Cudowna Moc Darów Natury – OZONELLA

26 maja 2011, dodał: malgosia74

NATURALNA OLIWA  Z  OLIWEK  –  OZONELLA – WŁAŚCIWOŚCI  I  ZASTOSOWANIE


Ozonella jest preparatem naturalnym, którego składnikiem bazowym jest najwyższej jakości oliwa z oliwek. Podczas procesu technologicznego została trwale nasycona ozonem. Z charakteru wiązań ozonowych wynika 18 miesięczna trwałość preparatu. Ozonella w kontakcie z płynami ustrojowymi uwalnia aktywny ozon, którego dobroczynny wpływ jest dodatkowo wzmacniany przez powszechnie znane pielęgnujące i rewitalizujące działanie samej oliwy. Ozonella dzięki swej oleistej postaci i stopniowemu uwalnianiu ozonu jest łatwa w stosowaniu, szybko i skutecznie wchłania się przenikając do głębokich warstw skóry i długo działa w miejscu aplikacji.
Ozonellę można stosować bezpośrednio na zmienioną, wysuszoną skórę. Dzięki zawartym w oliwie jednonienasyconym kwasom tłuszczowym, znacznej ilości witaminy E i roślinnych polifenoli, działa również ochronnie, pielęgnująco i rewitalizująco na wysuszoną i zniszczoną skórę.

Szerokie zastosowanie OZONELLI

Oliwa ozonowana Ozonella
wspomaga proces rewitalizacji skóry, chroni i pielęgnuje skórę, regeneruje każdą jej warstwę.

Ozonella znajduje szereg zastosowań w ochronie i pielęgnacji skóry oraz w procesie jej rewitalizacji.  Ozonella regeneruje strukturę skóry, łagodzi i wygładza podrażnione miejsca po:
– wszelkiego rodzaju oparzeniach i poparzeniach (słonecznych, termicznych i innych),
– odparzeniach,
– otarciach lub zdarciach naskórka,

Stosowana jest w redukcji przebarwień

Ozonella poprawia również wygląd i koloryt skóry oraz zapobiega powstawaniu  nowych zmian. Koi i łagodzi podrażnienia, pozostawiając skórę gładką i jednolitą.
Ozonella działa ochronnie, natleniająco i rewitalizująco na tkanki oraz poprawia wygląd wysuszonej skóry. Jej liczne właściwości czynią ją atrakcyjnym preparatem do
stosowania także:
– w redukcji zmian skórnych,
– w redukcji przebarwień i niedoskonałości skóry,
– w redukcji cellulitu
Jak ją stosować?

Ozonella przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego, miejscowego. Zaleca się stosowanie 2 – 3 razy dziennie nakładając preparat na skórę, w szczególności na
miejsca o zmienionym wyglądzie. W odpowiednich przypadkach zastosować „opatrunek”.  Widoczne zmiany wynikające ze stosowania preparatu,
można zaobserwować już w ciągu 5-ciu dni regularnego stosowania.

Jak zrobić  “opatrunek”, jeżeli zaistnieje taka potrzeba?

1. Ozonellę nanieść bezpośrednio (nie ma potrzeby uprzedniego czyszczenia czy mycia zmiany) na całą powierzchnię zmiany tak aby cała powierzchnia była pokryta Ozonellą.
Następnie nałożyć gazik i zabandażować lub zakleić plastrem.

2. Ozonellę nanieść na gazę. Tak przygotowaną gazę przyłożyć na miejsca zmienione tak aby cała powierzchnia była pokryta Ozonellą (nie ma potrzeby uprzedniego czyszczenia
czy mycia miejsca aplikacji). Następnie zabandażować lub zakleić plastrem.

3. Na zmiany skórne, otarcia, odparzenia -nałożyć Ozonellę i pozostawić powierzchnię odkrytą. Nie trzeba stosować „opatrunku”.
Efekty uboczne
Przy stosowaniu Ozonelli mogą wystąpić miejscowo i krótkookresowo reakcje
alergiczne. W takich wypadkach należy niezwłocznie odstawić preparat i skonsultować
się z lekarzem
.

Preparat Ozonella otrzymał nagrodę Eko Laur Konsumenta 2009.

Program ten wyróżnia wyroby:
– zdrowe,  produkowane metodami ekologicznymi i  zakładające poszanowanie środowiska naturalnego.

Preparat jest dostępny w większości aptek, sklepach zielarskich i zielarsko-medycznych.

