Cały rok z Dawidem Kwiatkowskim

16 października 2018, dodał: pinkmause

Już jest – w Empik.com ukazał się właśnie kalendarz Dawida Kwiatkowskiego na 2019 rok! To pierwsza książkowa publikacja piosenkarza. W środku znajdują się nigdy niepublikowane zdjęcia, zabawne zapiski oraz osobiste anegdoty gwiazdora. Wszystko po to, by każdy dzień fanów był jeszcze bardziej optymistyczny. Ale to nie wszystko! Zakup jednego z pierwszych 1500 egzemplarzy kalendarza z limitowej edycji Dawida Kwiatkowskiego daje szansę wygrania wejściówki na prywatny koncert piosenkarza i świetną zabawę. Warto się spieszyć, gdyż zainteresowanie kalendarzem jest ogromne!

Optymistyczny kalendarz Dawida to kolejny projekt gwiazdy. Piosenkarz chce towarzyszyć swoim fanom w codziennym życiu. Jego zdaniem każdy dzień jest wyjątkowy, dlatego należy czerpać z niego możliwie najwięcej. Autor osobiście wypełnił kalendarz serią motywacyjnych tekstów, anegdot oraz rysunków. A co więcej – wśród 208 autorskich stron znalazło się także miejsce na personalizowaną dedykację, ekskluzywne naklejki oraz notatki.

 „Moi fani są dla mnie najważniejsi! Ten kalendarz to kolejny sposób, żeby być bliżej nich. Bardzo się cieszę, że mogłem stworzyć go od początku do końca – podzielić się swoimi przemyśleniami, prywatnymi zdjęciami czy myślami, z którymi idę przez życie. Kochani, mam nadzieję, że mój kalendarz będzie dla Was codzienną dawką optymizmu!” – komentuje autor.

Z zakupem kalendarza warto się spieszyć, gdyż produkt cieszy się ogromną popularnością! Jedynie w 24 godziny od uruchomienia przedsprzedaży produkt znalazł się na 1 miejscu w rankingu sprzedaży w empik.com!

Cena detaliczna: 39.90 zł/Wymiary: 21,1 x 14,7 cm

Wydawca: Wydawnictwo Prószyński

Platforma empik.com posiada wyłączność na dystrybucję Optymistycznego kalendarza Dawida Kwiatkowskiego do 28 listopada 2018 r.

Szczegóły: empik.com

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Co ugotować dziś na obiad?
U mnie dziś żółta fasolka szparagowa, mięsko z indyka i buraczki zapiekane
wieloletnie branie tabletek, a bliź…
Hormony to powodują, dlatego leczące się kobiety na niepłodność często potem mają ciąże mnogie.
Fryzura na wesele
I koniecznie uniesione włosy, żeby figura nabrała lekkości
rzs - prośba o pomoc
Mam koleżankę z tym problemem, podeślę jej link:)