1

Temat: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

[quote]Zaczynając odchudzanie czy też trenowanie powinniśmy na początku zastanowić się jak podkręcić swój metabolizm. Bardzo wiele osób na początku swojej drogi nie bierze tego pod uwagę zastanawiając się potem co robią nie tak. Jednym z najczęstszych błędów są głodówki które na dłuższą metę dają nam efekt odwrotny do zamierzonego. A więc co robić aby zdrowo rozkręcić swój metabolizm i nie popełnić błędu na jego wyhamowanie ? Poznaj 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu.[/quote]


[url=http://dlakobiet24.pl/6-skutecznych-sposobow-na-podkrecenie-metabolizmu/]6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu[/url]

Ostatnio edytowany przez monialonia (2015-10-01 09:28:52)

2

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Dużo ruchu i błonnik w diecie wystarczą;)

3

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Warto też wspomnieć o piciu wody, spożywaniu min. 5 posiłków na dobę i nie jedzeniu po 18 smile a metabolizm sam się unormuje

4

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Ja przy starcie z moim nie wiem którym już podejście do zdrowego żywienia, skorzystałam z książkowych rad "[url=http://lovebooks.pl/dieta/38491-jedzenie-to-leczenie-9788363682026.html]jedzenie to leczenie[/url]  " i w końcu się udało. polecam lekturę każdemu kto chce chudnąc z głową wink

5

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

A jedzenie świeżych owoców nie pomaga na metabolizm? zobacz może tę ofertę - preiselbeeren? lubicie ten owoc?

6

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Spróbujcie pić codziennie rano na czczo ok. szklanki przegotowanej chłodnej wody z sokiem z połówki cytryny.  Po półgodzinie można dopiero coś zjeść.

7

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Też jako numer 1 postawiłabym na blonnik. Kupuję taki sypki  z diety Cambridge i codziennie dodaje dwie łyżeczki do jogurtu. To bardzo pomaga w poprawie trawienia i ogólnym własnie podkręceniu metabolizmu.

8

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Mój syn przez całe lato pił Sproszkowany Zielony Jęczmień i czuł się rewelacyjnie .

9

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Tego 6 sposobu nie uda mi się osiągnąć ,żyć bez stresu w dzisiejszych czasach jest nie możliwe

10

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

uważam że najskuteczniejsze jest systematyczne jedzenie , ruch , dieta dobrana do naszego zapotrzebowania (indiwidualna) no i oczywiście można wspomóc się troszkę suplementami

11

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

regularne jedzenie niewielkich porcji... mnie tego nauczyła dieta cambridge, wcześniej jadłam 2-3 posiłki dziennie, ale za to spore, teraz jem 5, znacznie mniejsze porcje i nie tyję, czuję się znacznie lepiej, a mój organizm już nie musi oszczędzać wink

12

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Codziennie rano piję wodę z sokiem z cytryny, a czasami trochę korzenia imbiru dodaję ,oczywiście nie zapominam o uprawianiu sportu i się nie obżeram .

13

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

[quote=Cleopatra]Też jako numer 1 postawiłabym na blonnik. Kupuję taki sypki  z diety Cambridge i codziennie dodaje dwie łyżeczki do jogurtu. To bardzo pomaga w poprawie trawienia i ogólnym własnie podkręceniu metabolizmu.[/quote]


Potwierdzam smile również stosuję od nich błonnik tylko ja dorzucam go do twarogu , owsianki czasami też sałatki czy kanapek. Do tego pije z samego rana szklaneczkę wody z cytryną smile

14

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

A czy któraś z Was stosowała poza błonnikiem jakiś taki bardziej powiedźmy specjalistyczny środek, który poprawia metabolizm? Ostatnio przeglądałam różne produkty, wspomagające odchudzanie i trafiłam na [url]http://glutamina-odzywki.pl/activlab-l-carnitine-hca-50kaps-cena-opinie.html[/url] i doczytałam, że tabletki te przyspieszają spalanie tłuszczu, przyspieszają metabolizm, a do tego zmniejszają apetyt. Powiem Wam, że zastanawiam się nad ich zakupem, bo u mnie jednak sam błonnik nie bardzo się sprawdza.

15

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Przecież w tym siedzi cała tablica mendelejewa... Pilnuj ilości posiłków, jedz regularnie i metabolizm podkręci się szybciutko, bez dopalaczy. Błonnik z cambridge ok, ja z kolei lubię ich smaki do wód. smile

16

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

podstawa: jedzenie w regularnych odstępach czasu w mniejszych ilościach. mitem jest, że nie można niczego jeść po 18, wszyscy dietetycy albo trenerzy mówią, że ostatni posiłek powinno się zjeść najpóźniej na 2-3 godziny przed snem.
błonnik, woda z cytryną, ćwiczenia, jarmuż sprzyjają poprawie przemiany materii.
nie można całkowicie polegać na działaniu jednej tabletki, jak się chce widzieć efekty to niestety trzeba się ciężko napracować, wprowadzając kilka różnych sposobów do życia codziennego.

17

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Ja staram się jeść 5 posiłków dziennie co trzy godziny. Poza tym trzy razy w tygodniu chodzę na siłownię i dwa razy na basen. Waga ładnie spada ale zastanawiam się nad właczeniem do diety suplementu Zinzino - [url]http://www.megazino.pl/[/url] Czytałam o nim dużo dobrego, ma świetny skład i pozytywnie wspomaga odchudzanie.

18

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Dużo sie ruszaj, jedz zdrowo i pij wodę. Możesz też zaczać pić świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców. One też na pewno podkręcą metabolizm. Ja właśnie czaję się na wyciskarkę do soków z [url]http://www.energiazdrowia.pl/[/url] Chciałabym pić je dwa razy dziennie.

19

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Przede wszystkim trzeba regularnie jeść. Wiele osób błędnie sądzi, że jak będą jeść rzadziej albo - co gorsza - jak będą się głodzić, to szybciej schudną. A jedyne, do czego to prowadzi, to do spowolnienia metabolizmu. Zresztą w takiej głodówce długo się nie da wytrwać, potem wraca się do starych nawyków i efekt jojo gotowy. Z suplementami na odchudzanie też trzeba uważać. Jeśli natomiast ktoś intensywnie ćwiczy, to warto pomyśleć o odżywkach białkowych, które wspomagają spalanie tłuszczu, a z kolei zapobiegają rozpadowi mięśni. Widziałam, że tu mają spory wybór w różnych cenach [url]http://glutamina-odzywki.pl/odzywki-bialkowe.html?p=6[/url] .

20

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Nie pić podczas posiłków, tylko przed albo pół godziny po - żeby nie rozwodnić soków trawiennych!

21

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Warto pić siemię lniane, uzupełniać dietę o błonnik

22

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Z samego rana,na czczo letnia woda z cytrynką i imbirem!

23

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Pić dużo wody, bo sam błonnik bez niej nie zadziała...

24

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Leżę w łóżku, nie mogę chodzić, boję się, że klapnie mi metabolizm. Za przeproszeniem, przez trzy dni nie mogłam się wypróżnić, nawet na siku chodziłam dwa razy dziennie. Nie mam jak spalać tego co zjadam.
Nie chcę po tygodniu wstać z łóżka trzy kilo cięższa sad

25

Odp: 6 skutecznych sposobów na podkręcenie metabolizmu

Mnie pomaga dużo wody, owsianka, generalnie dużo ziaren... Kawa zbożowa. Owoce i warzywa. No i nie pije podczas posiłków.