Elseve Bond Repair – przełomowa technologia od L’Oréal Paris z kwasem cytrynowym

26 lipca 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Niektóre trendy nigdy nie wychodzą z mody, a jednym z nich jest z pewnością posiadanie zadbanych, zdrowo wyglądających włosów. Wpływ szkodliwych czynników środowiskowych, regularne stylizowanie czy zabiegi koloryzacji powodują, że włosy muszą znosić wiele.
Dlatego właśnie pielęgnacja i uporządkowanie zniszczonych włosów mogą być dla wielu z nas codziennym wyzwaniem.

 

Włosy składają się w 90% z keratyny, czyli białka, które ulega uszkodzeniu wskutek wysokiej temperatury podczas suszenia, prostowania czy kręcenia. Dodatkowo, zabiegi koloryzacji i działanie promieniowania UV również wpływają na kondycję włosów. L’Oréal Paris przygotował specjalne trio produktów Elseve Bond Repair, które pomagają w codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych. Ich recepturę opracowano tak, by każdy kosmetyk działał nie tylko na powierzchni włosa, ale także wnikał w jego strukturę. Kosmetyki Elseve Bond Repair wzmacniają wewnętrzne wiązania włosów, nadając im piękny i zdrowy wygląd.

Sekretem nowych produktów od Elseve jest unikalny składnik aktywny – witamina C Bond Repair Complex z kwasem cytrynowym. Ten kompleks nie tylko pomaga w scaleniu osłonek włosów, ale także regeneruje warstwy lipidowe, co przekłada się na efekt miękkich
i błyszczących pasm. Dzięki zawartości kwasu cytrynowego seria naprawia zniszczone włókna (mostki dwusiarczkowe), przywraca im siłę, dodaje blasku i wzmacnia wytrzymałość włosów.

Jeśli chcesz przywrócić swoim włosom piękny wygląd, wystarczy postępować zgodnie z tymi trzema krokami:

  1. BOND REPAIR Rescue Pre-szampon naprawczy to innowacyjny produkt, który może cię zaskoczyć, ale to właśnie dzięki niemu cała kuracja przynosi spektakularne efekty. Zacznij swoją pielęgnacyjną rutynę od odżywienia pasm. Formuła tego kremowego kosmetyku zawiera 12% Bond Repair Complex z kwasem cytrynowym, co efektywnie odbudowuje wiązania włosa i wzmacnia go od wewnątrz.
  2. Krok nr 2 to szampon BOND REPAIR. Jego formułę wzbogacono o 5% Bond Repair Complex z kwasem cytrynowym. Skutecznie oczyści Twoje włosy z zanieczyszczeń
    i wzmocni wewnętrzne wiązania włosów.
  3. Ostatnim elementem jest odżywka, która zawiera 10% Bond Repair Complex
    z kwasem cytrynowym. Dzięki niej uzyskasz miękkie, błyszczące i jeszcze bardziej zregenerowane pasma.

 

Produkty L’Oréal Paris gwarantują bezpieczeństwo użytkowania dzięki ich ponad 100-letniemu doświadczeniu naukowemu i opatentowanym składnikom.

 

 

 


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz