URODA I ZDROWIE

Domowy salon kosmetyczny z depilatorem laserowym

28 maja 2019, dodał: Redakcja

Szukasz sposobu na długotrwałe pozbycie się włosów z nóg, rąk i innych części ciała? W tym celu regularnie chodzisz do kosmetyczki, by przez dłuższy czas nie musieć martwić się goleniem? Znamy lepszy sposób! Zainwestuj w depilator laserowy, wraz z którym stworzysz salon kosmetyczny w domowym zaciszu i zaoszczędzisz sporo pieniędzy!

Jak działa depilator laserowy?

Depilacja laserowa jeszcze nie tak dawno temu możliwa była jedynie w salonach kosmetycznych. Obecnie urządzenia służące do usuwania owłosienia metodą termolizy są powszechnie dostępne, a dzięki kompaktowym rozmiarom również łatwe w przechowywaniu. Depilator laserowy do użytku domowego emituje wiązkę światła przenikającą przez skórę i przedostającą się bezpośrednio do cebulek włosków. Tam łączy się ze znajdującą się w nich melaniną i niszczy cebulki. Zanim te się odbudują minie sporo czasu, więc metoda ta jest coraz bardziej popularna.

Domowy salon kosmetyczny (2).jpg

Jakie są zalety i wady laserowego depilatora?

Zacznijmy od wad depilatora laserowego, ponieważ tych jest zdecydowanie mniej. Można do nich zaliczyć fakt, że zabiegi z wykorzystaniem tego urządzenia trzeba będzie powtarzać. Dodatkowo są one dość czasochłonne i monotonne, więc wymagają cierpliwości.

Na tym w zasadzie kończą się wady depilatorów laserowych, przejdźmy zatem do zalet:

  • długotrwała gładkość w domowym zaciszu – już nie musisz chodzić do kosmetyczki, by zafundować sobie gładką skórę na wiele dni;
  • mniej bólu niż przy standardowej depilacji – zabiegi wykonywane depilatorem laserowym nie bolą, choć warto wspomnieć, że mogą powodować uczucie dyskomfortu,
  • prosta obsługa – używanie depilatora laserowego jest wyjątkowo proste i poradzi z tym sobie każda osoba,
  • depilacja laserowa jest bezpieczna – wiązki lasera przedostające się pod skórę w żadnym stopniu nie wpływają na organizm człowieka, można je zatem stosować bez przeszkód,
  • urządzenie wielokrotnego użytku – choć depilator laserowy jest dość drogi, to możesz używać go przez wiele lat,
  • oszczędność czasu – rzadsza depilacja skóry to spora oszczędność czasu! Nie musisz już golić się co kilka dni.

Domowy salon kosmetyczny (3).jpg

Czy opłaca się kupić depilator laserowy?

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zakup depilatora laserowego to dość spory, ale jednorazowy wydatek. W związku z tym taka inwestycja z pewnością Ci się opłaci. Z urządzenia możesz korzystać w mieszkaniu przez długi czas – unikniesz kosztownych wizyt u kosmetyczki, zaoszczędzisz też na dojazdach, ale też, co bardzo ważne, zyskasz więcej wolnego czasu! Pod kątem finansowym decyzja o kupieniu depilatora laserowego jest bardzo korzystna. Za takie urządzenie zapłacisz od kilkuset do nawet 2000 zł.

Jednak opłaca się również po wieloma innymi względami – wysoka skuteczność domowych zabiegów depilacyjnych i długotrwale utrzymujący się efekt gładkości znacząco poprawia komfort codziennego życia, w szczególności w okresie letnim. Docenią to jednak wszystkie panie, które lubią pokazywać nogi.

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Rehabilitacja w Warszawie
Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was miała okazję korzystać z zabiegów rehabilitacyjnych...
Zaniedbane stopy :(
Warto pomyśleć wcześniej o pielęgnacji stóp, tak, żeby wstydu nie było ;)
Seminarium biznesowe dla kobiet - V…
Kobiety są lepszymi przedsiębiorcami niż mężczyźni, bo wnoszą w relacje i kontakty biznesowe...
Ładowanie aut elektrycznych - gdzie…
Enea ma ich sporo, np. w Szczecinie widziałam przy urzędzie miasta i przy zarządzie...