Dlaczego SpineSystem cieszy się zaufaniem wśród klientów System 5/95?

6 sierpnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Kręgosłup to jeden z głównych filarów naszego zdrowia. Potrzebuje opieki systemowej, ponieważ stanowi oparciem dla całego organizmu. Ze względu na siedzący tryb życia i małą aktywność kręgosłup współczesnego człowieka jest podatny na różne choroby, spowodowane przesunięciem krążków międzykręgowych, bólem pleców.

SpineSystem

Obecnie w prawie 100% dzieci gimnazjalnych wykrywana jest skolioza. W latach 90-ch XX wieku wskaźnik ten stanowił 80%. Przewlekły ból pleców kiedyś występował u 30-40% populacji aktywnej zawodowo, obecnie stanowi 80-90%. Patrząc na takie statystyki, staje się jasne, jak ważne jest ciągłe zwracanie uwagi na kręgosłup i zapobieganie występowaniu tych problemów.

Na poprawę zdrowia kręgosłupa System 5/95 wraz z naukowcami i lekarzami z Korei Południowej oraz Japonii, jako kraju długowieczności, opracowali specjalny sprzęt pod nazwą SpineSystem. Jest to urządzenie do masażu termicznego, które pomaga zadbać o kręgosłup i inne części ciała. Jest odpowiedni dla każdego wieku, dzięki czemu klienci firmy odzyskują zdrowie z całą rodziną.

Na czym polega wyjątkowość masażu i urządzeń termicznych do opieki nad kręgosłupem?

Wyjątkowość SpineSystem polega na sześciu podstawowych metodach oddziaływania:

  1. Jonizacja.
  2. Wibracja niskoczęstotliwościowa.
  3. Ciepło LLLT.
  4. Głęboko przenikające ciepło podczerwieni.
  5. Pole magnesowe.
  6. Uzdrowienie stopem minerałów – NanoTurmalin i nefryt.

Metody te mają pozytywny wpływ na stan całego organizmu. Poprawiają metabolizm, krążenie krwi i sprzyjają usuwaniu toksyn.

Zaspokajają naturalne potrzeby organizmu w naturalnym polu magnetycznym i ujemnie naładowanych jonach. Masaż wibracyjny odpręża lub utrzymuje napięcie mięśni, w zależności od wybranego trybu. Łagodzi również ból i może pomóc pozbyć się niektórych schorzeń pleców.

W celu uzyskania najlepszych wyników, użytkownicy zalecają regularne wykorzystywanie SpineSystem od Systemu 5/95. Specjaliści akcentują, że zgodnie z programowym podejściem, 5% – około godziny swojego czasu poświęcasz na poprawę zdrowia, a pozostałych 95% cieszysz się pełnym życiem i dobrym samopoczuciem.

Jakie są opinie klientów na temat sprzętu?

W Internecie można znaleźć wiele opinii o aparacie SpineSystem. Ludzie opowiadają swoje historie dobrego samopoczucia, które wskazują na skuteczność tego sprzętu. Komuś pomógł pozbyć się bólu pleców, nóg, szyi, przywrócił zdolność poruszania się. Komuś przywrócił energię i szansę na aktywne życie bez względu na wiek. Ogólnie użytkownicy twierdzą, że to jest ich niezastąpiony pomocnik w sprawach zdrowia pleców.

Użytkownicy wybierają produkty nie tylko ze względu na ich jakość, lecz również z powodu uzyskiwanych rezultatów. Podoba im się również stosunek do odwiedzających w centrach demonstracyjnych firmy. Można tam dowiedzieć się więcej o swoim ciele i dobrych nawykach, przetestować sprzęt, uzyskać porady i pomoc w jego użytkowaniu. A ponad to znajdują tam wsparcie moralne i nawiązują nowe znajomości.

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Brak możliwości komentowania.

FORUM - bieżące dyskusje

Starzejący się pies
Starsze psy często mają problemy ze wzrokiem, warto dbać o ich dietę żeby dłużej...
Do czego pasują zielone buty?
Do brązów i czerni zdecydowanie!
Dania z pestkami
Ja mielę pestki i dodaję do panierki np. smażąc ryby...
Nietypowe dania na święta
U mnie zawsze się piecze mazurki, bo je bardzo lubimy i nie ograniczamy...