1

Temat: Kremy do rąk

Od pewnego czasu poszukuję odpowiedniego kremu do rąk. Moja skóra rąk jest sucha, zwłaszcza na kostkach widać spore wysuszenie. Miałam kilka rodzai kremów z Avon, używałam balsamy do ciała też z tej firmy. O dziwo balsamy okazały się dużo lepsze niż kremy, ale nadal nie wiem, jaki krem będzie dla mnie odpowiedni. Miałam jeszcze krem Garniera, ale też mi nie podszedł. Szukając kremów w necie trafiłam na kremy Farmona . Nigdy ich nie widziałam. Czy ktoś z Was je używał? Warto kupić?

Ostatnio edytowany przez hanyska (2015-08-07 05:02:28)

2

Odp: Kremy do rąk

U mnie najlepiej sprawdza się Ziaja, od lat używam i już go nie zmienię;)

3

Odp: Kremy do rąk

Ja się na nim zawiodłam. Teraz mam z Tołpy.

4

Odp: Kremy do rąk

[quote=katasia]U mnie najlepiej sprawdza się Ziaja, od lat używam i już go nie zmienię;)[/quote]
Ogólnie Ziaja, czy masz jakiegoś ulubieńca?

Ja teraz stosuję kilka różnych i na przemian, więc trudno mi efekty każdego z nich zaobserwować. I niestety nieregularnie, tylko jak mi w ręce wpadnie jakiś, bo poza tym balsamuję się itd., więc zawsze coś na dłoniach zostaje to rozetrę.
Ciągle sobie jednak powtarzam, że najwyższy czas wyrobić sobie nawyk regularnego stosowania kremu, zanim będzie za późno.

5

Odp: Kremy do rąk

ogolnie fajnie u mnie się sprawdza czerwony z evree

6

Odp: Kremy do rąk

[quote=Diabela]ogolnie fajnie u mnie się sprawdza czerwony z evree[/quote]

Ulubiony krem mojego chłopaka smile

Dla mnie najlepszy jest oliwkowy krem Natura Care dostępny tylko w Naturze. Kosztuje ok. 2 zł a jest bardzo skuteczny smile

7

Odp: Kremy do rąk

No niestety natury nie mam nigdzie pod reką.
Ale tez bardzo lubię zielony z camil

8

Odp: Kremy do rąk

Dla mnie najlepszy jest krem z Ziaji z kozim mlekiem. Zapach może i nie jest najlepszy, ale dłonie mam nawilżone. Plusem jest to, że się ładnie wchłania i nie mam uczucia tłustych dłoni.

9

Odp: Kremy do rąk

Dzięki  za wszystkie porady, dzięki wam moje ręce zaczynają być gładkie  i nawilżone. Teraz muszę skupić  się na twarzy. Moja   zaczyna w dotyku przypominać papier szary, nie miły w dotyku. Do tego mam ciemna karnację i strasznie to wygląda. Musze chyba kupić dobry krem nawilżający.  No i pić dużo wody niegazowanej, a odstawić kawę.

10

Odp: Kremy do rąk

Świetnie sprawdzają się masła do ciała jako kremy do rąk, polecam:)

11

Odp: Kremy do rąk

teraz testuję niepozorny krem z Ziaji masło kakaowe, ale uwielbiam Dove masło shea i wanilia <3 zawsze do niego wracam

12

Odp: Kremy do rąk

Obecnie mam krem do rąk z sylveco. Trochę trwało zanim udało mi się go dorwać, ale było warto czekać. Ma przyjemną konsystencję i zapach, a do tego świetnie nawilża.

13

Odp: Kremy do rąk

Ziaja kozie mleko - rzeczywiście super, ale ta mocniejsza wersja.
uwielbiam też kremy Dove. może są odrobinę droższe (9-10zł), ale wydajne, treściwe, mocno działają i super się sprawdzą w zimie.

14

Odp: Kremy do rąk

Dziś kupiłam czerwony z evree..
Jest rewelacyjny... wypróbowałam go u mojej mamy....
Ale warto zadbać tez o peeling dłoni, a wtedy stosować krem do rąk, który odpowiednio nawilży

15

Odp: Kremy do rąk

Ja używam z Rossmanna  balsam z aloesu kosztuje tylko 3.59 ,ale mi odpowiada  Isana, balsam do rąk i paznokci, Aloe Vera,

16

Odp: Kremy do rąk

Mi pięknie nawilża dłonie dermosan ,ale w aptece go kupuję

17

Odp: Kremy do rąk

[quote=Diabela]Dziś kupiłam czerwony z evree..
Jest rewelacyjny... wypróbowałam go u mojej mamy....
Ale warto zadbać tez o peeling dłoni, a wtedy stosować krem do rąk, który odpowiednio nawilży[/quote]

Z evree miałam krem do stóp, ale mi nie odpowiadał. Ale wypróbuję ten do rąk.

18

Odp: Kremy do rąk

Obecnie jest szał na kremy Evree. Mój chłopak uwielbia wersję z czerwonym opakowaniu smile

19

Odp: Kremy do rąk

Kupiłam ten w czerwonym opakowaniu, ale nie zrobił na mnie jakiegoś dużego wrażenia. Zdecydowanie wolę z mixy.

20

Odp: Kremy do rąk

Ja także stosuję krem do rąk mixy, dokładnie ten  . Ja mam bardzo duże problemy ze skórą dłoni przez detergenty, dlatego muszę stosować mocno odżywcze kremy

21

Odp: Kremy do rąk

Z dobrym kremów, które się faktycznie sprawdzają, to na pewno krem do rąk Hildegard Braukmann - robi diametralną różnicę i widać po nim, że faktycznie cera wygląda bez porównania lepiej. U mnie zanim taka zmiana rzeczywiście nadeszła, minęło sporo czasu i teraz jest bardzo ok. Sucha skóra to nic atrakcyjnego - przynajmniej ze swojej strony mega negatywnie to widzę.

22

Odp: Kremy do rąk

Dobry krem do rąk to tylko połowa sukcesu, bo czasem nawet najlepszy krem, to za mało, żeby utrzymać skórę w dobrym stanie. Wiele osób popełnia błędy w pielęgnacji skóry dłoni i nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Przykładowo wiele kobiet usuwa skórki w okół paznokci, a nie powinno się tego robić. Część kobie wybiera także złe pilniki do paznokci, nie nakłada rękawiczek zimą. W efekcie tego mają zniszczone dłonie, które nie wyglądają estetycznie. Polecam przeczytać artykuły ze strony , bo można dowiedzieć się z nich wielu informacji przydatnych informacji, dzięki którym zmienicie pielęgnacje skóry dłoni i poprawicie wygląd nie tylko skóry, ale także paznokci.

23

Odp: Kremy do rąk

[quote=Iwona-bloguje]Obecnie jest szał na kremy Evree. Mój chłopak uwielbia wersję z czerwonym opakowaniu smile[/quote]


Szał na ten krem jest bo nawet ja dostałam go w prezencie i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki daje. W dodatku ma delikatny piękny zapach.
Polecam smile

24

Odp: Kremy do rąk

Robiliscie naturalne z jogurtu?

Ostatnio edytowany przez Kindral30 (2016-07-02 21:36:19)

25

Odp: Kremy do rąk

eveline serum do rąk z arganem i wanilią smile miałam bardzo przesuszoną skórę i pomogło, ale musisz sprawdzić zapach - nie wszystkim pasuje, ja uwielbiam