URODA I ZDROWIE

Elegancka włoska ceramika w Dekoria.pl

4 sierpnia 2015, dodał: Redakcja

Ceramika włoska to wyraz codziennej radości z życia, celebracji jedzenia i spotkań z bliskimi. Przygotowane posiłki wzbogaca o niepowtarzalną atmosferę i uroki włoskiego designu. Przeznaczona jest dla osób, które cenią przedmioty nie tylko za ich użyteczność, ale też walory estetyczne.

Patera-Blooming-2-poziomy-porcelana-wys.-24cm

Włosi słyną z dobrego stylu i miłości do jedzenia, dlatego też tworzona przez nich porcelana jest tak wyjątkowa. W ofercie sklepu Dekoria.pl znajduje się bogaty wybór ceramiki pochodzącej od renomowanej, włoskiej firmy, która oferuje szeroką gamę produktów w różnych stylizacjach.

Filizanka-ze-spodkiem-Blooming-porcelana-180ml

Nowością w sklepie są serie porcelany Blooming oraz Garden Flowers. To co je wyróżnia to piękne, kwiatowe wzornictwo i wysoka precyzja wykonania. Kolekcja Blooming to bardzo elegancka, biała porcelana, z delikatnym kwiatowym wzorem. Seria Garden Flowers to natomiast linia zainspirowana sztuką i tradycją chińską, utrzymana w stylu chinoiserie.

Polmisek-Garden-Flowers-porcelana-36x26cm

Na oba wzory składają się pełnego uroku serwisy herbaciane oraz obiadowe. Kolekcje wykonane zostały z najwyższej jakości porcelany typu Fine Bone China, która została stworzona pod koniec VIII wieku przez Josiah Spode. Uznawana jest ona za najdelikatniejszą i najlepiej przepuszczającą światło, a tym samym najmocniejszą porcelanę, którą możemy podziwiać po dziś dzień.

Polmisek-Garden-Flowers-porcelana-36x26cm (1)

W skład serii wchodzą elementy tj.: porcelanowe filiżanki, dzbanki, kubki, cukiernice, talerze głębokie i deserowe oraz wiele innych. Każdy fan eleganckiej, włoskiej porcelany bez problemu skompletuje swój zestaw z serii Blooming, czy Garden Flowers. Poszczególne elementy pakowane są w ozdobne pudełka, dlatego też idealnie nadają się na prezent. Całość opisywanej oferty znaleźć można pod adresem www.dekoria.pl w zakładce Dekoracje i ceramika.

Talerz-gleboki-Blooming-porcelana-23cm

Zestaw-cukiernica-mlecznik-Blooming-porcelana-200ml

***

Dekoria.pl – marka ceniona zarówno w Polsce, jak i za granicą – jest własnością polskiej firmy Franc-Textil Sp. z o.o. Jest to jedno z największych i najnowocześniejszych centrów szycia tekstyliów domowych, produkujących wyroby na zlecenie firm tekstylnych i handlowych z krajów Europy Zachodniej.Od 20 lat specjalizuje się w produkcji wszelkich artykułów tekstylnych oraz rolet rzymskich dla domów, mieszkań oraz hoteli. Od dłuższego czasu w sklepie www.dekoria.pl dostępny jest także bogaty wybór dekoracji oraz mebli.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz