1

Temat: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Jest to pakiet przygotowany z myślą o kobietach. Każda z Pań wie co to znaczy wyrwać się z przyjaciółkami na krótki wypoczynek. Bogata oferta zabiegów SPA oraz zabiegów kosmetycznych sprawi, że życie nabierze na nowo rumieńców.

2

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Ojj tak wypoczynek zawsze się przyda kobiety dużo bardziej się stresują niż mężczyźni dlatego chwila relaksu każdej z nas się przyda.  Ja ostatnio zastanawiałam się nad zabiegiem modelowania sylwetki który jest w ofercie tego salonu urody  W końcu mogłabym zrobić coś dla siebie.

3

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

na pewno warto o siebie dbac sprawdzilam  i rzeczywiscie mozna isc na icoone albo na kriolipolize - jsa to bym chciala w ogole zrzucic tak z 13 kg sad

4

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Każda kobieta zawsze potrzebuje w siebie trochę zainwestować.

5

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Wszystkim mogę polecić spa  w Jarosławcu ,tam kobieta po zabiegach czuje się zrelaksowana ,ciało jej nabiera jędrności ,jest delikatne jak jedwab .

6

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Bez medycyny estetycznej to chyba nie ma najlepszych efektów prawda?] może taki zabieg mezoterapii pomaga?

7

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Dziewczyny, a coś w mazowieckim, albo kujawsko- pomorskim? Polecacie jakieś SPA w tych okolicach? smile

8

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

A bo kluczem do bycia piękną jest również dbanie o siebie w dojrzałym wieku. Moja mama od lat już używa kremów przeciwzmarszczkowych i jest znaczna różnica, jej siostra nie używa i widać to na twarzy. Pomimo że jest młodsza jakieś 5 lat to wygląda starzej niż moja mama smile Teraz kupiłam jej taki zestaw z vichy jest tam krem na dzień dla cery normalnej i mieszanej oraz serum, takie mega skoncentrowane smile Fajnie nawilża i mama mówi, że pomaga przywrócić koloryt skóry. Wiadomo jak jest podczas menopauzy, skóra traci gęstość, zaczynają się robić chomiki na policzkach, a kwas hialurunowy który jest w tym kremie temu zapobiega smile

9

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Polecam Rytuał na dłonie – peeling, masaż, kąpiel parafinowa !! Można tam się zrelaksować .

10

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Polecam świetne pakiety z rabatem na grouponie

11

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Mnie dręczą ubytki na zębach....myślicie, że warto zdecydować się na takie ? od razu chętniej się człowiek uśmiecha z nimi prawda?

12

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Czasami, aby móc w pełni zaakceptować siebie i poczuć się w 100% piękną, trzeba się uciec do bardzo radykalnych działań. Mam tu na myśli ludzi, którzy muszą poddawać się poważnym zabiegom aby pozbyć się tych mankamentów urody, które powodują u nich kompleksy. Na szczęście pani  prowadzi dla takich ludzi swój gabinet, w którym pomaga im zrealizować te plany. Oto jeden z dowodów profesjonalizmu pani doktor:

13

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Widać różnicę, a własna poprawa samooceny jest bezcenna...

14

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Trzeba mieć dużo odwagi żeby iść na taką operację, ale widocznie strach był mniejszy niż chęć poprawy urody..

15

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Zmarszczki tez dodają wdzięku, zwłaszcza jeśli powstały od uśmiechu:)

16

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Jednak większość kobiet brzydko się starzeje

17

Odp: Jak pięknie być kobietą - pakiet

Takie pakiety są strasznie drogie, za te pieniądze można kupić super kosmetyki i zrobić do samo w domu.