URODA I ZDROWIE

Czym charakteryzują się lakiery OPI?

22 września 2020, dodał: Redakcja

Linia lakierów OPI jest z pewnością bardzo dobrze znana osobom, które zajmują się profesjonalną pielęgnacją paznokci. Lakiery OPI to produkty, które cechują się przede wszystkim trwałością oraz dużym wyborem kolorów. Marka OPI to jednak nie tylko lakiery, ale także balsamy, odżywki, bazy, topy, akryle i akcesoria powszechnie wykorzystywane w salonach kosmetycznych. My jednak skupimy się dzisiaj na lakierach OPI. Dzięki lekturze tego artykułu dowiesz się między innymi: Jakie są zalety lakierów OPI? Jak wykonać aplikację lakierów OPI? Jakie produkty marki OPI warto kupić do salonu kosmetycznego? Z pewnością te informacje przekonają Cię, że warto zainwestować w produkty marki OPI.

paznokcie

Jakie są zalety lakierów OPI?

Wspomnieliśmy już na wstępie o wysokiej trwałości lakierów OPI. Jest to jedna z największych zalet tych kosmetyków. Po nałożeniu bazy i dwóch warstw lakieru możesz liczyć na idealny wygląd paznokci nawet przez 5 dni. W przypadku nałożenia trzeciej warstwy trwałość lakieru wydłuża się do 7-8 dni.

Zwróć także uwagę na ogromny wybór kolorów, jakie oferują lakiery OPI. Tak duże zróżnicowanie umożliwia wybór tonacji idealnie dopasowanej do preferencji konkretnej klientki.

Kolejnym atutem jest wydajność lakierów OPI. Nie mają one tendencji do wysychania w buteleczce, co dosyć często zdarza się w przypadku innych lakierów. Buteleczka o pojemności 15 ml może wystarczyć nawet na 6 miesięcy. Co istotne po upływie tak długiego czasu lakier nie traci swoich właściwości.

Jak wykonać aplikację lakierów OPI?

Słów kilka warto poświęcić samej aplikacji lakierów OPI. W buteleczce znajduje się wygodny pędzelek, który znacznie ułatwia prawidłową aplikację. Dzięki temu możesz uzyskać wysoką wydajność lakieru. Kosmetyk ma płynną konsystencję, co dodatkowo ułatwia aplikację. Pamiętaj, że lakiery OPI wymagają nałożenia przynajmniej dwóch warstw. Pomalowanie paznokcia jedną warstwą nie da oczekiwanego efektu. Druga warstwa pozwala uzyskać kolor, na jakim Ci zależy.

Omawiając aplikację lakieru OPI, warto także przyjrzeć się łatwości jego zmywania. Jak podkreślają specjalistki wykorzystujące lakiery OPI w swoich salonach, zmywają się one bez problemu nawet w przypadku ciemnych tonacji. Dzięki banalnie prostej aplikacji i możliwości szybkiego usunięcia starego lakieru czas trwania samego zabiegu ulga znacznemu skróceniu.

Jakie produkty marki OPI warto kupić do salonu kosmetycznego?

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie marka OPI, oprócz lakierów, ma także w ofercie duży wybór baz i topów. Co ciekawe w przypadku lakierów OPI jako bazy możesz użyć również odżywki do paznokci. Ten zabieg jest polecany przede wszystkim przy ciemnych lakierach. Podkład w postaci odżywki nie powoduje negatywnej reakcji samego lakieru. Nie wpływa zatem na efekt końcowy zabiegu. Niemniej jednak stosując cały zestaw kosmetyków OPI, możesz uzyskać efekt trwalszy nawet o kilka dni.

Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z ofertą lakierów OPI, to odwiedź sklep internetowy emedical24.pl. Znajdziesz tam ogromny wybór kosmetyków i akcesoriów niezbędnych w każdym salonie urody.

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
No i mamy powtórkę z wiosennych ograniczeń, mam nadzieję, że teraz sceptycy i antymaseczkowcy...
Problem ze wzwodem
Bywa, że problem sam mija jak się zmieni partnerkę na młodszą i ładniejszą;)
tworzymy opowiadanie - zabawa
Alicja zaraz uwięziła kapitana w kajucie i ogłosiła się kapitanką statku! Dowodziła teraz...
Co zrobić ?
Czasem to po prostu zwykły pośpiech, zagapienie się, a nie brak umiejętności powoduje wypadek...