1

Temat: Duże i szerokie stopy

Hej, czy są już jakieś zabiegi na zwężenie stóp? Mam problem z doborem butów, nie wyglądają też najlepiej...

2

Odp: Duże i szerokie stopy

Jest taki zabieg, gdzie laserem obcina się brzegi kości, opis jest dość makabryczny, ale jeśli jesteś zdecydowana, to poczytaj więcej na boskiestopy.pl

3

Odp: Duże i szerokie stopy

Co prawda moje stopy nie są jakoś specjalnie szerokie, ale chciałabym je trochę zwęzić. Niestety nie mogę zrezygnować z amortyzujących butów, bo mam problemy z kręgosłupem. Czy wspinanie się na palcach wystarczy?

4

Odp: Duże i szerokie stopy

o tym że stopy mogą się zmniejszyć przez ćwiczenia w życiu bym nie pomyślała ani nie słyszałam o czymś takim wink I definitywnie będę musiała o tym poczytać coś więcej bo mam może wąskie stopy ale dość długie chociaż na to raczej żadne ćwiczenia nic nie pomogą ;P

5

Odp: Duże i szerokie stopy

Ja mam podobny problem, chodzę na prawie płaskich butach, bo  się potykam ,ale nie myślałam o zmniejszeniu stóp

6

Odp: Duże i szerokie stopy

Może trzeba ćwiczyć mięśnie stóp, żeby nabrały jędrności?

7

Odp: Duże i szerokie stopy

Ja za to mam bardzo wąskie stopy. I cholernie duży problem z dobraniem butów. Ze szpilkami jeszcze jakoś idzie, ale wybranie sensownych butów zimowych to koszmar. Nie dość, że stopa mi w środku lata od krawędzi do krawędzi, to jeszcze zwykle mam taki luz na wysokości łydki, że spokojnie mogłabym drugą nogę zmieścić smile jak żyć? smile

8

Odp: Duże i szerokie stopy

I tak w życiu jest jedni mają małe stopy ,inni szerokie na to nie mamy wpływu widocznie tak natura chciała.
Jaki jest sens się okaleczać robić operacje ?Każda narkoza źle wpływa na organizm .Wiadomo ciężko nam się z tym pogodzić .

9

Odp: Duże i szerokie stopy

Musisz wybrać czy chcesz mieć wąskie (to wtedy operacja plastyczna ) czy się z tym pogodzić

10

Odp: Duże i szerokie stopy

Moim zdaniem nie warto ingerować w ciało operacją stóp. To tak jak z innymi elementami ludzkiej budowy. Jedni są wysocy, drudzy niscy. Jedni mają odstające uszy, a inni zbyt przyległe. Tak samo w Twoim przypadku, niektórzy mają szerokie, a inni wąskie stopy. Lepiej to zaakceptować. Jestem pewna, że tylko Ty uważasz, że są szerokie, a inni nawet nie widzą żadnej anomalii w ich budowie. Jeśli nie lubisz patrzeć na nie to po prostu kupuj wyłącznie buty, które będą zasłaniały stopy i nie będziesz musiała na nie patrzeć i pokazywać ich innym. Problem leży w Twojej głowie, a nie w stopach. Zaakceptuj je i się nie przejmuj.

11

Odp: Duże i szerokie stopy

A może jakbyś tak jak Chinki nosiła za ciasne buty to stopa nie urosłaby tak

12

Odp: Duże i szerokie stopy

Ja bym sobie chciała wyszczuplić paluchy u stóp bo sa grube i szerokie a marza mi ise takie wąskie i estetyczne , no ale pewnie sie nie da sad  chyba że i na to ktoś zna jakies ćwiczenia???

13

Odp: Duże i szerokie stopy

No raczej nie ma. Ale myślę, że odpowiednimi butami można skorygować wygląd stóp. Postaw na jakieś sportowe model np. coś od Pumy  . Wizualnie stopy będą lepiej wyglądały z pewnością.

14

Odp: Duże i szerokie stopy

Szerokość stóp chyba zależy od tuszy i wzrostu, ja nie widziałam drobnej i szczuplej osoby z dużymi stopami:) A ciężką osobę to delikatne stopy daleko nie zaniosą:)

15

Odp: Duże i szerokie stopy

Po ciążach nawet drobne kobiety miewają rozpłaszczone stopy... Wygląda to źle, no ale co poradzić, stopy też odczuwają taki ciężar noszony przez kilka miesięcy...

16

Odp: Duże i szerokie stopy

Coś w tym jest, bo zauważyłam, że kiedy przytyłam, moje stopy odczuwają ucisk w butach, które były dopasowane i to na szerokości.

17

Odp: Duże i szerokie stopy

Szerokie buty są wygodniejsze dla stóp bo nie powodują ucisku....