26

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

A ja nie lubię zapachu dzikiej róży, strasznie mnie denerwuje...

27

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Raz tylko napiszę na forum co do odp na zapytania cenowe smile kolejne pytania kieruję już do każdego osobno na maila.

Indian Summer 50 ml może udałoby się z Abercrombie w kolejnie dostawie w cenie 270 zł.
Lancome Miracle edp 100 ml produkty planowo będziemy mieć za ok 190 zł (mniejsze pojemności zawsze są nieopłacalne, ale jeśli będzie potrzeba to zwiezie się dla zamawiających)

Odnośnie próbek - to nie sposób mieć wszystkie zapachy, ale jeśli coś będzie w ofercie jako produkt/tester i odpowiednio do tego próbka i ktoś będzie wahał się z zakupem u nas pomiędzy wybranymi zapachami, to wpierw będzie można dostać próbki na testy.

Beyond Paradise będą ściągane do pojedynczych zamówień, bo już mamy kilka zgłoszeń, 100 ml w zależności od kursu euro 180-190 zł.
ELLE 90 ml do 170 zł.
Nazwa nasza powiązana z zapachem Euphori, który też gdzieś tutaj był wymieniony, na nie powinniśmy mieć często promo, np testery 100 ml edp za 155 zł.

28

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

To troszke drogo, biorac nawet pod uwagę:

29

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Nie można porównywać każdej oferty do cen na allegro gdzie 60-70% towaru, to podróbki. Nie można też być najtańszą perfumerią z wszelkimi możliwymi towarami. Dużo perfum będziemy mieć w bardzo dobrych cenach, stawiamy bardziej na jakość i obsługę, a nie na cenę. Proponuję zatem porównywać ceny do perfumerii stacjonarnych wink

30

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

tylko tez zostalo napisane, ze to jest o wiele taniej niz stacjonarne wink

a jaka jest obsluga na www jesli moge zapytac?
bo moj ma sklep i to rozumiem u niego, ze rozpisuje suplementy, diete, cwiczenia, ale perfumeria? bo troszke nie pojmuje.

Najtaniej i pewniej to chyba jest miec rodzine np w USA i tam sobie pokupowac - skoro dolar taki niski (bo jednak euro  wyzej stoi) patrzac z punktu widzenia studenta - czyli oszczednosci

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-27 21:30:37)

31

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

może jakby dolar był za 2 zł, to można mówić o tanich perfumach, normalnie przeglądając jedną z większych perfumerii w USA z cenami niższymi niż w stacjonarnych :

100 ml wychodzi przy 2,82 jakieś 180 zł + wysyłka + czas ściągnięcia i nerwy ... bezcenne

obsługa na www, to realizacja zamówień, kontakt z klientem, szybkie odpowiedzi na pytania, maile, doradztwo itd, nie ma tego mało smile

32

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ja drogimi perfumami psikałam się jak miałam 18-20, póxniej wyszłam za mąż i jak miałam dać 150zł za perfumy - to wolałam dziecku kupić i spodnie i tak mi zostało, takze ja sie nie wypowiadam, na tym forum , bo ju.ż ponad 6 lat lece na podróbkach albo tanszych perfumach z Avonu itp.

33

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Czyli przydałby się test np markowej wody za 80-150 zł i avonu lub podobnej, na pewno nie podróbki, bo tutaj z trwałością, to już nie ma co porównywać. Kupujesz w cenie oryginału z 3 flakony i zużyjesz je pewnie wszystkie trzy szybciej niż jeden oryginał - tutaj nie ma gdzie zaoszczędzić. Ma/Miał ktoś ten avon bloom ..  ? 50 ml z 60 zł, do czego można je porównać ? do elizabeth arden 5th avenue ? 125ml piątej alei jest w testerze za podobną kwote, a na pewno będzie trwalsza. Jak ktoś ma oba zapachy, to lux, może zrobi nam recenzję wink

34

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Szkoda, ze takie perfumerie są tylko w dużych miastach - ja do trójmiasta mam jakies 90km wiec jak mam doliczyć koszt podróży + perfumy - to już mnie nie stać .... ale cóż poradzić że mieszkam na przedmieściach

35

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

ja tam wole te sprowadzane - i taniej i zero nerwow i kombinowania

36

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=asiula83]ja drogimi perfumami psikałam się jak miałam 18-20, póxniej wyszłam za mąż i jak miałam dać 150zł za perfumy - to wolałam dziecku kupić i spodnie i tak mi zostało, takze ja sie nie wypowiadam, na tym forum , bo ju.ż ponad 6 lat lece na podróbkach albo tanszych perfumach z Avonu itp.[/quote]


dokladnie, czasem warto sobie odpuscic takie drogie perfumy i jechac na ich tanszych odpowiednikach. przeciez nie ma metki na plecach ze psikalas sie tym a nie innym. A poza tym miec 3 a miec jeden, bo ma byc supoer hiper orginalny, no way.

