Darmowy zabieg karboksyterapii oraz depilacji laserowej Klinika Estetica – zapisz się!

20 marca 2018, dodał: patrycja.dawidzinska

Zbliża się wiosna i wiele osób planuje rewitalizację skóry twarzy, bardziej przykładamy wagę do zabiegów pielęgnacyjnych oraz z zakresu medycyny estetycznej, dlatego tez miło nam zaprezentować wywiad z panią doktorant Magdaleną Daszkiewicz z Klinika Estetica która mówi jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej czyli o „Radiofrekwencji Frakcyjnej Mikroigłowej”

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa – zyskała miano jednego z najlepszych, najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej.

Rozmowa z Magdaleną Daszkiewicz – Klinika Estetica

1. Czemu waśnie ten zabieg zyskał taką popularność i miano „jednego z najlepszych”?

– M.D. Warto dodać, iż miano „jednego z najlepszych” zabieg radiofrekwencji uzyskał w ciągu zaledwie kilku lat, na przestrzeni których podbił świat azjatycki, przenosząc się następnie na grunt amerykański oraz europejski, docierając tym samym również do polskich gabinetów.
Zabieg stał się bardzo popularny ponieważ ma bardzo szerokie spektrum działania i wysoką skuteczność działania na wielu obszarach.
Synergizm ogrzewania tkanek (fale radiowe) oraz czynnika stymulującego samoregenerację (mikronakłucia), skutkuje wynikami, które do tej pory pozostawały poza zasięgiem technik niższej generacji.

2. Na czy dokładnie polega działanie tego zabiegu ?

M.D. Sekretem skuteczności i wielokierunkowego działania radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej jest połączenie działania fal elektromagnetycznych, mających częstotliwość fal radiowych oraz mikroiniekcji. Zabieg charakteryzuje się stosunkowo małą inwazyjnością i krótkim czasem gojenia. Zabieg polega na opracowaniu danej partii ciała przy pomocy głowicy z odpowiednio dobranym zestawem igieł. Każdorazowo do osoby przeprowadzając zabieg należy dobranie odpowiednich parametrów tyczących się mocy i głębokości wkłucia. Pamiętać należy, iż jest to dodatkowym atutem radiofrekwencji.

3. Czyli nakłuwamy skórę za pomocą wielu igieł równocześnie i równocześnie podgrzewamy skórę co daje nam oczekiwany efekt, tak?

M.D. Dokładnie tak :) Zagłębiając się w arkana zabiegu zobaczymy, iż czynnik cieplny stymuluje włókna kolagenowe do obkurczenia się oraz jest mocnym bodźcem do tworzenia się nowych.
Punkt ten istotny jest przy skórach zwiotczałych, tak ze względu na wiek, kiedy to następuje rozciągnięcie się włókien klejorodnych (kolagenowych) oraz wolniejsze wytwarzanie się nowych, jak i skór pacjentek młodszych stosujących diety powodujące ubytek tkanki tłuszczowej i pozostawiających luźną i obwisłą powłokę skórną. Pod tym kontem radiofrekwencja polecana jest również kobietom po przebytej ciąży. Mikro nakłucia z kolei są stymulantem do przebudowy warstw górnych skóry, dzięki czemu rejon poddany zabiegowi wyróżnia się gładkością, promiennością, wyrównanym kolorytem. W najprostszym ujęciu możemy stwierdzić, iż celowo uszkadzamy skórę aby dać jej sygnał do samonaprawy, aby w miejsce starych tkanek powstały nowe, charakteryzujące się prawidłową budową. Nowatorska technologia pozwala na regulację głębokości wkłuć, które w zależności od miejsca i problemu rejonu zabiegowego są diametralnie różne. Igły dzięki podgrzaniu na całej długości, działają z taką samą skutecznością na każdej głębokości wkłucia. Oznacza to, że czynnik cieplny rozłożony jest równomiernie na całej długości igły, nie tylko na jej czubku. Wynikiem tego zabiegu jest równomierne działanie na każdej głębokości przez którą przechodzi igła.
Działając tak połączonymi bodźcami jesteśmy w stanie pobudzić fibroblasty do wywarzania nowych włókien kolagenowych i elastynowych stanowiących rusztowanie skóry. Natomiast w terapii cellulitu, celem są komórki tłuszczowe – adipocyty – których ściany, w wyniku działania wysokiej temperatury zostają rozbite. Powyższe działania aktywują również krążenie oraz pasaż limfatyczny, co pozwala uzyskać przyśpieszony metabolizm oraz lepsze odżywienie tkanek miejsca zabiegowego.

