51

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

ja robię sobie maseczkę miodowo-oliwkową (pięknie pachnie:D), czasami też ziołową płukankę

52

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

[quote=Aliicja]ja robię sobie maseczkę miodowo-oliwkową (pięknie pachnie:D), czasami też ziołową płukankę[/quote]
a jak z proporcjami?

53

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja mam olejek kokosowy i wcieram go we włosy co dwa dni. Dzieki niemu są mocne i lśniące. Ostatnio czytałam o farbowaniu włosów  i zastanawiam się nad nałożeniem brązowej farby w domu. Przyznam szczerze, że comiesięczne wizyty u fryzjera rujnują moj budżet.

Ostatnio edytowany przez nikusia13 (2016-01-04 13:15:23)

54

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

A jakich marek kupujecie serum nabłyszczające?

55

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja kupiłam szampon schauma nablyszczający, nowośc jakas i fakt - włosy przez 2 dni od mycia cudnie sie błyszczą ale dostałam takiego strasznego łupieżu,ze miesiąc wyleczyć nie mogę. Nie wiem czy to od szamponu ale na to wyglada

56

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Dobrze się sprawdza używanie olejku migdałowego, włosy pięknie po nim lśnią smile

57

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Akurat słońce negatywnie wpływa na włosy chyba, że komuś zależy na "wypłukanym i rozjaśnionym" kolorze.

58

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

[quote=lidenka]Ja kupiłam szampon schauma nablyszczający, nowośc jakas i fakt - włosy przez 2 dni od mycia cudnie sie błyszczą ale dostałam takiego strasznego łupieżu,ze miesiąc wyleczyć nie mogę. Nie wiem czy to od szamponu ale na to wyglada[/quote]

Szampony Schauma niestety są słone, czyli łupież murowany, nie tylko po tym, ja miałam po tym do włosów farbowanych...

59

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Uzyskanie efektu lśniących włosów wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Na pewno pomocne są w takich przypadkach oleje. Najbardziej cenię sobie olejek inoaru- Extreme premium. Moze cena nie nalezy do najniższych, ale rezultat jest tego warty. Zresztą przy takiej wydajnosci, nie odczuwa sie tak bardzo ceny. A wlosy- lśnią, są miekkie i niezwykle gładkie.

60

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ostatnio poczytałam o i muszę stwierdzić, że cholera pełno jest tych uwag i rzeczy, z którymi trzeba się pilnować.

61

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Dla mnie najlepszy efekt daje szampon Fructis - bardzo tani ale włosy są po nim bardzo delikatne i błyszczące. Ale myję nim włosy tylko wtedy gdy zależy mi na efekcie włosów lśniących. Na łupież już inne, np ] to dla mnie dandrene.

Polecam też szampony ziołowe na wzmocnienie.

62

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Odżywki z silikonami są do tego świetne. Moim zdaniem jednak nie ma co z nimi przesadzać.

63

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Jeśli się używa dobrych kosmetyków to właśnie jest taki efekt .W tv używają profesjonalnych produktów i pewnie dlatego są takie efekty. Ja miałam wykonywane keratynowe prostowanie  Inoar a mam włosy blond rozjaśniane i to była moja najlepsza decyzja włosy są sypkie lśniące że aż spinki zlatują super smile Używam teraz cały czas ich pielęgnacji i mają świetny skład szczególnie argan .

64

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Ja bardzo polubiłam się ostatnio z płukankami do włosów, super działają smile Szczególnie lubię taką z kwiatu lipy, bardzo dobrze nawilża

65

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Fajne są też na lato spraye nawilżające do włosów z ochroną UV, mam taki właśnie.

66

Odp: Włosy przepięknie lśniące.

Używajcie octu do płukania włosów, świetnie nabłyszcza!