Depilacja laserowa Vectus – nowość w Gdańsku

28 sierpnia 2015, dodał: Redakcja

Nowoczesna depilacja laserowa to przyszłość Szybki rozwój medycyny skutkuje skróceniem czasu zabiegów, lepszymi metodami diagnostycznymi oraz skuteczniejszymi terapiami. Wielkie zmiany zachodzą także na polu medycyny estetycznej, która jest coraz bardziej dostępna. Jednym z przykładów zabiegów, które kiedyś były długie, bolesne i dawały niewielką pewność poprawy, a dziś są krótkie, bezbolesne i w 100% skuteczne, jest depilacja laserowa.

Ragazza sdraiata in spiaggia abbronzata

Depilacja laserem Vectus to nowy rozdział w medycynie estetycznej. Zmiany są bowiem diametralne. Przed pojawieniem się tej technologii, depilacja była bolesna, musiała być często powtarzana, a efekty zabiegów nigdy nie były trwałe. Innowacyjny laser diodowy sprawił, że wszystko zmieniło się całkowicie. Jeśli zdecydujemy się na pełną serię zabiegów, efekt będzie spektakularny. Przełomowa technologia sprawia bowiem, że włosy nie odrastają i można już do końca życia cieszyć się gładką skórą.

– Opracowujący technologię naukowcy z Harvard University wystawili wszystkich na ciężką próbę cierpliwości. Szeroko zapowiadana rewolucja w depilacji miała stać się faktem, ale po wielu latach badań już mało kto wierzył, że uda się skonstruować urządzenie, które zapewni trwałe efekty depilacji. Tymczasem okazało się, że produkt jest nie tylko skuteczny, ale również w pełni bezpieczny, działa bezinwazyjnie i jest bezbolesny dla pacjenta. Połączenie tych cech sprawiło, że laser Vectus szybko stał się wzorcem dla planujących konstruowanie urządzeń medycznych. Łączy bowiem wszystkie cechy, których oczekuje pacjent, lekarz i diagnosta – podkreśla dr n. med. Igor Michajłowski, właściciel Clinica Cosmetologica LASER VECTUS w Gdańsku, gdzie jedną z popularnych usług jest depilacja laserowa laserem Vectus.

2

Jak działa laser diodowy Vectus

Vectus to laser o długości fal 810 nm. Większość jego aktywnych podzespołów jest opatentowana, bo rozwiązania są nowatorskie i nigdy nie były dotąd stosowane w jakimkolwiek urządzeniu medycznym. Gwarantują minimalny czas trwania zabiegu, polegającego na usunięciu nadmiernego owłosienia z dowolnego obszaru na ciele.

Skuteczność zabiegu jest potwierdzona laboratoryjnie, a teraz najlepszą jego rekomendację wystawiają tysiące zadowolonych kobiet i mężczyzn. Najważniejsze jest bowiem to, że włosy już nie odrastają i nie trzeba tracić czasu, pieniędzy, a nierzadko także nerwów, na ich usunięcie.

Badanie poziomu melaniny

Innowacyjność technologii opiera się głównie na badaniu poziomu aktywnej melaniny, co pozwala na zindywidualizowane parametry zabiegu. Nigdy wcześniej nie było urządzenia, które badałoby jej poziom tak precyzyjnie i szybko. Czytnik Skintel ustawia ponadto wszystkie parametry i wystarczy włączyć urządzenie, by rozpocząć zabieg. Rola człowieka przy jego wykonywaniu została ograniczona do niezbędnego minimum. Zmniejsza to więc ewentualne ryzyko, które mogłoby wystąpić z powodu błędu ustawień. W tym przypadku po prostu nie ma takiej możliwości. Parametry dopasowywane są do możliwości pacjenta podczas każdego z naświetlań.

4

Na skuteczność zabiegu wpływa bowiem między innymi wysokość temperatury, która odpowiada za unieszkodliwienie cebulki włosa, by uniemożliwić jego wzrost. Jeśli dodamy do tego wybór głowicy, która może być mniejsza lub większa, by skrócić czas zabiegu, mamy pełny ogląd zmian, jakie zaszły w zakresie możliwości, jakie oferuje nowy sprzęt.

Do innowacyjnych rozwiązań zalicza się także aktywny system chłodzenia Advanced Contact Cooling. Działa on przez cały czas trwania zabiegu, co skutecznie niweluje jakikolwiek dyskomfort.

Przeciwwskazania do zabiegu laserem Vectus

Nie w każdym przypadku można przeprowadzić laserową depilację. Poprzedza ją zawsze wizyta kwalifikacyjna, podczas której pacjent jest informowany o przeciwwskazaniach. Nie zawsze całkowicie eliminują one możliwość przeprowadzenia zabiegu, ale mogą spowodować, że będzie trzeba go odłożyć, nawet na miesiąc. Jest tak choćby w przypadku świeżej opalenizny, która wyklucza depilację laserową na cztery tygodnie. Odczekać trzeba też po antybiotykoterapii czy zabiegach powodujących podrażnienia skóry.

Jeśli już jednak zabieg uda się przeprowadzić, efekty będą znakomite. Po serii 3-6 zabiegów usuwa się ok. 95% włosów. Pozostałe nie są nawet widoczne, bo udaje im się przetrwać tylko dlatego, że w momencie przeprowadzania zabiegu nie były w fazie wzrostu. Jeśli rozpocznie się ona po zabiegach, mogą pojawić się cienkie i jasne włosy, które z powodzeniem można usunąć jeszcze jednym zabiegiem.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Zestaw prezentowy - smakołyki od ETERNO
Możliwość nadruku na skryzneczce
Cena:
120 zł
Gorset mocno wyszczuplający talię, brzuch
Kkształtuje talię, górne i dolne partie brzucha
Cena:
31 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Sok z jagody kamczackiej
polskarozasklep.pl
Cena:
14 zł
Ekspres do kawy ASCASO DREAM Strawberry Gum
Piękno i praktyczność w jednym!
Cena:
2185 zł
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Czy znacie jakiś ośrodek terapii, k…
Zobacz na osrodek-leczenia-uzaleznien.pl. Ośrodek oferuje wiele terapii dla ludzi zmagających się z uzależnieniami,...
Powitalnia - napisz kilka słów o so…
Chcialabym przywitać się na forum ze wszystkimi.Jest mi niezwykle miło, że będę mogła uczestniczyć...
Alkoholizm
alkoholizm niszczy życie!
Pomysł na biznes – salon kosmetyczn…
Jeśli zakładasz salon działający lokalnie to polecam Ci ciekawy artykuł - http://marketing-hq.pl/marketing-internetowy/wypozycjonowac-lokalna-firme-google-maps-mini-poradnik/ według...
facebook