URODA I ZDROWIE

Detox organizmu – czemu jest ważny?

27 listopada 2015, dodał: Malwina

Czujesz się ospała, ociężała po mimo tego, że starasz się zdrowo odżywiać? Może nie widzisz efektów zdrowego trybu życia? Wyjściem z sytuacji jest oczyszczenie organizmu i pozbycie się z niego toksyn! Toksynami nazywamy różnego rodzaju substancje, które wywierają szkodliwy wpływ na nasz organizm. Jesteśmy narażeni na wpływ tych związków każdego dnia. Docierają one do naszego ciała na przykład wraz z pokarmem. Jak szybko i skutecznie oczyścić organizm?

banner_4

Soki Curattio podczas procesu technologicznego są pozbawiane całkowicie nierozpuszczalnego błonnika zawartego w warzywach, owocach i ziołach, przy jednoczesnym zachowaniu w formie bioaktywnej wszelkich dobroczynnych substancji zawartych w roślinach. Dostarczając do organizmu powyższe substancje w formie bez błonnikowej powodujemy, iż organizm nie musi wydatkować energii na czasochłonny proces trawienia, pozwalając mu  na spożytkowanie jej na detoksykację. Substancję zawarte w soku są absorbowane przez organizm w zaledwie 10-15 minut od spożycia.

Kopia IMG_4471

Pijąc soki Curattio dajemy naszemu organizmowi niezbędny czas na odpoczynek i regenerację dostarczając mu jednocześnie wszystkie potrzebne składniki odżywcze. Wraz z sokami poza składnikami odżywczymi wprowadzamy do organizmu całą masę pożytecznych dla organizmu substancji wspomagających detoksykacje takich jak: żywe enzymy roślinne, które ułatwiają trawienie oraz stymulują reakcje biochemiczne związane z oczyszczaniem, chlorofil,  fitochemikalia ,  węglowodany – zapewniają szybki zastrzyk energii, aminokwasy, czy antyoksydanty egzogenne. Wszystkie powyższe substancje wspomagają organizm w detoksykacji przyspieszając ją i potęgując jej efekty.

soki zdjęcie zbloga

Curattio Re-Start to przygotowane pod fachowym okiem dietetyków, naturalne programy wspomagające detoksykację organizmu. Programy oparte są na świeżo wyciskanych surowych sokach z warzyw, ziół i owoców, skomponowanych w ten sposób aby jak najefektywniej wspomóc nasz organizm w oczyszczaniu się z toksyn, jednocześnie dostarczając mu naturalne, wysokiej jakości składniki odżywcze pochodzenia roślinnego. Każdy dzień programu to sześć pół litrowych wieloskładnikowych soków zastępujących posiłki.  

Program podstawowy

Program podstawowy jest szczególnie dedykowany dla wszystkich tych którzy po raz pierwszy sięgają po dietę oczyszczającą i którzy nie są pewni czy wytrwają do końca. Idealny dla wszystkich którzy chcieliby rozpocząć przygodę ze zdrowym stylem życia, skosztować korzyści wynikających z bogactwa warzyw, ziół i owoców. Program zapewnia delikatny aczkolwiek solidny detox. Program skomponowany w ten sposób aby jego działanie nie było zbyt intensywne. Idealny jako pierwszy krok do kolejnych programów.

Program zaawansowany 

Program zaawansowany to program dla osób które miały już do czynienia z oczyszczaniem organizmu lub innymi niekoniecznie oczyszczającymi dietami, prowadzą w miarę aktywny tryb życia i które chcą „dokopać się”  głębiej niż w programie podstawowym. To program idealny dla osób które starają się prowadzić zdrowy tryb życia, jeść zdrowo i być aktywnymi fizycznie ale z różnych względów czy to ze względu na brak czasu lub brak wystarczającej motywacji nie robią tego regularnie.

Program profesjonalny

Program profesjonalny to najtrudniejsze wyzwanie. Zawiera w swoim składzie najwięcej mocno detoksykujących zielonych soków. Dzięki niemu „kopiemy” jeszcze dalej i mocniej niż w programie zaawansowanym. Jest przeznaczony dla osób które raz na jakiś czas oczyszczają swój organizm oraz które prowadzą zdrowy styl życia i są aktywne fizycznie. W programie profesjonalnym „kopiemy” jeszcze dalej niż w programie zaawansowanym fundując naszemu organizmowi totalnie silny naturalny detox.

IMG_4142

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Detox organizmu – czemu jest ważny?

  1. avatar Lena pisze:

    Człowiek jeśli traci energię to powinien zrobić sobie detoks ,dla oczyszczenia organizmu.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Witaminki dla chłopczyka i dziewczy…
Dzieciom daję tylko dwie witaminy, mianowicie D3 w ilości 1000 oraz Ascolip czyli...
Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie …
Przy takiej cerze trzeba suplementować dobrej jakości witaminę C - polecam w formie liposomalnej...
darmowe dzwonki na telefon
https://dzwonkinatelefon.pl/ to serwis specjalizujący się w udostępnianiu bezpłatnych dzwonków na telefony, kompatybilnych ze wszystkimi...
Czyraki
Mam podobny problem już kilka lat, tylko zaczyna się jesień, zima zaraz mi...