1

Temat: Bonprix

Zamawiacie? Ja od czasu do czasu, jak mają naprawdę niższe ceny, bo te regularne są 2x większe niż w sklepach...  Ale jakość ich ubrań czy butów  jest ok.

2

Odp: Bonprix

Jak mi się coś szczególnie podoba to zamawiam...

3

Odp: Bonprix

Zamówiłam sobie z najnowszego katalogu dwa fajne sweterki i spodnie, wcale nie są dużo droższe niż w butikach, a ile czasu oszczędzę:)

4

Odp: Bonprix

Ja wolę przymierzyć w sklepie, bo bonprix czasem zawyża albo zaniża rozmiar, zdarzyło się że musiałam im buty odesłać, bo były za ciasne, chociaż mój nr - 38...

5

Odp: Bonprix

Zamówiłam sobie fajne botki w ostatnim bonprixie, wcale nie są droższe niż w sklepach stacjonarnych

6

Odp: Bonprix

Ja raz zamówiłam i byłam przerażona tym co dostałam, chociaż niektóre rzeczy są dobre, ale rozmiary - o mój boże. Jakby ktoś się przymierzał to macie tutaj kod rabatowy w Bonprix - [url]http://kuponowo.pl/sklep/bonprix/[/url] zresztą nie tylko tam bo praktycznie do wszystkich takich sieciówek można znaleźć.

7

Odp: Bonprix

Mają teraz bardzo duży wybór ubrań w promocyjnych cenach już nawet do -60% ,oj warto się skusić smile

8

Odp: Bonprix

To w dużej części są modele sprzed 3 lat, nie chciałabym czegoś co czekało tyle czasu w magazynie...

9

Odp: Bonprix

Fakt, oni często wracają do mody sprzed lat, ale szyją na bieżąco z tego co wiem:)

10

Odp: Bonprix

Ciuchy głównie dla starszych pań - Kożuchowska je reklamuje, więc widać, jaka grupa klientek jest dla tego sklepu.

11

Odp: Bonprix

Teraz są jakieś obniżki, widziałam reklamę gdzieś w necie, tak że fanki tej marki mogą się obłowić:)

12

Odp: Bonprix

kiedyś ten sklep był lepszy

13

Odp: Bonprix

Ja lubię ich sukienki.