D-LUX Meble Laboratorium Pani Domu – produkt miesiąca w kategorii DOM! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

D-LUX Meble Laboratorium Pani Domu – produkt miesiąca w kategorii DOM!

13 lutego 2024, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

W miesiącu lutym mamy zaszczyt przedstawić laureata akcji Produkt Miesiąca w kategorii DOM – preparat do mebli z Laboratorium Pani Domu czyli D-LUX Meble! Delikatna pianka skutecznie poskromi wszelki brud na Waszych meblach i innym powierzchniach mieszkalnych!

Większość z nas  uwielbia przebywać w czystych, schludnych wnętrzach. Ostatni trend na ekologiczne i pozbawionej dużej ilości chemii środki do czyszczenia zdobywają coraz więcej zwolenników. Większość drogeryjnych środków do sprzątania i czyszczenia mebli, szczególnie te w dyfuzorach powodują liczne alergie i kłopoty z oddychaniem. Duszące, silnie chemiczne składniki tych czyścików powodują nasz dyskomfort. Mamy gwarancję sięgając po ten preparat ze spryskiwaczem, że nasze powierzchnie będą nieskazitelnie czyste i zabezpieczone przed brudem i kurzem. Ten uniwersalny i wszechstronny preparat z prostym składem z Laboratorium Pani Domu aktywnie działa i pachnie lepiej niż większość zwykłych produktów.

D-LUX Meble jest produktem profesjonalnym, gotowym do użycia. Przeznaczony do mycia wszystkich powierzchni zmywalnych, mebli drewnianych oraz z tworzyw sztucznych, lakierowanych na wysoki połysk oraz matowych. Czyści dokładnie i nie pozostawia smug. Na meblach błyszczących nadaje powierzchni idealny połysk oraz pozostawia przyjemny zapach. Produkt wspaniale i dokładnie wyczyścił meble drewniane, meble oklejane, sprzęty RTV i AGD, szafki kuchenne i pokojowe, lustra oraz różne domowe gadżety. Jego subtelny zapach przyjemnie roznosi się po wysprzątanym wnętrzu. Jest bardzo wydajny, ze względu na jego płynną formułę: wystarczy spryskać miękką szmatkę płynem i wyczyścić naprawdę duży metraż różnych powierzchni takich jak: konglomerat, powierzchnie metalowe, lakierowane, drewniane, szklane, plastykowe itp. Preparat nie pozostawia smug a także chroni nasze meble przed tłuszczem i zabrudzeniami.

 

płyn do mebli

D-LUX Meble

Do kupienia: https://laboratoriumpanidomu.pl

Testowała: Katarzyna LewandowskaMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz