Catering dietetyczny Łódź – efekty stosowania

10 listopada 2015, dodał: Malwina

W pogoni za idealną sylwetką i zdrowym trybem życia decydujemy się na coraz to nowe rozwiązania. Pierwszym krokiem w walce z nadwagą jest zmiana nawyków żywieniowych. Ograniczamy cukry proste, dania ciężkostrawne i tłuste. Następnie udajemy się na siłownię i wylewamy z siebie siódme poty. Co jednak robić, gdy w ciągu dnia jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków?

dieta

Jednym z rozwiązań jest catering dietetyczny. Po konsultacji z dietetykiem, podczas której ustalamy zapotrzebowanie naszego organizmu na energię, którą czerpie z posiłków – wybieramy odpowiednią kaloryczność diety. Musimy pamiętać, iż każdy z nas ma inne potrzeby. Osoba, która jest bardzo aktywna fizycznie potrzebuje więcej paliwa niż osoba, która prowadzi np. siedzący tryb pracy.

diet2

Dzięki tej opcji możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu i spędzić go z bliskimi. Catering dietetyczny to idealna opcja dla osób, które są na początku drogi do zdrowego trybu życia i nie orientują się zbytnio, jakie posiłki przygotowywać. Ważne jest, iż dieta wcale nie musi oznaczać monotonności i jałowości smaku. Dzięki cateringowi dietetycznemu możemy poznać nowe składniki, smaki i przepisy! Poza tym mamy gwarancję, że posiłki będą przygotowane ze świeżych i wartościowych produktów. A nad wszystkim będzie czuwał dietetyk.

Niedawno miałyśmy przyjemność testować Catering Dietetyczny Cynamon w Łodzi. Jeśli chciałabyś spróbować tej opcji, ale potrzebujesz opinii, zapraszamy TUTAJ.

Zapraszamy na www.cynamon-lodz.plMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

odchudzanie z dietetykiem
Wuzetka polecam ci specjalistów od diety cambridge to mega fachowcy, i specjaliści, którzy...
Kosmetyki na zmarszczki
O tym, jak dobrze zadziała kosmetyk decyduje przede wszystkim czas reakcji. Dlatego nie warto...
Fundacja WOŚP - wielka pomoc dla ch…
W naszym szpitalu jest sporo tego sprzętu, nie wyobrażam sobie żeby fundacja miała nagle...
Jak szybko schudnąć przed urlopem?…
Myśle, że na stronce www.centrumfigury.byethost14.com znajdziecie to czego szukacie tj szeroki zakres środków wspomagających...