1

Temat: Czym jest dla Was szczęście?

Wiem że potrzeba czasu, własnej inwencji, przychylności losu, żeby je znaleźć i z pewnością każdy zupełnie inaczej je będzie interpretował.. Ja nie potrzebuje go w nadmiarze, absolutna odrobina w zupełności mi wystarczy.. Nie potrafię dokładnie sprecyzować i w punktach wymienić czym będzie owo szczęście... Chcę obudzić się pewnego ranka i powiedzieć: jestem szczęśliwa.

2

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Dla mnie szczęście to świadomość, ile fajnych małych rzeczy nas spotyka na co dzień. Warto się zatrzymać czasem i je zauważyć, wtedy będzie lepiej się żyło...

3

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Milagro, dobrze, że nie jesteś pazerna. Skoro mało Ci wystarczy, to życzę, żeby przyszło do Ciebie tak dużo, że będziesz sobie musiała na części podzielić  smile

I całkowicie zgadzam się ze Scarabeą, jeśli chodzi o rzeczy małe.

Ja czuję się szczęśliwa, kiedy odczuwam więź z ludźmi i kiedy coś się w moim życiu pozytywnego dzieje, gdy nie ma bezczynności.

4

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Dla mnie szczęście to brak poważniejszych zmartwień...

5

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Szczęście dla mnie to być zdrowym nikt z was nie docenia prostych rzeczy które robimy na co dzień :ubrać się ,zjeść samemu chodzić ,czy funkcjonować jak zdrowi ludzie ,zobaczyć promyk słońca

6

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Jak tracimy to co oczywiste, to dopiero doceniamy...

7

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Szczęście to mieć wolny dzień w taką piękną pogodę jak dziś, położyć się beztrosko na trawie i opalać nie myśląc o niczym:)

8

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Zdrowie i spokój są u mnie na pierwszym miejscu.

9

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Szczęście to dla mnie spokojne życie bez wielkich zmartwień... Jak widzę wokół tyle chorób, ludzkich dramatów, to dziękuję losowi, że mnie oszczędza...

10

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Tak, spokój, życzliwi ludzie wokół , to jest szczęście.

11

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Ktoś napisał, że szczęście to być zdrowym. Podpisuję się pod tym również. Wiem, że są ludzie ciężko chorzy, a mimo to szczęśliwi, i bardzo podziwiam to, że potrafią mimo przeszkód odnaleźć radość w życiu, ale kiedy mnie problemy zdrowotne ograniczają, robię się zgorzkniała i wpadam w depresyjne stany.

12

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

> niechcemisie napisał/a:

> Ktoś napisał, że szczęście to być zdrowym.

To prawda dobre zdrowie to prawdziwe szczęście, stracić je można szybko a odzyskać niełatwo.

13

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Najwięcej szczęścia odczuwam latem, gdy jest dużo słońca. Nawet trudne sprawy wydają się prostsze wtedy...

14

Odp: Czym jest dla Was szczęście?

Brak problemów w życiu to jest prawdziwe szczęście.