzekam. Obie oczywiście atramentowe jak na moje potrzeby w zupełności wystarczające. smile

20

Odp: Drukarka - jaka?

Jeśli chodzi o wspomniane wcześniej drukarki Epson to ja również mogę polecić. Mam model L365 - wydajny,ekonomiczny i świetnie drukuje nawet zdjęcia. Firma Epson ma też co jakiś czas fajne promocje - teraz przedłużoną do 3 lat gwarancję za zarejestrowanie sprzętu.

21

Odp: Drukarka - jaka?

Jeśli któraś z Was szuka jeszcze jakiejś drukarki to ja polecam dwie firmy - HP i Brother. Od zawsze korzystam z tych dwóch i jeszcze ani razu nie mogłam narzekać na ich działanie. Jestem w pracy więc nie pamiętam modeli, ale jak wrócę i nie zapomnę to napiszę. HP ma wadę taką, że ma drogie tusze (niestety) więc moim zdaniem nie obejdzie się bez zamienników. Ja przynajmniej z takich korzystam. Bodajże Asarto, szwagier polecił i z małżonkiem jesteśmy zadowoleni.

22

Odp: Drukarka - jaka?

Laserowe z HP są chyba najlepsze.

23

Odp: Drukarka - jaka?

Ja mam samsunga, sprawdza się w domowych warunkach:)

24

Odp: Drukarka - jaka?

Każdy będzie polecał pewnie swój model. Ja pozostaję przy Epsonach bo mam porównanie z kilkoma innymi producentami i drukarki Epson wypadały na ich tle najlepiej. Co do wspomnianych wyżej promocji to dla chętnych na Epsona mogę dorzucić także to  . Przy rejestracji części modeli dają klucz do subskrypcji pakietu Microsoft Office 365 Personal.

25

Odp: Drukarka - jaka?

Jeżeli to ma być drukarka do użytku domowego to najlepiej, aby była to atramentówka. Urządzenia laserowe są drogie, tonery też nie szczycą się niskimi cenami, choć dobrymi zamiennikami są tonery firmy asarto to można trochę przyoszczędzić. Trzeba porzyznać, że laserówka przy długich drukowaniach sprawdza się idealnie.
Jednak dalej polecem atramentówki, są tanie w zakupie, jak i w utrzymaniu. Ja mam w domu świetne urządzenie firmy brother, j-105. Dzięki funkcji wifi nie muszę korzystać z kablów siedząc na lapku. ;]