URODA I ZDROWIE

Foreo UFO – urządzenie do krioterapii, termoterapii, pulsacja T-Sonic i światło LED

5 lutego 2020, dodał: Redakcja

UFO (Ur Future Obsession) to pierwsza na świecie inteligentna maseczka do twarzy, dzięki której możesz wykonać zabiegi na profesjonalnym poziomie w zaciszu własnego domu. FOREO, szwedzki lider technologii przygotował odpowiedź na problem niedostosowania koreańskiej pielęgnacji skóry, która wymaga czasu i poświęcenia, do naszego europejskiego stylu życia opartego na szybkim działaniu i równie szybkich rezultatach. I choć oficjalna premiera w Polsce miała miejsce w czerwcu br., świat pielęgnacji oszalał na punkcie tego innowacyjnego urządzenia!

UFO to jedyne tak innowacyjne urządzenie, które wykorzystuje terapię światłem LED, krioterapię, termoterapię oraz pulsacje T-Sonic. A wszystko to sterujemy za pomocą własnego smartfona! Czy to wystarczy, aby pokochać UFO? Zobacz, jak krok po kroku wykorzystać wielofunkcyjność inteligentnej maseczki do twarzy.

Inteligentna pielęgnacja dla najbardziej wymagających

Dzięki urządzeniu od FOREO, możemy w 90 sekund wykonać zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Brzmi niemożliwie? Otóż nie! Aby wykonać zabieg, którego efekty będą na poziomie zabiegów bankietowych wykonywanych w salonach kosmetycznych, wystarczy urządzenie UFO oraz jedna z siedmiu maseczek w płachcie z serii Day & Night lub Advanced Collection od FOREO.
Nowoczesna kuracja z UFO polega na umieszczeniu miniaturowej maseczki w płachcie na UFO  i wykonywaniu nim okrężnych ruchów na powierzchni twarzy przez 90 sekund.

UFO dokładnie rozprowadza esencję maski na całej twarzy, podczas gdy różnorodne funkcje pozwalają na dogłębne wnikanie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry dla osiągnięcia ponadprzeciętnego efektu. W zależności od kondycji skóry lub efektów, które chcemy uzyskać, sięgamy po UFO raz lub dwa razy dziennie.

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

buty do joggingu
Ja lubię adidasy z ergonomiczną podeszwą, taką że stopa łatwiej odbija się od ziemi
Częstochowa
Poznam samotne mamy do korespondencji mailowej, wymiany doświadczeń.
Oszustwa sieci komórkowych
Mnie spotkała niemiła niespodzianka, jak mi przepadło ok. 40 zł na karcie bo niby...
Której części ciała u siebie nie lu…
Brzucha, ciągle jest zbyt wystający...