URODA I ZDROWIE

Bodosukienki dla małych dziewczynek na cieplejsze dni

18 marca 2019, dodał: szipszop

Projektanci mody dla niemowląt znów wymyślili coś nowego. Ich kreatywność nieustannie zaskakuje w pozytywny sposób bo dzięki temu niemowlaki mogą być ubrane bajecznie kolorowo i niebanalnie. Tym razem na tapetę wzięli ubranka dla dziewczynek. Nie wystarczyło im samo body, ani sama sukienka. Wymyślili bodosukienki!

Cóż to za twór modowy?
Czy takie ubranko jest wygodne dla niemowlaka?
Na jakie okazje założymy body sukienkowe?

Dziewczęca bodosukienka

Sukienka jest tu wszyta na stałe w formę bodziaka. Nie można jej zdjąć i ponownie założyć. Jest stałym elementem ciuszka. Projektanci na wysokości pasa postanowili wszyć warstwy materiału, czasem pojedyncze, a czasem naprawdę liczne, uzyskują prześliczne fasony letnich bodosukienek.
Tiulowe body sukienkowe zachwycają lekkością. Kojarzą się z baletnicami. Warstwy tiulu piętrzą się i odstają od właściwego body. Na dodatek, taka sukienka jest wygodna dla maluszka bo przecież ciągle jest to body z wygodnym rozpięciem w kroku i na ramieniu.

To świetny strój na lato dla dziewczynek, letnia lekka stylizacja niemowlęca. Dziewczynka wygląda w bodosukience jak mała księżniczka. Niektóre modele mają dołączone do zestawu dopasowane stylem opaski do włosów.

Opaska dla niemowlaka dziewczynki

Projektanci mody dziecięcej nie poprzestają jednak na tiulach. Proponują również modele uszyte prawie całkowicie z bawełny. Efekt sukienki osiągają poprzez wszycie w body zdobnej falbany. Czasami falbana puszczona jest luzem, a czasem jest podszyta tworząc efektowną bombkę. Miękka tkanina stroju sprawia, że maluch nie czuje się skrępowany i ma swobodę ruchu. Są to ubranka na lato więc zaprojektowano je jako lekkie wdzianka, dzięki którym nie można przegrzać bobasa.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zaniedbane stopy :(
Polecam artykuł na temat pielęgnacji stóp, tak, żeby wstydu nie było ;) https://ortomedicum.pl/jak-zyskac-piekne-stopy-na-wiosne/
Seminarium biznesowe dla kobiet - V…
Kobiety są lepszymi przedsiębiorcami niż mężczyźni, bo wnoszą w relacje i kontakty biznesowe...
Ładowanie aut elektrycznych - gdzie…
Enea ma ich sporo, np. w Szczecinie widziałam przy urzędzie miasta i przy zarządzie...
Opinia na temat ziół ajurwedyjskic…
Wiecie co, piłam 2 takie herbatki z takich papierowych opakowań, na dnie był...