26

Odp: Sens życia - znacie go?

Kilka dużych zamiast wielu drobnych to  wcale nie tak mało...

27

Odp: Sens życia - znacie go?

O i już mi nie jest źle. Dzięki Tobie przestałam czuć się uboga w marzenia. smile

28

Odp: Sens życia - znacie go?

Marzenia, które da się spełnić i radość z osiągnięcia każdego z  nich- to prawdziwy sens życia...

29

Odp: Sens życia - znacie go?

Sens życia mówicie...19 lat temu gdy zachorowałam przestałam chodzić na dwa miesiące ,miałam 11-miesięczne dziecko .Dla mnie sensem życia jest dziecko ,walczyłam z chorobą ,żeby wstać i chodzić ,ale warto było dla mojego syna .

30

Odp: Sens życia - znacie go?

[img]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/cf/02/42/cf02427f689c56117159106c16a7a98a.jpg[/img]

31

Odp: Sens życia - znacie go?

Mówiąc szczerze to nie i czasem mam wrażenie, że życie nie ma absolutnie żadnego sensu.

32

Odp: Sens życia - znacie go?

Dlatego trzeba mu go nadać wink

33

Odp: Sens życia - znacie go?

Jak ostatnio nie mam czasu dla siebie tylko ciągle robię coś dla innych to też nie widzę sensu..

34

Odp: Sens życia - znacie go?

Przestaliśmy żyć chwilą. Definiujemy siebie przez przeszłość, w tej definicji czujemy się dobrze bądź źle, a całą naszą teraźniejszość zajmuje to jaki ten nasz obraz będzie w przyszłości i temu podporządkowujemy swój bieżący dzień. Żyjemy tym co było, dla tego, co będzie potem, kompletnie zapominając o teraz.

35

Odp: Sens życia - znacie go?

Kto potrafi to zrozumieć albo szuka zrozumienia? Straciłam nadzieję w ludzi, że są tacy którzy czegoś poszukują. Na swojej drodze spotykam tylko takich którzy czegoś chcą, tak bez dociekania o sens. Bezwiednie poddają się przepisom na udane życie. Oddają swoją wolność, swoje życie schematom których nie starają się nawet zrozumieć. Racjonalizm, konformizm... jakie to płytkie.

36

Odp: Sens życia - znacie go?

Życie jest dla mnie ważne samo w sobie i przeżyć chcę je konstruktywnie, kreatywnie i z pożytkiem dla siebie i innych, ciesząc się każdą jego minutą smile

37

Odp: Sens życia - znacie go?

Uczę się żyć spokojnie i bez stresu.

Uczę się nie brać za dużo na barki.

Uczę się odpuszczać i nie przejmować rzeczami mało ważnymi.

Uczę się dawać sobie spokój i

nie dawać sobie rady

Pozwalam sobie czuć: radość, złość, smutek, wstyd i zażenowanie

oddycham i staram się robić jedną rzecz na raz

pomalutku, kroczek po kroczku uczę się dawać sobie spokój...

38

Odp: Sens życia - znacie go?

Tak, dać sobie spokój ze sprawami, które wcale nie uszczęśliwiają nas - to też jest sens życia...

39

Odp: Sens życia - znacie go?

Ciągle szukam swojej  drogi i gdy już mi się wydaje, że zmierzam w dobrą stronę to nagle bach... Nie tedy droga..  Tak wiele pomysłów, duże ambicje a mało czasu. Mam dopiero 35 lat a czuję jakby czas mi za szybko uciekał, boje się ze nie znajdę tego czego szukam, bo czegoś wciąż mi brak.
Ciągle za mało wiem... Za mało umiem... Chcę więcej!

40

Odp: Sens życia - znacie go?

Florax, próbujesz różnych rzeczy, to najważniejsze i masz w sobie ten zapał do nauki, który sprawia, że nie marnujesz czasu, nawet jeśli jeszcze nie znalazłaś tego czegoś smile

41

Odp: Sens życia - znacie go?

W obliczu obecnej pandemii sens życia staje się bardzo widoczny, ułatwia przetrwanie i stawanie się lepszym, bo takie sytuacje jak teraz skłaniają do refleksji..

42

Odp: Sens życia - znacie go?

Obecnie sensem życia jest przetrwać te zawirowania, które nam zgotował Wschód..