Podsumowanie…

Łącząc właściwości najlepszej włoskiej oliwy z oliwek – bogatej w jednonienasycone kwasy tłuszczowe oraz witaminy E i F – z unikalnymi właściwościami ozonu. Oliwa z oliwek ozonowana OZONELLA znakomicie chroni, pielęgnuje, przywraca witalność i poprawia jakość skóry twarzy oraz całego ciała.

Jej korzystny wpływ jest widoczny nie tylko na skórze normalnej, która nie stwarza problemów, ale przede wszystkim na skórze:
– suchej, zniszczonej,
– skłonnej do podrażnień,
– narażonej na otarcia i uszkodzenia,
– z widocznymi niedoskonałościami, np. po trądziku,
– z cellulitem,
– po kąpielach słonecznych,
– po depilacji i…
– po goleniu.

Bez konserwantów i alkoholu, absolutnie naturalna, jest doskonale tolerowana nawet przez najbardziej wrażliwą skórę.


Ozonella jest preparatem naturalnym
, którego składnikiem bazowym jest najwyższej jakości oliwa z oliwek. Podczas procesu technologicznego została trwale nasycona Ozonem. Z charakteru wiązań ozonowych wynika 18 miesięczna trwałość preparatu.

Ozonella w kontakcie z płynami i wydzielinami ustrojowymi (pot, wysięk z powierzchni zmiany, etc.) uwalnia aktywny Ozon, którego dobroczynny wpływ jest dodatkowo wzmacniany przez powszechnie znane pielęgnujące i rewitalizujące działanie samej oliwy.

Ozonella dzięki swej oleistej postaci i stopniowemu uwalnianiu ozonu jest łatwa w stosowaniu, szybko i skutecznie wchłania się przenikając do głębokich warstw skóry i długo działa w miejscu aplikacji.

Ozonella stanowi naturalną barierę przed bakteriami, wirusami, grzybami. Preparat jest jałowy i można go stosować bezpośrednio na zmienioną skórę. Należy też podkreślić, że do chwili obecnej nie stwierdzono nabywania przez drobnoustroje chorobotwórcze odporności na Ozon. Ponad to, dzięki zawartym w oliwie jednonienasyconym kwasom tłuszczowym, znacznej ilości witaminy E i roślinnych polifenoli, działa również ochronnie, pielęgnująco i rewitalizująco na wysuszoną i zniszczoną skórę.

Dostępna w aptekach, sklepach zielarsko-medycznych i przez internet.
Opakowanie: plastikowa butelka z aplikatorem; poj.: 100, 200 i 500 ml.
Cena, odpowiednio, ok.: 35 zł, 53 zł i 137 zł.

OZONELLA – LEN


Działanie:

Ozonella LEN jest preparatem naturalnym, którego składnikiem bazowym jest najwyższej jakości olej lniany (zawiera kwasy tłuszczowe). Podczas procesu technologicznego została trwale nasycona ozonem. Z charakteru wiązań ozonowych wynika 6 miesięczna trwałość preparatu.

Ozonella LEN w kontakcie z płynami i wydzielinami ustrojowymi (pot, etc.) uwalnia aktywny ozon, którego dobroczynny wpływ jest dodatkowo wzmacniany przez powszechnie znane pielęgnujące i rewitalizujące działanie samej oliwy.

Ozonella LEN dzięki swej oleistej postaci i stopniowemu uwalnianiu ozonu jest łatwa w stosowaniu, szybko i skutecznie wchłania się przenikając do głębokich warstw skóry i długo działa w miejscu aplikacji.

Ozonella LEN można stosować bezpośrednio na zmienioną skórę. Dzięki zawartym w oleju lnianym kwasów Omega 3 i Omega 6 oraz Lignanów, działa również ochronnie, pielęgnująco i rewitalizująco na wysuszoną i zniszczoną skórę.

Zastosowanie :

– Ozonella LEN
wspomaga proces rewitalizacji skóry, chroni i pielęgnuje skórę, regeneruje każdą jej warstwę.

– Ozonella LEN znajduje szereg zastosowań w ochronie i pielęgnacji skóry oraz w procesie jej rewitalizacji.

– Ozonella LEN regeneruje strukturę skóry, łagodzi i wygładza podrażnione miejsca po:
– wszelkiego rodzaju oparzeniach i poparzeniach (słonecznych, termicznych i innych),
– odparzeniach,
– otarciach lub zdarciach naskórka,

Ozonella LEN poprawia również wygląd i koloryt skóry oraz zapobiega powstawaniu nowych zmian.

