Flamaster do siwych włosów – hit z USA!

23 czerwca 2015, dodał: Redakcja

W przeciągu miesiąca włosy rosną przeciętnie o jeden lub dwa centymetry. Oznacza to stale powtarzający się problem estetyczny, przede wszystkim w przypadku włosów farbowanych. Już po dwóch lub trzech tygodniach po farbowaniu widać odrosty i siwiznę. TouchBack® Hair Marker to natychmiastowe rozwiązanie w formie korektora do włosów, który efektywnie i szybko maskuje siwiznę i jaśniejsze odrosty.

Hair Markers

Korektor do włosów Hair Marker po raz pierwszy pojawił się na rynku w roku 2009. Wprowadziła go amerykańska spółka TouchBack by Colomark, założona przez wiceprezes L’Oreál USA, Joan Lasker. Od dłuższego czasu Joan obserwowała, że na rynku brakuje rozwiązania na szybkie, a przede wszystkim efektywne zamaskowanie odrostów i siwizny.

IMG_0280

Przy współpracy z szeregiem specjalistów i profesjonalistów wprowadziła na rynek korektor do włosów Hair Marker, który natychmiast zyskał popularność nie tylko wśród profesjonalistów, ale też w szerszym środowisku.

TouchBack Hair Marker

O dużej popularności, wysokiej jakości oraz efektywności korektora do włosów TouchBack świadczy kilka ważnych nagród: Allure Best of Beauty, Fitness Beauty Awards, CEW Beauty Insider´s Choice Winner, InStyle Best Buy Award oraz Discover Beauty Award.Teraz do kupienia również w Polsce.

Korektor do włosów TouchBack Hair Marker to w zasadzie bardzo wyjątkowy flamaster, przeznaczony do pokrycia jaśniejszych odrostów i siwych włosów. Flamaster zawiera tymczasową farbę do włosów z proteinami pszenicznymi w 8 odcieniach: od czarnego po popielaty blond. Korektor nie zawiera nadtlenku wodoru, p-Fenylenodiaminy ani amoniaku, dzięki czemu jest bardzo delikatny dla włosów i skóry. Specjalny, opatentowany aplikator sprawia, że farbę można nanieść na suche włosy z łatwością i szybko. Wynikiem jest ujednolicony odcień włosów i odrostów do następnego mycia. Korektor jest przeznaczony do wielokrotnego użytku. Można go stosować aż 60 razy. Do stosowania na przedziałku, skroniach i konturach włosów między kolejnymi koloryzacjami.

Kolejnym sensacyjnym produktem marki TouchBack jest pisak do korekty brwi. Zmywalna farba ukryta w pisaku nada brwiom naturalną gęstość i kształt. Doskonale poradzi sobie z rzadkimi, niewyraźnymi czy cienkimi brwiami. Korektor ten posiada wygodny aplikator, a farba zawiera proteiny pszeniczne, które doskonale wygładzają pojedyncze włoski. Nie musisz obawiać się nienaturalnego wyglądu lub matowego efektu. Brwi wyglądają po aplikacji naturalnie i pięknie.

2014 BrowMarker_DarkBrown_Box novy

TouchBack Eyebrow MarkerMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Flamaster do siwych włosów – hit z USA!

  1. avatar Anita napisał(a):

    Świetny pomysł z tym korektorem. Mam tylko nadzieję, że będzie nieco trwalszy niż produkty w sztyftach dostępne w drogeriach. Tak czy siak jestem na TAK :)

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Aktywna podstawka do wody
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Piękna bielizna na każdy dzień!
Sprawdź na bielizna9.com!
100% woda kokosowa!
Bez cukru i chemii - 24 opakowania
Cena:
145 zł
Body wyszczuplające i modelujące
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Najlepsza oferta bielizny nocnej
Tylko na bielizna9.com!

FORUM - bieżące dyskusje

fryzjer
cześć. Moja żona planuje zejść do swojego naturalnego koloru, wie, że z czarnego będzie...
Lonex
Ostatnio wyczytałam, że firma Lonex http://lonexcompany.com to kluczowy polski producent wózków dziecięcych....
Hosting- gdzie?
Ja polecam firmę z serwerami w Polsce. Ich hosting jest niezawodny, pomoc szybka...
Problem z kolanami
Idź do ortopedy. Przyczyną bólu mogą wcale nie być ubytki w stawach. Mnie...