Bidget Jones 3 – opinia

26 września 2016, dodał: Redakcja

Jeśli pokochałyście Bridget od pierwszego wejrzenia i pamiętacie jej przygody miłosne z 2001 roku to kontynuacja, już 3 część tego filmu będzie dla Was pozytywnym zaskoczeniem.

kino

Nie bez kozery panuje powszechna opinia, że „odgrzewane” filmy i dalsze kontynuacje są gorsze od pierwowzoru – nic bardziej mylnego! Bridget mimo, że wydoroślała i jest już po 40, nadal nas bawi i powoduje, że potrafimy się z nią utożsamić. Bohaterka nie wygląda już na pulchną, zagubiona kobietę, jest świadoma swych wdzięków i wychodzi z założenia, że życie zaczyna się właśnie po 40… Jej perypetie śledzimy z wypiekami na polikach, jest też sporo momentów, w których będziemy się śmiali do rozpuku. Oczywiście komedię polecam szczególnie kobietkom, nie będziecie się nudzić, gwarantuję to, chociaż w kinie widziałam też pary, a więc nie jest to film zarezerwowany wyłącznie dla singielek, tym bardziej, że film zmusza chwilami do refleksji właśnie męską część widowni.

Po Renée Zellweger widać upływający czas, ale nadal w jej oku jest ten młodzieńczy błysk i  charakterystyczne rumiane poliki. Aktorka świetnie poradziła sobie z rolą, mimo 12 letniej przerwy, chociaż musiała na nowo uczyć się typowego angielskiego akcentu i sposobu mówienia Bridget. Jej hedonistyczna radość życia i optymizm zaraża widza, po prostu nie sposób jej nie lubić.  Główne role męskie Colin Firth i Patrick Dempsey są niezwykle uroczo odegrane,  mnie osobiście zachwycał entuzjastyczny Patrick..Same się przekonacie jednak, kogo wybrała Jones.

Krótko mówiąc, aby nie zdradzać szczegółów filmu jest to najzabawniejsza komedia tego roku: lekka, z polotem i niewymuszonym humorem. Warto wybrać się do kina w babskim gronie i wspaniale spędzić czas!

nadesłała: Kasia 45 lat

 

zobacz również:

 

Polecane filmy

 

 
Oceń:

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Makijaż dla okularnic!
Tu na pewno dobre są hipoalergiczne tusze, nie podrażniają oczu
Kosmetyki własnej produkcji
Sama robię tylko maseczki, owoce i warzywa dają nieskończoną możliwość ciekawych połączeń:)
najseksowniejszy zapach dla feceta.…
Dla mnie to każdy Mexx i John Malone...
ceny perfum
Dla mnie akceptowalna cena perfum to do 150 zł, powyżej to po prostu...