Koi i łagodzi podrażnienia, pozostawiając skórę gładką i jednolitą.
Ozonella LEN działa ochronnie, natleniająco i rewitalizująco na tkanki oraz poprawia wygląd wysuszonej skóry. Jej liczne właściwości czynią ją atrakcyjnym preparatem do stosowania także:
– w redukcji zmian skórnych,
– w redukcji przebarwień i niedoskonałości skóry,
– w redukcji cellulitu.

Efekty uboczne :
Przy stosowaniu Ozonelli LEN mogą wystąpić miejscowo i krótkookresowo reakcje alergiczne. W takich wypadkach należy niezwłocznie odstawić preparat i skonsultować się z lekarzem.

Jak stosować Ozonellę LEN ?

Ozonella LEN przeznaczona jest do stosowania zewnętrznego, miejscowego. Zaleca się stosowanie 2 – 3 razy dziennie nakładając preparat na skórę, w szczególności na miejsca o zmienionym wyglądzie. W odpowiednich przypadkach zastosować “opatrunek” . Widoczne zmiany wynikające ze stosowania preparatu, można zaobserwować już w ciągu 5-ciu dni regularnego stosowania.

Jak wykonać “Opatrunek”, jeżeli zaistnieje taka potrzeba?

1. Ozonella LEN nanieść bezpośrednio (nie ma potrzeby uprzedniego czyszczenia czy mycia zmiany) na całą powierzchnię zmiany tak aby cała powierzchnia była pokryta Ozonellą LEN. Następnie nałożyć gazik i zabandażować lub zakleić plastrem.

2. Ozonella LEN nanieść na gazę. Tak przygotowaną gazę przyłożyć na miejsca zmienione tak aby cała powierzchnia była pokryta Ozonellą LEN (nie ma potrzeby uprzedniego czyszczenia czy mycia miejsca aplikacji). Następnie zabandażować lub zakleić plastrem.

3. Na zmiany skórne, otarcia, odparzenia-nałożyć Ozonellę LEN i pozostawić powierzchnię odkrytą. Nie trzeba stosować “opatrunku”.

Znakomicie chroni, pielęgnuje, przywraca witalność i poprawia jakość skóry twarzy oraz całego ciała.

Podsumowanie…

Łącząc unikalne właściwości oleju lnianego – bogatego w kwasy tłuszczowe Omega 3 i Omega 6 oraz lignany – z unikalnymi właściwościami ozonu, Olej lniany ozonowany OZONELLA LEN znakomicie chroni, pielęgnuje, przywraca witalność i poprawia jakość skóry twarzy oraz całego ciała.


Jego korzystny wpływ jest widoczny nie tylko na skórze normalnej, która nie stwarza problemów, ale przede wszystkim na skórze:
– suchej, zniszczonej,
– skłonnej do podrażnień,
– narażonej na otarcia i uszkodzenia,
– z widocznymi niedoskonałościami, np. po trądziku,
– z cellulitem,
– po kąpielach słonecznych,
– po depilacji i…
– po goleniu.

Bez konserwantów i alkoholu, absolutnie naturalny, jest doskonale tolerowany nawet przez najbardziej wrażliwą skórę.
Szybko się wchłania, bez pozostawienia tłustej warstwy.
Dostępny w aptekach, sklepach zielarsko-medycznych i przez internet
Opakowanie: plastikowa butelka z aplikatorem; poj.: 100, 200 i 500 ml.
Cena, odpowiednio: 38 zł, 56 zł i 152 zł.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

2 komentarzy do Cudowna Moc Darów Natury – OZONELLA

  1. avatar Jaro napisał(a):

    No ja to się zastanawiam z czego może być jeszcze oliwa. Jak oliwa to z oliwek więc pisanie oliwa z oliwek to masło maslane…..

  2. avatar Dobika napisał(a):

    Ciekawe;-)

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Profesjonalny skład dla pielęgnacji każdego typu cery - wysoka jakość w dobrej cenie!
Cena:
59,00 zł
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Sprawdź najlepszą jakość w najlepszej cenie z 2-letnią gwarancją!
Cena:
68,99 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

suplementy diety
Dużo ich na rynku teraz. Są nawet na potencje :)
Wystrój kuchni
Trzymajcie fajny tryptyk do kuchni - naklejkomania.eu/obrazy-czesciowe-tryptyki/15847-obraz-gory-jezioro-pejzaz-widok-11559.html Wiadomo przecież, że wszystko zalezy od stylu pomieszczenia....
Leki na potencje
Zdecyodowanie Kamagra! Mój mąż stosuję od dawna i jest naprawdę świetnym lekiem. Znajdziesz...
Zakupy przez internet
Ja też, ostatnio zamówiłam kolorowe skarperty od takapara.com