Bioderma Hybrido Serum i Masque – opinia

29 października 2012,
dodał: kinulka90
Artykuł zewnętrzny

file1351332774

Serum:
Produkt jest bezbarwny, w postaci bardzo rzadkiego żelu o świeżym i delikatnym zapachu. Jego zadaniem jest stymulacja komórek skóry i przywrócenie głębokiego nawilżania niezbędnego do utrzymania prawidłowej równowagi skóry. Po nałożeniu na twarz czujemy natychmiastowe nawilżenia które utrzymuje się jeszcze przez ok 2 godziny. Twarz jest wygładzona i delikatna. Nie zatyka porów, jest hipoalergiczny, nie podrażnia. Stosowałam go również pod makijaż i nie skraca trwałości makijażu.


Maseczka:
Konsystencja maseczki jest równie lekka jak serum jednak jest koloru białego i nieco gęstsza. Zapach jest ten sam; świeży i delikatny. Jej zadaniem również jest głębokie nawilżenie skóry, wygładzenie jej i nadanie zdrowego blasku. Zatrzymuje wodę w naskórku twarzy i szyi. PO nałożeniu czujemy wyraźne nawilżenie, wygładzenie i taką miękkość. . Nie zatyka porów, nie podrażnia i jest hipoalergiczna.

www.in-makeup-wordl.blogspot.com

Testowała:

Kinga – Mam na imię Kinga. Kosmetykami zaczęłam interesować się dosyć dawno. Zaczęło się od youtub’a a skończyło na własnym blogu. Uwielbiam pisać recenzje dla moich czytelniczek. Wiele osób na początku mówiło mi: „Zaraz ci się znudzi, jesteś za młoda, nic z tego nie będzie” a ja mimo wieku robię to co kocham. Przetestuje i zrecenzuje wszystko jak najbardziej obiektywnie.
Prowadzi bloga: http://www.in-makeup-world.blogspot.com/



FORUM - bieżące dyskusje

Konferencje w Hotelu
Chyba coraz mniej takich wydarzeń, firmy już nie inwestują w eventy tak jak kiedyś...
Prezent dla rodziców
Teraz nie ma już tego zwyczaju, mlodzi chcą tylko dla siebie wszystko...
Meningokoki
Jednak szczepienia zmniejszyły śmiertelność wśród dzieci....
Ptak Outlet
Bo każdy ma już tyle ciuchów w domu, że bez sensu kupować kolejne....