37

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

perfum nie ma metki, ale ma nutę zapachową, którą w przypadku marki długo czuć i nas wyróżnia, a w przypadku "odpowiedników" - nie, stąd ta nieopłacalność cena/jakość i później szybsze zużycie tanich wód. chyba to można porównać do tematu z innej beczki - jak ktoś ćwiczy i wspomaga to jakimiś suplami odżywkami lepszych, droższych firm, to efekty będą lepsze. czy też smak białka ostrowia i droższego scitec - dla mnie różnice na korzyść droższych, zawsze warte dopłacenia smile

do asiuli - jeśli masz jakieś swoje typy markowych, to wysyłka kurierem przez sklep www zaoszczędzi Ci czasu i pieniędzy, jeśli znowu masz na myśli sprawdzenie zapachów, to już trochę gorzej, ale może jak będzie duży wybór próbek, to tak jak pisałem będzie opcja wysyłki na test

38

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Dla specjalistów tak nuda jest znacząca jest.
Ale nie dla robaczkow, które mają na głowie dom, itd.
Może i moje za 5 euro nie maja powalajacej nuty zapachowej, ale są przesliczne i każdemu się podobają. Co prawda mam wiele firmowych perfum, ale czasem po prostu wywalanie kasy nie jest po prostu opłacalne. No chyba, ze ktoś zarabia 5 tys miesiecznie i nie ma na co kasy wydawac.

A co do supli - liczy się sklad a nie smak, gdyz te smakowe to mają tyle swiństw w sobie (bo by był lepszy smak) że szkoda słów. poza tym: ignorantem mozna byc zawsze, ignorantem jest się wtedy gdy sądzi się ze ostrowia jest gorsza od tzw bialek firmowych. Jedyna różnica jaka może dzielic te produkty to jest kwestia smakowa ale nie kwestia jego własciwosci anabolicznych. Myslalam, ze skoro w XXI wieku tyle ludzi ma dostep do badan i do wyników jakości białka to nie będą dalej panować takie średniowieczne przesady.

jesli nie wiesz to bialko kiedys bylo wylewane bezposrednio do rzek, dopiero pozniej ktos wpadl na pomysl oczyszczenia jego (koncentrat) i sprzedazy jego jako odzywki dla ludzi cwiczacych ;p.

i trafiłeś na mojego hopla wink

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-28 11:49:58)

39

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Tylko mi nie mów, że białko za 70 zl jest niby lepsze niż za 150 zł, czy tam inne odzywki smile Mam kilku dobrych znajomych co udzielają w tej branży porad, prowadzą sklepy, fora dla kulturystów i fitness, także ich niejedna opinia i później sprawdzenie w praktyce potwierdza - co tanie to drogie smile Może już nie mówmy o tym, bo się temat ciągnie wkoło jednego.

Do wszystkich forumowiczów - proszę mi napisać Wasze przedziały godzinowe, kiedy to najczęściej spędzacie czas na internecie przeglądając to forum, inne serwisy lub oferty allegro smile

40

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

[quote=Perfumeria-EUFORIA]
Do wszystkich forumowiczów - proszę mi napisać Wasze przedziały godzinowe, kiedy to najczęściej spędzacie czas na internecie przeglądając to forum, inne serwisy lub oferty allegro smile[/quote]
a co to za kontrola???

41

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

jezeli masz tylu znajomych to tym bardziej nie powinenes rozsiewać takich herezji. NA chwile obecną nie przytoczyłeś zadnych argumentów o wyzszosci drogiego białak nad ostrowia(bo na różnice cenową składa sie: reklama, drogie dodtki smakowe, ładne opakowanie, oszty zakupu surowca które np ostrowia ma w nadmiarze jako firma produkujaca nabiał). jezeli masz tylu znajomych na forach to mozesz obejrzeć sobie badania które były robione dwukrotnie odnoścnie zawartości białka w białku. Na ogół na niekorzysć wychodziły białka firmowe. Ostrowia nigdy nie zeszła poniżej rekomendowanej ilości.
Wiekszosć "specjalistów" poleca białka firmowe ponieważ zarabia na nich więcej niz na ostrowi.

