Drabinka gimnastyczna w pokoju dziecięcym – trenuj razem z dzieckiem

29 kwietnia 2019, dodał: Redakcja

Każdy rodzic pragnie aby jego pociecha zdrowo i prawidłowo się rozwijała, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Jak to osiągnąć? W jakim kierunku powinniśmy podążać?

Bardzo ważnym aspektem wychowania jest wystrój pokoju dziecięcego. Dziecko powinno mieć w nim miejsce na zabawę, naukę jak również możliwość spokojnego, niezakłóconego snu.Wszystkie te elementy przekładają się na tryb życia i zdrowie najmłodszych. Dobrej jakości, odpowiednio oświetlone biurko pomaga skupić się na nauce, sen na wygodnym łóżku jest niezbędny dla odpoczynku i regeneracji mózgu jak i całego organizmu. Dopełnieniem sukcesu jest aktywność fizyczna. Jak zapewnić ją dziecku kiedy ciągle brakuje nam czasu, obowiązki nas przytłaczają a w perspektywie mamy dalekie dojazdy na zajęcia sportowe?

drabinka-gimnastyczna-w-pokoju-dziecka.jpg

W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK. Może być zamontowana w każdym pokoju dziecięcym, zajmuje jedynie około 1m2 powierzchni, dając przy tym niezliczone możliwości. Oprócz świetnej zabawy, na przykład z użyciem akcesoriów dziecięcych (lina gimnastyczna, kółka gimnastyczne, drabinka linowa) zapewniamy w ten sposób dziecku możliwość aktywnego spędzania czasu, bez konieczności wychodzenia z domu. W przerwie pomiędzy codziennymi obowiązkami dziecko może pobawić się na drabince, ćwicząc przy tym całe ciało. Wpływa to również pozytywnie na procesy pamięciowe. Niedocenianą zaletą uprawiania sportu przez dzieci jest także kształtowanie się w nich silnego charakteru oraz wytrwałości. Wszystko to znajdziemy w wielofunkcyjnej drabince gimnastycznej.

drabinka-gimnastyczna-sport.jpgDrabinka gimnastyczna Sport

 

Drabinki gimnastyczne dla dzieci to inwestycja w przyszłość. Przyda się każdemu dziecku od 2 roku życia i może towarzyszyć mu przez całe życie.
Jako maluch dziecko może wspomagać się drabinką w nauce chodzenia, wspinania się czy chwytania. Ćwiczy koordynację ruchową. Mózg lepiej przyswaja „połączenie oko-ręka” dzięki czemu dziecko szybciej się rozwija. Starsze dzieciaki mogą wykonywać bardziej skomplikowane ćwiczenia i akrobacje wykorzystując całą energię której przecież mają pełno.

Każdy znajdzie idealne zastosowanie wielofunkcyjnej drabinki gimnastycznej dla siebie. Czas i miejsce ćwiczeń możemy dostosować do własnych potrzeb co znacznie ułatwia podjęcie aktywności.

Oprócz walorów rozwojowych u dziecka, drabinka gimnastyczna będzie ciekawym elementem wystroju pokoju dziecięcego pokoju i ciekawostką której nie oprze się żaden milusiński czy milusińska.

Drabinki gimnastyczne znajdziesz w sklepie internetowym https://benchk.com/

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak sobie radzicie z trądzikiem?
Mi przy trądziku bardzo pomogły domowe maseczki z cynamonu. Z resztą jak ktoś...
Nauka jazdy na rolkach
Ochraniacze i jakieś zaciszne miejsce najlepiej z gładką powierzchnią - ja tak się uczyłam...
Przesądy o pogodzie
Może nie przesądy, ale strasznie podoba mi się, jak niektóre rośliny potrafią pokazywać zbliżającą...
Gdzie wyobrażacie sobie idealne zar…
Podczas jakiegoś wyjazdu może... Na pewno nie w miejscu publicznym :) Fajnie, gdyby...