1

Temat: Ginekologia estetyczna

Aż się prosi poruszyć ten temat w dziale medycyna estetyczna, bo jak widzę nikt jeszcze o tym nie pisał. To niby wstydliwy temat a taki bardzo ważny. Kiedyś kobiety nie rozmawiały nawet między sobą o problemach intymnych. Na szczęście to już minęło. Bardzo więc serdecznie zapraszam do wymiany doświadczeń.

2

Odp: Ginekologia estetyczna

Ja bym się nie zdecydowała na taką operację, nie wydaje mi się potrzebna.

3

Odp: Ginekologia estetyczna

Ja mam problem z nietrzyaniem moczu. To może juz normalne bo jestem grubo po 30 stce ale nie da sie z tym zyc... jest to bardzo uciazliwe, nie ma mowy nawet o wyjsciu na rower z dziecmi bo sie po prostu nie da... uprawianie jakiegoklwiek sportu czy nawet najprostrzych cwiczen jest po prostu nie do zrealizowania...  żadne tabletki, nawet podniesienie pecherza nie pomoglo.. szkoda pieniedzy. po swietach ide juz na zabieg. Mialam juz konsultacje no i wyglada to bardzo obiecujaco. zobaczymy. Macie Drogie Panie tez taki problem jak ja?

4

Odp: Ginekologia estetyczna

Drogie Panie nie dla każdej taki zabieg. Ale jedyne co mogę powiedzieć to to iż fajnie, że ktoś się tym zajmuje bo z wiekiem wiele z nas będzie tego potrzebowało. Świat się zmienia i to na lepsze.Jeśli będę mogła polecić to na pewno to zrobię.

5

Odp: Ginekologia estetyczna

a wiecie co to jest rewitalizacja pochwy? Na tej stronie np. nie ma opisu, a wiem, że to robią. Czy to to samo co labioplastyka??

6

Odp: Ginekologia estetyczna

Myślę, że jeśli ktoś cierpi na duży dyskomfort np. nie trzymanie moczu, urazy po porodach, zmiany po chorobach, zabiegach, uciążliwe zmiany związane z upływającym wiekiem, to ginekologia estetyczna jest dla niego... Inna sprawa, gdy ktoś poddaje się takim zabiegom, a tak naprawdę wcale ich nie potrzebuje.

7

Odp: Ginekologia estetyczna

Rewitalizacja pochwy, to obkurczanie rozluźnionej pochwy.
Skuteczną metodą jest obkurczanie pochwy metodą laserową.

8

Odp: Ginekologia estetyczna

Uważam,że nie ma w tym nic złego. Podobnie jak dbamy o cerę i chodzimy do kosmetyczki czy chociażby na jakieś zabiegi to o okolice intymne też warto zadbać.

9

Odp: Ginekologia estetyczna

Też uważam, że to nic złego. Moja siostra skorzystała z takiego rozwiązania, była w klinice i tam doradzono jej taki zabieg. Wszystko zostało wykonane na najwyższym poziomie, także nie ma czego się bać.

10

Odp: Ginekologia estetyczna

[quote=katasia]Ja bym się nie zdecydowała na taką operację, nie wydaje mi się potrzebna.[/quote]

Kwestia czy coś jest potrzebne czy nie często rodzi się w głowie, a faktycznie wygląd warg sromowych u niektórych kobiet potrafi odstraszyć, a skoro coś takiego jest dostępnego to dlaczego by nie skorzystać jak ktoś by miał przez to się lepiej poczuć? Ginekologia estetyczna naprawdę jest popularna w ostatnich latach ostatnio nawet wpadł mi w ręce jeden artykuł na ten temat na stronie chyba kliniki która się tym zajmuje - było tam dość dobrze opisane, dlaczego kobiety decydują się na takie zabiegi i czy to słusznie czy nie. Fajna pozycja.

11

Odp: Ginekologia estetyczna

Ja na razie nie potrzebuję, ale dobrze, że są takie opcje i zabiegi, bo posiadać taki dyskomfort np. w związku z nietrzymaniem moczu to musi być tragedia dla kobiety:/

12

Odp: Ginekologia estetyczna

a drogie są takie zabiegi?

