URODA I ZDROWIE

Efektowny zegarek z materiałów szlachetnych – jak go wybrać?

27 marca 2020, dodał: Redakcja

Dobór właściwego zegarka często nastręcza nam problemów, ponieważ musimy wziąć pod uwagę wiele różnych parametrów, a także – oczywiście – jego wygląd. Jakie modele są jednak warte naszej uwagi, jeżeli chcemy mieć czasomierz ładny i elegancki, a przy okazji także pomagający nam w organizowaniu i przeprowadzaniu naszych treningów? Na co zwrócić uwagę i gdzie szukać takiego zegarka?

zegarek3

1. Jak wybrać zegarek na co dzień?

2. Elegancki, ale z sportowym charakterem

3. Czasomierz idealny do treningu i na nieformalne spotkanie

Jak wybrać zegarek na co dzień?

Wybranie zegarka, który mógłby nam służyć jednocześnie na trening i do pracy do garnituru lub garsonki, nie zawsze jest takie proste. Aby jednak połączyć te dwie funkcje możemy zdecydować się na model o drapieżnej linii, ale wykonany z materiałów szlachetnych lub z dodatkiem tychże. Taka kompozycja sprawi, że z jednej strony nasz czasomierz będzie prezentował się znakomicie, a z drugiej nadal będzie wyposażony we wszystkie niezbędne do ćwiczeń funkcje, jak krokomierz, mierzenie tętna czy przebytego dystansu. Modelem, który świetnie wypełnia te parametry, jest Garmin 010-02158-23, z wyświetlaczem z szafirowego szkła i tytanowym paskiem, który przetrwa każde wyzwanie, jakie przed nim postawimy.

Elegancki, ale z sportowym charakterem

Nie da się ukryć ani zaprzeczyć, że czerń zawsze kojarzy nam się ze smukłością oraz elegancją. Nie inaczej dzieje się w przypadku zegarków – modele o czarnym kolorze, jednolitej strukturze i prostym designie wydają się drobniejsze i bardziej oficjalne nawet w sytuacji, gdy mają stosunkowo szeroką kopertę oraz pasek. Przykładem takiego czasomierza może być Garmin 010-02158-17 – unikalny w swojej prostocie, łączący ponadprzeciętny wygląd z wszelkimi niezbędnymi funkcjami, jakich możemy sobie życzyć przy okazji ćwiczeń. Jego dodatkowym atutem jest powłoka węglowa, która zabezpiecza przed zarysowaniami i nadaje kopercie piękne, półmatowe wykończenie.

Czasomierz idealny do treningu i na nieformalne spotkanie

Nie każdy z nas lubi i chce posiadać duży, wyrazisty zegarek. W końcu różnimy się między sobą i mamy odmienne potrzeby. Dla osób oczekujących eleganckiego czasomierza, ale w wersji S, idealnym rozwiązaniem może być Garmin 010-02159-37. Ten unikalny model łączy w sobie wszystkie funkcje, jakie posiadają jego więksi „bracia” z unikalnym designem, podkreślonym dodatkowo różowozłotym wykończeniem koperty. Z racji mniejszych gabarytów może on również sprawdzić się jako zegarek dla wymagającej kobiety, która nie stroni od treningów, ale lubi wyglądać stylowo.

 

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

sauna
A ja byłam w saunie i polecam, oczywiście trzeba dopasować warunki do swoich możliwości,...
Tiary
A nie takie ozdoby kojarzą się staroświecko, dawne księżniczki chyba w nich gustowały:)
skep internetowy z oprawkami
Lepsze okazje są na ebay czy aliexpress... Allegro zrobiło się przy nich drogie.
jak odczuwać szczęscie
W obecnym czasie człowiek czuje się zagrożony nawet jak ma rodzinę, bo niebezpieczeństwo jest...