1

Temat: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Co stosujecie na problemy skórne? Ja ostatnio odkryłam preparat punktowy Dermedic Normacne Preventi, fajnie działa i jestem zadowolona

2

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Warto stosować wodę termalną zamiast toniku, jest mniej problemów ze skórą

3

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Kosmetyki lirene na cerę wrażliwą i trądzikową są bardzo skuteczne

4

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Linia Ziaja Liście Manuka (różne produkty). Mam krem złuszczający na noc i reduktor zmian potrądzikowych. Tego drugiego jeszcze nie stosowałam, ale krem mi odpowiada.

5

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Mój syn używa na cerę trądzikową kosmetyki z LOREAL MEN EXPERT i problem zniknął mogę spokojnie polecić z czystym sumieniem .

6

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Pasta cynkowa sprawdza się, kiedy trzeba działać szybko, ale nie można jej używać stale ze względu na działanie wysuszające. Poza tym ściąga i dział przeciwbakteryjnie, wiec jest super na zaognione miejsca.

7

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Ja mam rzadko jakieś wypryski i używam żel punktowy Dermedic

8

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Szczerze mówiąc, to jakiego kremu powinnyście używać jest zależne od tego w jakim wieku jesteście, a także jak bardzo macie nasilony trądzik. Przez wiele lat borykałam się z trądzikiem. Miałam zarówno zaskórniki, wągry jak i ropne zmiany trądzikowe, które bardzo źle się goiły i pozostawiały przebarwienia, które bardzo długo schodziły. Z doświadczenia wiem, że nawet najlepszy krem nie wystarczy jeśli źle oczyszczamy swoją skórę. Produkty, których powinnyśmy używać przy tego rodzaju skórze powinny być bardzo łagodne, delikatne i niewysuszające. Skóra z problemami trądzikowymi jest z reguły mieszana lub tłusta, ale wbrew pozorom nie powinnyśmy jej wysuszać, a powinnyśmy ją nawilżać, bo jeśli będziemy ją wysuszać, to będzie ona produkowała jeszcze więcej łoju, który będzie zatykał nasze pory skóry i powodował wypryski. Ważne jest także to żeby kosmetyki nie miały substancji zapychających porów, bo wtedy nawet najlepsze oczyszczanie nie pomoże. Nie polecam kosmetyków drogeryjnych. Sama stosowałam i polecam te kosmetyki  , bo bardzo dobrze nawilżają, mają bardzo dobre składy.

9

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Obecnie nie mam problemów ze skórą ,ale będąc młodą dziewczyną często robiłam tzw parówki ,później wyciskałam odkażałam i białkiem zamykałam pory ,a później nakładałam maść cynkową .To była prehistoria smile

10

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Ja mam z natury skórę trądzikową oraz powiem Wam,że w ostatnim czasie mój stan bardzo się poprawił. Wcześniej miałam okropne pryszcze. Obecnie już nie mam. Przestalam wyciskać pryszcze na twarzy. Było cieżko bo trudno jest chodzić z pryszczem diodą na przykład na brodzie ale jest to kwestia przyzwyczajenia.
Z kosmetyków mogę na pewno polecić ten środek:


Jest to delikatny peeling kosmetyczny.

Świetny jest jeszcze ten krem do trądziku


Oba produkty nie są dostępne w drogeriach stacjonarnych ale maja wspaniałe działanie na twarz.

11

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

A czy ziółka Wam pomagały? Na przykład bratek. Przeglądałam w aptece specyfiki pod hasłem "trądzik" i między innymi cięgle się to  ziółko tam przewijało, jak nie susz to tabletki.

Podobno po wyeliminowani z diety pszenicy (całkowitym!) może w kilka tygodni zaobserwować ogromne zmiany, a jeśli to nie pomoże, to problem tkwi w krowim mleku - tak przekonywała gdzieś w sieci specjalistka. Nie dałabym chyba rady wyeliminować wszechobecnej pszenicy.

12

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Moja rok starsza siostra miała ogromny problem z trądzikiem, używałam toników typu "tin tin" i sporo tego jakieś żele wysuszające, herbatki, maseczki i wszystko. Jak mi zaczęły wyskakiwać nic nie stosowałam, i znikały same, tyle że może pomógł mi piling pisze że antytrądzikowy ale ja używam to głownie ze względu na pory bo pryszczy teraz nie mam w ogóle i po namyśle stwierdzam że to zasługa właśnie mycia twarzy pilingiem "under twenty" 3w1:) polecam ale jak się ma sporo pryszczy to delikatnie masować a nie mocno.

13

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Stosuję maseczkę i polecę ją każdemu 100% Zielona Glinka Kambryjska + olej jojoba + arnika + rumianek .

14

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Ja robię peeling kawowy i mi pomaga.

15

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Peeling kawowy na trądzik? Nie boisz się, że podrażni ci skórę? Najlepiej moim zdaniem udać się do dobrego dermatologa np tu i rozpocząć odpowiednie leczenie. Nigdy nie miałam trądziku ale moja siostra tak i od samego początku leczyła go u specjalisty. Dzisiaj nie ma ani śladu po nim smile Za to mój znajomy, który leczyl się na własną rękę ma pełno blizn na twarzy, które stara się ukrywać pod zarostem.

16

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Czy ktoś może używał tego?http://ecospa.pl/produkt/hydrolat-czystka-ladanowego-ekologiczny

17

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Ojej, świetny sklep smile Nie używałam tego czystka, ale dzięki za link, bo skorzystam smile

18

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Soraya ma dobre kremy na trądzik.

19

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Mogę polecić preparat punktowy Dermedic, od jakiegoś czasu stosuję i sprawdził się lepiej niż wcześniej stosowane preparaty

20

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Koleżanka polecała mi kosmetyki na trądzik kupione tutaj . Przy trądziku raczej unikałabym zwykłych drogeryjnych kosmetyków, które zazwyczaj jedyne, co robią, to wysuszają. Lepiej kupować w aptece albo właśnie w dobrych, sprawdzonych sklepach internetowych.

21

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Spróbujcie maści cynkowej, wysusza punktowo wypryski

22

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Najważniejsze jest porządne oczyszczanie takiej skóry i dobre kosmetyki matujące najlepiej lekkie i antybakteryjne

23

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Kosmetyki kosmetykami ale w skrajnych przypadkach chyba jednak warto udać się na konsultację do specjalisty, ja przez własną głupotę nabawiłam się przebarwień i blizn, po zabiegach pierwsze efekty już widzę więc jestem pełna nadziei, że niedługo nie będę musiała używać podkładu smile

24

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Nie mam na szczęście ostatnio wielkich problemów z trądzikiem. A jak juz mi coś wyskoczy to traktuję to żelem punktowym i szybko znika.

25

Odp: Najlepsze preparaty na cerę trądzikową

Trzeba też uważać ze słodyczami, po nich zawsze mi coś wyskakuje w okolicach brody co ciekawe...