Ostatnio edytowany przez kopara (2015-09-07 14:51:51)

13

Odp: Ginekologia estetyczna

Właśnie się zastanawiam czy nie zapisać się na taki laser fotona. Myślicie, że pomoże wyleczyć to nietrzymanie moczu?

14

Odp: Ginekologia estetyczna

To jest nowoczesna metoda ten laser fotona , ja bym się zdecydowała nie trzymanie moczu jest krępujące ,a jeśliby miało pomóc .

15

Odp: Ginekologia estetyczna

moja przyjaciółka np korygowała całkiem niedawno wargi sromowe w jednej z klinik. Odważyła się na taką operację w sumie kilka miesięcy po ślubie . Wiem, że miała kompleksy z tego powodu ogromne. Powiem szczerze podziwiam ją za taką odważną decyzję i ze dziś - jak juz jest po wszystkim spokojnie o tym opowiada

16

Odp: Ginekologia estetyczna

Dzisiaj mamy to szczęście, że jest wiele miejsc, w jakich możemy skorzystać z zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. . Klinika ta jest świetnie wyposażona, a co więcej przyjmujący w niej doktor  na doskonałe podejście do swoich pacjentek, dzięki czemu czują się one mniej skrępowane.

17

Odp: Ginekologia estetyczna

Jakby ktoś był zainteresowany teraz na darmowe konsultacje z ginekologiem w sprawie takich zabiegów więc można się załapać.

18

Odp: Ginekologia estetyczna

czy ktoś korzytsał z takich konsultacji związanych z medycyną estetyczną? Czy przed wykonaniem zabiegu mogę się po prostu umówić ze lekarzem? Chciałbym więcej się dowiedzieć niż to co wiem, bo nie wiem dużo.

19

Odp: Ginekologia estetyczna

a jest tylko opcja laserowa jesli chodiz o zmiene kształtu tych miejsc?

20

Odp: Ginekologia estetyczna

jest także thermVia, ostatnio zachwaly i promowany zabieg smile

21

Odp: Ginekologia estetyczna

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi. A teraz lekarzy od medycyny estetycznej jest wiele. Tutaj  możecie wyszukać lekarzy z Waszego miasta. Dodatkowo są też gwiazdki, więc można zobaczyć jak inni pacjenci oceniają danego lekarza.

22

Odp: Ginekologia estetyczna

Myślę, że robi się to coraz bardziej popularne i kobiety chętniej decydują się na takie operacje. Ja również zdecydowałam się na zabieg labioplastyki. Sprawdziłam opinie w sieci i dobrze trafiłam, lekarz był bardzo profesjonalny a efekt zabiegu jest zadowalający.

23

Odp: Ginekologia estetyczna

Jak kobieta ma sę męczyć to warto pomysleć o operacji, takie jest moje zdanie. Sama byłam o krok i też myslałam ze będe potrzebowała jakiegoś zabiegu bo po ciaży tak strasznie cierpiałam na suchośc pochwy że sobie nie wyobrazacie. Nawet tampona nie  mogłam włożyć nie mówiąc już o stosunku. Mąż już mnie o oziębłość podejrzewał hmm  No i poszłam do lekarza, na szczęscie obeszło się bez zabiegu a tylko globulki mi zastosował Mucovagin , rewelacja, przeszło jak ręką odjał, fantastycznie zregenerowało mi naskórek i nawilzyło . Dodam  bo może którejśc się przyda, ze ten żel jest do stosowania  też własnie po zabiegach ginekologicznych żeby się szybciej wyleczyło i zregenerowało . Są z kwasem hialuronowym i bardzo pomagają

24

Odp: Ginekologia estetyczna

Zgdzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

25

Odp: Ginekologia estetyczna

Według mnie to jest dobry pomysł jeśli jest jakaś wada w tych okolicach

Ostatnio edytowany przez ateo9 (2018-03-27 09:45:29)