URODA I ZDROWIE

Efektowny zegarek z materiałów szlachetnych – jak go wybrać?

27 marca 2020, dodał: Redakcja

Dobór właściwego zegarka często nastręcza nam problemów, ponieważ musimy wziąć pod uwagę wiele różnych parametrów, a także – oczywiście – jego wygląd. Jakie modele są jednak warte naszej uwagi, jeżeli chcemy mieć czasomierz ładny i elegancki, a przy okazji także pomagający nam w organizowaniu i przeprowadzaniu naszych treningów? Na co zwrócić uwagę i gdzie szukać takiego zegarka?

zegarek3

1. Jak wybrać zegarek na co dzień?

2. Elegancki, ale z sportowym charakterem

3. Czasomierz idealny do treningu i na nieformalne spotkanie

Jak wybrać zegarek na co dzień?

Wybranie zegarka, który mógłby nam służyć jednocześnie na trening i do pracy do garnituru lub garsonki, nie zawsze jest takie proste. Aby jednak połączyć te dwie funkcje możemy zdecydować się na model o drapieżnej linii, ale wykonany z materiałów szlachetnych lub z dodatkiem tychże. Taka kompozycja sprawi, że z jednej strony nasz czasomierz będzie prezentował się znakomicie, a z drugiej nadal będzie wyposażony we wszystkie niezbędne do ćwiczeń funkcje, jak krokomierz, mierzenie tętna czy przebytego dystansu. Modelem, który świetnie wypełnia te parametry, jest Garmin 010-02158-23, z wyświetlaczem z szafirowego szkła i tytanowym paskiem, który przetrwa każde wyzwanie, jakie przed nim postawimy.

Elegancki, ale z sportowym charakterem

Nie da się ukryć ani zaprzeczyć, że czerń zawsze kojarzy nam się ze smukłością oraz elegancją. Nie inaczej dzieje się w przypadku zegarków – modele o czarnym kolorze, jednolitej strukturze i prostym designie wydają się drobniejsze i bardziej oficjalne nawet w sytuacji, gdy mają stosunkowo szeroką kopertę oraz pasek. Przykładem takiego czasomierza może być Garmin 010-02158-17 – unikalny w swojej prostocie, łączący ponadprzeciętny wygląd z wszelkimi niezbędnymi funkcjami, jakich możemy sobie życzyć przy okazji ćwiczeń. Jego dodatkowym atutem jest powłoka węglowa, która zabezpiecza przed zarysowaniami i nadaje kopercie piękne, półmatowe wykończenie.

Czasomierz idealny do treningu i na nieformalne spotkanie

Nie każdy z nas lubi i chce posiadać duży, wyrazisty zegarek. W końcu różnimy się między sobą i mamy odmienne potrzeby. Dla osób oczekujących eleganckiego czasomierza, ale w wersji S, idealnym rozwiązaniem może być Garmin 010-02159-37. Ten unikalny model łączy w sobie wszystkie funkcje, jakie posiadają jego więksi „bracia” z unikalnym designem, podkreślonym dodatkowo różowozłotym wykończeniem koperty. Z racji mniejszych gabarytów może on również sprawdzić się jako zegarek dla wymagającej kobiety, która nie stroni od treningów, ale lubi wyglądać stylowo.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

BIO-Kosmetyki naturalne.
Na mnie dobrze działa seria z śliwką kakadu, mango i jaśminem. Stworzone...
Termometr
Ja mam termometr który fajnie działa, dobrze i szybko mierzy. Każda mama wie jakie...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
No i mamy powtórkę z wiosennych ograniczeń, mam nadzieję, że teraz sceptycy i antymaseczkowcy...
Problem ze wzwodem
Bywa, że problem sam mija jak się zmieni partnerkę na młodszą i ładniejszą;)