1

Temat: Lidl

Często tam chodzę, zwłaszcza na akcje z limitowanymi seriami produktów i na te słynne promocje "satanistyczne":   za 6,66 big_smile

2

Odp: Lidl

Ceny niektórych produktów mają lepsze nawet niż Biedronka czy Tesco, nawet jeśli "satanistyczne" wink A jakość wydaje się nawet lepsza...

3

Odp: Lidl

Też bywam i korzystam:)

4

Odp: Lidl

Może i ja zacznę zwracać uwagę na promocje w Lidlu. Do tej pory unikałam tego sklepu ze względu na nieprzyjemną obsługę, mały w moim mniemaniu asortyment i promocje pustych opakowań...
Kiedyś specjalnie przemierzyłam całe miasto, żeby kupić coś, co mieli w promocji, niestety okazało się, że zostały same puste opakowania, a zawartość rozkradziono. Tak się złożyło, że znajomy pracował tam na ochronie i akurat podszedł. Na pytanie "Jak pilnowałeś?" odpowiedział głupim wyrazem gęby i wzruszeniem ramion. Trzymany był w tym sklepie tylko z jednego powodu - był donosicielem.

Po słynnej bitwie o karpie tym bardziej nie ciągnęło mnie tam na zakupy.

5

Odp: Lidl

Warto tam zaglądać ze względu na niemieckie produkty, jednak lepsze jakościowo od naszych...

6

Odp: Lidl

Które byś poleciła?
Nabiał z Lidla mi nie smakuje i w zasadzie tyle tylko o Lidlu wiem. Dobre ciasta z tego co pamiętam mieli, takie długie babki.

7

Odp: Lidl

A próbowałyście już ośmiorniczki z Lidla? Widziałam też w Biedronce, która reklamuje się, że oferuje  w większości polskie towary, więc się pytam, gdzie hodują u nas te zwierzęta? wink

8

Odp: Lidl

To te "polityczne" ośmiorniczki? big_smile big_smile big_smile

9

Odp: Lidl

Ślimaki i małże też tam można dostać, ale obawiam się, że większość Polaków i tak nie zmieni przez to zwyczajów żywieniowych i nadal będzie wolało kabanosy i pasztet wink

10

Odp: Lidl

Ostatnio kupiłam sporo rzeczy na święta i powiem Wam, ze wydałam mniej niż zakładałam, czyli tam naprawdę robi się zakupy taniej...

11

Odp: Lidl

Będą 07.01.2016 r w promocji  fajne przeceny  na sprzęt do ćwiczeń

12

Odp: Lidl

W moim Lidlu jest półka z produktami w obniżonych cenach i ostatnio znalazłam tam tańszy sos sojowy , jakieś 3 zł mniej niż zwykle:)

13

Odp: Lidl

Regularnie przeceniają też pieczywo z poprzedniego dnia - nawet do 70%. Oczywiście jest pieczone na miejscu z zamrożonego ciasta, więc nie każdy w nim gustuje, bo jednak to z piekarni jest lepsze w smaku....

14

Odp: Lidl

Dziś kupiłam tam twaróg sernikowy 1 kg za 4,99 - jeszcze tydzień ważna data przydatności...

15

Odp: Lidl

W lidlu niestety są słabe promocje ostatnio...

16

Odp: Lidl

Jak dla mnie Lidl ma za mały asortyment. Wielu produktów, które lubię, w Lidlu nawet nie ma. A rzeczy w promocjach wyprzedają się migiem.

17

Odp: Lidl

Teraz można tam wyszukać fajne rzeczy duzo taniej, np. 2 poszewki na jaski za 1.90