Posiłkowłam sie danymi od mojego chłopaka który pracował w sklepie z odżywkami 3 lata a teraz ma swój sklep (juz ponad rok) a zeby uciąć wszelakie spekulacje nie handluje OStrowią.

Tak samo jest z perfumami - że One są w większosci dla bogaczy i znawcow a nie dla normalnych ludzi. Tacy patrzą równie na cenę. I jeśli mogą zakupić np dwa w cenie jednego to tak uczynią. Tacy jesteśmy.
W perfumachnie patrzymy na skład tylko na zapach. I jeśli nam on odpowiada i nie jest drogi to czemu by nie kupić?
Ja np kupuje mgielki do ciała VS - któreg mnie są o niebo ładniejsze i mi odpowiadają, oraz cenowo korzystniesze. Np wydaje 40 zł a nie 250. za to mam 6 mgiełek po 100 ml każda i bardzo mi się pdoobają i innym też. Nie spotkałam się z tym, zeby ktoś wąchał i wachał by wywachac nute zapachową. Chyba jedynie specjaliści w tym zawodzie.

42

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

perfumy markowe za 60-200 dla bogaczy na prawdę, a dziwi mnie to co piszesz o odżywkach skoro to są herezje, a tematy są sprawdzone przez ludzi co ćwiczą 10-20 lat, prowadzą forum takiej jak to i jakbym im napisał jakie masz zdanie w tych kwestiach, to nie wiem czy pojawił by się uśmiech na twarzy czy zdumienie smile czemu ktoś z branży nie wie co jest lepsze.
kupujesz mgiełki itp warte 40 zł i takie 3 szt nie są wydajniejsze co jedne markowe np davidofy za 100 zł. ja sensu nie widzę, każdy ma swoje zdanie, ale opinie na forach i recenzje perfum droższych w 95% świadczą o tym co piszę. także temat cena / jakość uważam za zakończony, chyba że ktoś chcę jeszcze o tym porozmawiać, to zapraszam na pw.

.... a co to za kontrola??? - muszę ustalić godziny w jakich najwięcej ludzi zobaczy np kończącą się aukcje co przekłada się na oglądalność jeśli do zakończenia oferty pozostaje kilka minut

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-10-28 12:33:05)

43

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Dla nas to bez różnicy z tymi odzywkami - nawet i lepiej, ze tyle osób naiwnych jest, to większe zarobki są smile ale jak szukasz wiedzy o biodostępności białka to wejdz na sfd.pl lub body-factory.pl

44

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

moje pytanie: 100 ml davidofy wydajniejsze niz np 100 ml mgiełki?
I firmowe i te mgielki to psikam 3 razy - ot taki nawyk i nie ma różnicy w kwesti które dłuzej. Bo niestety orginały sie nie rozmnażają.

45

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Białko podałem jako przykład, wszystkie inne odzywki zaliczam do tego co napisałem jakość = cena. może pare wyjątków, nie chciałem wymieniać stron jako reklamy, skąd mam te informacje czy też znajomych, ale jak już napisałaś smile sfd raz, kolejne - cyber-sport, kulturystyka.pl, tigy.pl ... koniec, chyba że jakaś Pani chce zobaczyć zdjęcia tych osób, od których nie raz pobieram informacje, a oni ode mnie perfumy, ale uprzedzam można popaść w zachwyt smile tak już poważnie wracając do tematu mały ranking najczęściej wybieranych perfum

z www:

Elizabeth Arden 5-th Avenue
Christian Dior J`adore
Calvin Klein Euphoria
Chanel Coco Mademoiselle
Calvin Klein Truth
Lacoste Lacoste Femme
Donna Karan DKNY Be Delicious
Calvin Klein Eternity
Giorgio Armani Code
Hugo Boss Femme
Christian Dior Pure Poison
Davidoff Echo
Hugo Boss Deep Red
Paco Rabanne Ultraviolet Women
Lanvin Eclat D'Arpege
Lancome Miracle Women
Hugo Boss Intense
Versace Versace Women
Lancome Hypnose

męskich:
Guerlain L'instant Homme
Giorgio Armani Acqua di Gio Homme
Hugo Boss Szary No.6
Azzaro Chrome
Christian Dior Fahrenheit
Paco Rabanne 1 Milion
Givenchy Blue Label pour Homme
Calvin Klein Euphoria Men
Christian Dior Fahrenheit
Kenzo L'eau par Kenzo Homme
Lacoste Red
Lacoste Essential
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna
Calvin Klein Truth Men
Lacoste Lacoste pour Homme Gray
Carolina Herrera 212 Man
Chanel Allure Homme Sport
Hugo Boss Hugo Energise Woda


