BasicLab Dermocosmetics Anti-Perspiris – aktywna ochrona przed poceniem | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

BasicLab Dermocosmetics Anti-Perspiris – aktywna ochrona przed poceniem

10 grudnia 2018, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

 

Jazda na nartach, snowboardzie czy na łyżwach, w połączeniu z kilkoma warstwami ciepłych ubrań, to przepis na zwiększoną potliwość. Sposób? Stosowanie odpowiedniego antyperspirantu.

Wełniane swetry, polary, ocieplane kurtki – puchówki, to niezbędna ochrona na stoku przed mrozem, opadami śniegu i wiatrem. I jedyny sposób na to, żeby jazda na nartach czy snowboardzie była przyjemna. Zimą odpowiednie ubranie to podstawa dla zdrowia. Natomiast ta pora roku nie wyłącza niestety pracujących 24 h na dobę gruczołów potowych przed aktywnością. Uprawiając sport, robisz coś dla zdrowia i dla ciała w lepszej formie. To przyjemność i endorfiny. Pomijając kwestię potliwości. Co można z tym zrobić? Postawić na mocniejszą ochronę przed potliwością.

Świeżość non-stop

W aptekach znajdziecie bezpieczne i skuteczne rozwiązanie problemu.

BasicLab Dermocosmetics Anti-Perspiris, to gama trzech produktów dedykowanych ochronie przed nadmiernym poceniem. Są skuteczne, efektywnie rozwiązują problem nadpotliwości, a przy tym pielęgnują skórę pod pachami. Wszystkie produkty z gamy zawierają nawilżający ekstrakt z aloesu oraz kojącą alantoinę. Dzięki obecności w formułach antyperspirantów opatentowanego synergistycznego kompleksu SEPITONIC M3.0™zwiększa się skuteczność pozostałych składników aktywnych. Antyperspiranty z tej gamy mają delikatną kompozycjię zapachową, która zapewnia uczucie świeżości na dłużej. Produkty szybko się wchłaniają. Nie pozostawiają plam na ubraniach.

BasicLab Anti-Perspiris Antyperspirant 72h, zapewnia długotrwałą ochronę przed nadmiernym poceniem. Składniki antyperspiracyjne hamują wydzielanie potu. A składniki antybakteryjne, chronią przed powstawaniem przykrego zapachu. Ekstrakt z Aloesu łagodzi podrażnienia. Trehaloza, która posiada silne właściwości higroskopijne skutecznie nawilża skórę.

BasicLab Anti-Perspiris Antyperspirant 48h zapewnia długotrwałą ochronę przed poceniem. Składniki antyperspiracyjne hamują wydzielanie potu. A składniki antybakteryjne chronią przed powstawaniem przykrego zapachu. Alantoina działa przeciwzapalnie łagodząc podrażnienia. Ekstrakt z Aloesu działa zarówno antybakteryjnie jak i skutecznie nawilża.

BasicLab Anti-Perspiris Dezodorant 24h jest znakomitym połączeniem sprawdzonej ochrony i delikatnej pielęgnacji. Dedykowany jest ultra wrażliwej skórze. Nie zawiera soli aluminium. Optymalne składniki aktywne dają efektywną ochronę przed poceniem i przeciwdziałają przykremu zapachowi. Ekstrakt z Rumianku koi i regeneruje skórę. Trehaloza posiadająca silne właściwości higroskopijne, skutecznie nawilża skórę.

Antyperspiranty i dezodorant, mają pojemność 60 ml, aby ochrona przed nieprzyjemnym zapachem oraz zapewnienie komfortu mogły trwać dłużej i były bardziej ekonomiczne. Gama Anti-Perspiris nie zawiera parabenów, silikonów i Phenoxyethanolu.

Dostępne w wybranych aptekach w cenie ok. 25 zł.

Home


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Rzadko takie sytuacje występują, mnie nigdy nic się nie zdarzyło...
Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Warto rozważyć ich zakup, by zapewnić sobie skuteczniejszą ochronę w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej....
Wałek czy pędzel do malowania
Jeśli malujemy duże, gładkie powierzchnie, lepiej sięgnijmy po wałek. Pędzel nieumiejętnie użyty może...
Reklama dla firmy z branży monitori…
Reklama powinna być odpowiednio dostosowana do danej grupy odbiorców, zrozumiały, perswazyjny, konstruowany w...