Eleganckie naczynia do przekąsek – sklep

6 września 2013, dodał: Redakcja

Chyba każda gospodyni przygotowując stół przed przybyciem zaproszonych gości zastanawia się jak zrobić to najefektowniej, aby współbiesiadnicy czuli się komfortowo, doceniając przy tym jej styl i pomysłowość. Choć najważniejsza przy wspólnym stole zawsze pozostanie przyjazna atmosfera, to klasyczne talerze, miski czy półmiski nie zawsze dostatecznie spełnią swą funkcję, aby móc gościa czymś oryginalnym zaskoczyć.

Projektanci włoskiej firmy Nuova R2S, a warto tu przypomnieć, że Włosi słyną przecież ze wspólnego biesiadowania, stworzyli arcyciekawą kolekcję rozmaitych naczyń do oryginalnego serwowania przekąsek i przystawek. Proponowane tu rozmaite zestawy służyć mogą różnym produktom, odpowiednio do wymogów chwili i fantazji organizatorów przyjęcia. Wysokiej jakości porcelana zdobiona jest najczęściej kompozycjami półproduktów, głównie oliwek, pomidorków koktajlowych, papryczek, ząbków czosnku, przypraw, oraz oczywiście całej gamy świeżych ziół. Dodatkowym elementem zdobniczym są także stylowe napisy tematycznie powiązane z kuchnią śródziemnomorską. Według informacji samego producenta porcelanę można zmywać w zmywarkach ze względu na wysoką jakość nadruków na naczyniach.

1

2

Wśród naczyń z kolekcji Mediterraneo znajdują się eleganckie naczynia do zapiekania, różnej wielkości, które po wyjęciu z piekarnika można z przekonaniem postawić na stole wzbudzając przy tym ogólny zachwyt nie tylko aromatem przygotowanej potrawy, ale również estetyką samego podania. W kolekcji tej znajdują się też przepiękne podłużne miski – łódki do oliwek i pomidorów, z widelczykami, oraz specjalne kolorowe talerzyki do sałatek i owoców morza, ozdobione fotografiami smakowitych potraw. Na szczególną uwagę zwracają niezwykle oryginalne zestawy łączące porcelanę z drewnem, głównie bambusowym, tzw. apettizery. Służą one zarówno do podawania oliwek czy pikli, jak też bardzo popularnych serów pleśniowych. Miseczki z łyżeczkami, wchodzące w skład zestawów, służą zwykle do podawanie dipów i dressingów mających podkreślić smak naszych potraw, czy też samych przystawek.
Wysoką jakość artykułów dodatkowo podkreślają eleganckie i trwałe opakowania, ozdobione zwykle tymi samymi, co naczynia, wzorami. To właśnie one sprawiają, że artykuły doskonale nadają się też na oryginalne i praktyczne prezenty na różne okazje.

4

5
Więcej informacji o przystawkowych naczyniach na www.Przestrzen.com.plMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Ząbkowanie a choroba
> bojowa napisał/a: U nas jak ząbkował syn to zawsze towarzyszyło temu zapalenie gardła....
Gdzie upolować promocje online?
Uwazam, ze ceny w sklepach sa czasem naprawde wysokie, wiec osobiscie nie wyobrazam sobie...
dobra lokówka
Moim zdaniem babyliss ma dobry sprzęt, ja mam ich nowa serię sensitive c619e...
Makijaż w stylu boho
Lubię tego typu makijaże, bo sa bardzo romantyczne, osttanio w babyliss kupiłam...