4. Z tego wynika , ze zabieg ten ma naprawdę bardzo szerokie zastosowanie, komu poleciłaby Pani go najbardziej? Na jakie problemy naszych czytelniczek?

M.D : RF Frakcyjny można zastosować naprawdę w wielu przypadkach. Prym wiodą :
– poprawa napięcia skóry tzw lift twarzy, szyji
– Obkurczenie skóry po odchudzaniu, po ciąży
– Blizny, rozstępy
– Cellulit
– Wyrównanie kolorytu skóry

5. Kiedy widać efekty po zabiegu i ile trzeba takich zabiegów wykonać ?

M.D. Pierwsze efekty obserwujemy już po miesiącu od wykonania zabiegu. Po tym okresie czasu wykonać można kolejny zabieg, a całokształt działania radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej następuje po upływie trzech miesięcy. Czas oczekiwania związany jest z koniecznością wyregulowania się procesów zachodzących w organizmie i skórze.
Ilość zabiegów rozpatrywać należy indywidualnie biorąc pod uwagę stopień zaawansowania problemu okolicy zabiegowej.
Nie ulega jednak wątpliwości, iż już pierwszy zabieg skutkuje efektami, których próżno szukać w oparciu o do tej pory stosowane techniki.

6. Czy jest to zabieg bardzo kosztowny przy takiej skuteczności ?

M.D. Oczywiście ceny zabiegów w różnych klinikach są bardzo zróżnicowane. Jest też wiele firm produkujących sprząt do RF Frakcyjnej. Bardzo ważne jest aby zwracać uwagę na to, aby radiofala przechodziła przez całą długość wprowadzanych igieł, nie tylko powierzchownie. Głębokość wprowadzenia igieł i tym samym podgrzania włókiem kolagenowych jest większa w RF Frakcyjnym niż w przypadku popularnego i bardzo skutecznego lasera frakcyjnego, który w przeciwieństwie do RF charakteryzuje się dużo większa odczuwalnością zabiegu i długą rekonwalescencją.
W naszej Klinice ceny zabiegów RF Frakcyjnej są naprawdę przystępne, a teraz w miesiącu kobiet fajne promocje, co można przeczytać na naszej stronie www.klinikaestetica.pl

Mamy tez przygotowaną specjalną ofertę dla wszystkich Państwa czytelników:)
Wypełniając kupon zgłoszeniowy na naszej stronie, każdy czytelnik otrzyma bezpłatny, próbny zabieg karboksyterapii , laseroterapii oraz zaproszenie na bezpłatna konsultacje w sprawie opisywanej Radiofrekwencji Frakcyjnej Mikroigłowej
Serdecznie Zapraszamy !

7. bardzo dziękujemy, podajemy link do rejestracji na bezpłatne zabiegi w Klinika Estetica

 

klinikaestetica.pl

 

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki kierunek studiów wybrać?
Mam znajomą, która w wieku 59 lat zmieniła branżę:) I świetnie sobie radzi:)
Oglądanie filmów w sieci
Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Chyba też muszę sprawdzić, na co się leczyłam, żeby później nie było zaskoczenia ;)
Jak często się badać?
Oszczędność ma to do siebie że potem i tak trzeba zapłacić i to...