BABSKI DZIEŃ w Warszawie z Eveline!

25 marca 2015,
dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Firma Eveline Cosmetics była partnerem wydarzenia BABSKI DZIEŃ w sobotę 21 marca br. w Centralnym Ośrodku Sportu na Torwarze w Warszawie.

 

5D3_1313_1

W specjalnej strefie urody Eveline Cosmetics uczestniczki imprezy miały możliwość skorzystania z profesjonalnych porad kosmetycznych, bezpłatnych makijaży, porad wizażystek, poznać triki makijażowi i trendy na sezon wiosna-lato 2015 oraz mogły dowiedzieć się jak dbać o swoją skórę na co dzień.

5D3_1362

Firma zaprezentowała także szeroką gamę nowości produktowych, które zostały przyjęte z dużym zaciekawieniem. Uczestniczki imprezy już kilka minut po otwarciu stoiska chętnie wpisywały się na listę, aby móc skorzystać z porad makijażystek i możliwości wykonania bezpłatnego makijażu.  – Usłyszeliśmy bardzo dużo ciepłych słów na temat naszych produktów, co nas bardzo cieszy. Panie szczególnie zachwalały jedną z naszych nowości, róż do policzków, który niezwykle ułatwia modelowanie rysów twarzy – mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska PR Manager Eveline Cosmetics. Piętnaście pierwszych pań, które zgłosiły się na stoisko, podając hasło znajdujące się na profilu Facebook, otrzymały upominki niespodzianki.

5D3_1695_1

Babski Dzień to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które nie boją się zmian, lubią nowości i chcą miło spędzić czas. Pierwszego dnia wiosny wszystkie panie, które odwiedziły targi Babski Dzień mogły skorzystać z porad stylistów i wizażystów, warsztatów kulinarnych, bezpłatnych badań lekarskich. Aktywnie uczestniczyć w przygotowanych strefach, m.in. modowej, sportowej i fit czy gotowania.

5D3_1819



FORUM - bieżące dyskusje

Doda Dream Show
Całkiem możliwe. Z jednej strony okej, ma jakiś swój wizerunek sceniczny, publiczny, medialny,...
Pracoholizm
AI - wspaniałe narzędzie i genialne odkrycie, które ludzkość będzie wykorzystywać także przeciwko...
klejenie butów
Zużyte obuwie wygląda źle i psuje cały nasz wizerunek. Czasem jednak warto ratować...
Jak radzicie sobie z pielęgnacją ce…
Które miejsca macie najbardziej przesuszone? U siebie zauważyłam, że najbardziej suche mam łydki....