dla porównania ranking
1. stacjonarnych perfumerii:

damskie :
Dior Pure Poison
Giorgio Armani Mania
Davidoff Echo
Lacoste Pink
D&G light Blue
Caharel NOA Dream
Chanel Chance Eau Fraiche
CK Euphoria
Dolce Light Blue
Chanel Coco Mademoiselle
Versace Bright Crystal
DKNY Fresh Blossoom
La Perla J'aime les Fleurs
Chloe Chloe
Dior J'adore

męskie :
Chanel Allure Sport
Giorgio Armani Acqua di Gio
Lacoste Red
Guerlain L'Instant
Jean Paul Gaultier Le male
Porsche The Essence
Paco 1 Million
Bugatti Luxe
Michael Kors Men
Diesel Only The Brave
Dolce The One For Men
Armani Aqua di Gio
Dior Homme Sport
Armani Code Homme


2. ranking z recenzji, forum, serwisów:

damskie:
Thierry Mugler, Angel EDP 
Dolce & Gabbana, Light Blue EDT
Calvin Klein, Euphoria EDP
Lolita Lempicka, Lolita Lempicka EDP
Cacharel, Amor Amor EDT
Christian Dior, J'adore EDP
Chanel, Coco Mademoiselle EDP
Avon, Pur Blanca EDT
Avon, Perceive EDP
Donna Karan, DKNY Be Delicious, EDP
Avon, Celebre EDT
YSL, Baby Doll
Christian Dior, Dolce Vita

męskie:
Christian Dior, Fahrenheit 
Chanel, Allure Men
Givenchy, Π (Pi) EDT
Thierry Mugler, A*Men EDT
Giorgio Armani, Acqua di Gio Homme
Gucci, Gucci Pour Homme
Hugo Boss, Boss - szary
Jean Paul Gaultier, Le Male
Azzaro, Chrome
Carolina Herrera, 212 Men
Dolce & Gabbana, For Men
Hermes, Terre D'Hermes
Kenzo, Pour Homme

Ostatnio edytowany przez Perfumeria-EUFORIA (2009-10-28 13:26:14)

46

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

tylko mały pikuś jest - ile z tych osób zrobiło to cudo na białku i legalnych suplementach a ile na sterydach - taka mała dygresja wink


Thierry Mugler, Angel EDP   - byłam powąchać je i jakpsiknęłam sobie na nadgarstek to myślałam, ze zwariuje tak cuchnęły na mnie neutral gotowa bylam sobie "wyrwać rękę" by pozbyc sie tego zapachu neutral

Calvin Klein, Euphoria EDP - moja wielka miłość smile

Cacharel, Amor Amor EDT - kolejna wielka miłość (szkoda że nie prodkuje EDP - to musiałoby byćcudo!)

Lacoste Pink - również śliczny zapaszek smile

Caharel NOA Dream - troszke przereklamowany wg mnie - AMOR AMOR lub ten fioletowy (nie pamietam nazwy) jest o niebo lepszy

Versace Bright Crystal - mialam probke - super kwiatowy zapach i czekam na pełen produkt smile

Elizabeth Arden 5-th Avenue - nie wąchałam ale czesto jest w wyprzedażach w Drogerii Natura

Calvin Klein Truth - nie jest to tylko męski?



Ogólnie wg mnie te to takie radosne o bardzo podobnej nuciezapachowej (jak dla laika):
- Euphoria
- amor amor
- pink
- Bright Crystal

47

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Truth jest męs i dams, a co do Angela to sam nie wiem jak może być na topie smile

48

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Mój ma właśnie truth i dlatego tak sie zasugierowałam tym tongue

Ale Angel to jest strasznie cieżki - juz np bardziej mi sie podoba Diora - Midnight (dobrze pamietam nazwe?) taka granatowo czarna buteleczka - chociaż tez bardzo specyficzny zapach ma.

dziwi mnie, ze na liście nie ma
Moshito - i love, love - bojest cudny - cytrusowy i widuje jak czesto go ludzie kupuja i czasem trudno go dostac w perfumeriach

49

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

Ogólnie sie zastanawiam nad GLOW - JLO i GLOW in the dark (jakoś tak:P) , bo mam jej ten balsam (GLOW) i zakochalam sie w zapachu a niestety do tej pory nie trafilam w perfumerii by móc go wyprobować neutral

50

Odp: Markowe PERFUMY - rankingi, recenzje, porady

za ile kupię EUFORIA perfumy 100 ml?