Biotynox – szampony i odżywki zapobiegające wypadaniu włosów | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Biotynox – szampony i odżywki zapobiegające wypadaniu włosów

13 lipca 2022, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wypadanie włosów to złożony problem, który dotyczy coraz większej liczby osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Nadmierne wypadanie włosów jest niepokojące w każdym wieku i często powoduje znaczny stres psychiczny i utratę poczucia własnej wartości, co może mieć wpływ na codzienne życie. Rynek farmaceutyczny dysponuje szeroką gamą produktów zawierających różne substancje o udowodnionej skuteczności. Polecanym produktem jest Biotynox szampon i odżywka przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy i każdego rodzaju włosów skłonnych do wypadania.

Wypadanie włosów ma wiele przyczyn. Choroby, zmiany hormonalne, stres, starzenie się i choroby dziedziczne mogą zakłócać cykl wzrostu włosów. Do częstych przyczyn należy dziedziczna utrata włosów, infekcje grzybicze skóry głowy, fryzury, które mocno ciągną włosy (takie jak warkocze, przedłużanie włosów lub ciasne kucyki), pielęgnacja włosów, która może powodować uszkodzenia, zmiany hormonalne (ciąża, poród czy menopauza), leczenie (chemioterapia, niektóre leki), niedobory żywieniowe (zwłaszcza niedobór żelaza lub białka), stresujące wydarzenia, choroba tarczycy. Utrata włosów, czy to tymczasowa, czy trwała, może być emocjonalnie trudna dla wielu osób.

Według Amerykańskiej Akademii Dermatologii (AAD) typowo traci się od 50 do 100 włosów dziennie . Przy około 100 000 włosów na głowie ta niewielka utrata nie jest zauważalna. Nowe włosy zwykle zastępują utracone włosy, ale nie zawsze tak się dzieje. Wypadanie włosów może rozwijać się stopniowo przez lata lub pojawiać się nagle. W zależności od przyczyny może to być tymczasowe lub trwałe. Istnieje wiele opcji leczenia wypadania włosów, ale najlepsza opcja to odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Polecanym produktem jest Biotynox szampon i odżywka przeznaczone do pielęgnacji skóry głowy i każdego rodzaju włosów skłonnych do wypadania.

Niezależnie od przyczyny wypadania włosów dobrym rozwiązaniem będzie sięgnięcie po dobry szampon i odżywkę do włosów stworzone specjalnie w celu poprawy objętości, wzrostu i krążenia mieszków włosowych, tworząc środowisko do rozwoju włosów. Szampon i odżywka wzmacniające przeciw wypadaniu włosów Biotynox zawierają blisko 91% składników pochodzenia naturalnego. Produkty zapobiegają wypadaniu włosów z efektami widocznymi już po 1 miesiącu regularnego stosowania. Skuteczność szamponu i odżywki Biotynox została potwierdzona w badaniach aplikacyjnych i aparaturowych.

Biotynox Szampon zawiera 18 specjalistycznie dobranych składników aktywnych, w tym innowacyjną formułę Bioxynium Complex TM, o udowodnionym, wielokierunkowym działaniu, które zapobiegają wypadaniu włosów, wzmacniają i poprawiają ich kondycję. Biotynox Odżywka zawiera 22 specjalistycznie dobrane składniki aktywne, w tym innowacyjną formułę Bioxynium Complex TM, o udowodnionym, wielokierunkowym działaniu, które zapobiegają wypadaniu włosów, dodają gęstości, wzmacniają i regenerują.

Zawarte produkcie składniki aktywne działają regenerująco, wzmacniająco oraz zapobiegają utracie włosów. Należą do nich:

Biotyna (witamina H) – wspomaga odbudowę keratyny – głównego składnika budulcowego włosa oraz hamuje wypadanie włosów. Kontroluje wydzielanie sebum.

Baicapil – wpływa na redukcję wypadania włosów. Przywraca włosom gęstość oraz zdrowy wygląd.

Kompleks naturalnych ekstraktów (owoce róży, korzeń lukrecji, liście cykorii, krasnorosty) – przyczynia się do naprawy bariery skórnej. Ma działanie antyoksydacyjne.

Hydrolizowane proteiny roślinne „keratyna roślinna” – wnikają w głąb włókien włosa, wypełniając ubytki i odbudowując jego strukturę. Regenerują nawet najbardziej zniszczone i łamliwe włosy.

Ekstrakty z kwiatów czarnego bzu i korzenia żeń-szenia – nawilżają, wzmacniają, stymulują mikrokrążenie. Przedłużają trwałość koloru włosów farbowanych.

Produkty Biotynox  przeciw wypadaniu włosów zawierają określone składniki ze względu na ich zgłoszone korzyści dla wzrostu włosów i ich zdolność do zmniejszania wypadania włosów. Produkty wzmacniają włosy, zapobiegają wypadaniu, dodają gęstości, odżywiają i regenerują oraz poprawiają kondycję włosów. Warto także pamiętać o stosowaniu odpowiedniej diety i częściej sięgać po warzywa i owoce sezonowe, bogate w witaminy i mikroelementy. A jeśli macie wątpliwości lub włosy wypadają garściami warto skonsultować się z lekarzem.

Polecamy stronę: https://www.biotynox.pl/biotynox-kosmetyk

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

kontrola absencji
I na rentę chorobową ich wysłać :D
Fibromalgia
Podobno można wiele takich chorób wyleczyć dietą keto...
Swędzenie skóry twarzy
Albo alergia pokarmowa... Mi kiedyś połowa twarzy spuchła po zjedzeniu ryżu na wynos z baru...
Nielimitowane porady prawne 24/7
Porad prawnych może udzielać ktoś w ogóle nie związany z prawem, więc warto...