Aronslim – przełom w odchudzaniu!

10 grudnia 2014, dodał: Redakcja

Otyłość i nadwaga stanowią we współczesnym świecie ważny problem zdrowotny i społeczny. U podłoża tych zjawisk mogą leżeć uwarunkowania genetyczne, ale najczęściej przyczyną są złe nawyki żywieniowe i tryb życia. Epidemia otyłości, typowa dla krajów wysokorozwiniętych dotarła także do nas. Polska zajmuje już 7 miejsce w Europie wśród narodów otyłych i z nadwagą. Już ponad 60% Polaków zmaga się z tym problemem. Choroby cywilizacyjne mające związek z otyłością, m.in. nadciśnienie czy cukrzyca, są najczęstszą przyczyną śmierci osób dorosłych.

Próbujemy różnych sposobów walki z nadwagą: restrykcyjne diety, głodówki, substytuty diety w proszku i płynie, środki farmakologiczne, preparaty wspomagające odchudzanie, których niestety częstym efektem jest wyniszczenie organizmu, efekt jojo oraz przedawkowanie substancji nieobojętnych i szkodliwych dla zdrowia.

1

Jemy za dużo, niezdrowo, za mało się ruszamy. Chociaż wszyscy o tym wiedzą często nie potrafimy tego zmienić. Jedzenie jest ogromną przyjemnością. Jest czymś, z czego wielu z nas nie potrafi zrezygnować. Oczywiście osoby o silnej woli potrafią utrzymywać prawidłową masę ciała jedząc posiłki zbilansowane, niewielkie porcje. Styl życia, który nas wszystkich dotyczy, czyli w pośpiechu, na szybko sprawia jednak, że nie przykładamy odpowiedniej wagi do tego, co i jak jemy, objadamy się z powodu stresu, zajadamy problemy. I choć wiemy, jak powinniśmy jeść, nie jesteśmy w stanie tych zaleceń zastosować.

aronslim logo

Na zwalczaniu otyłości koncentrują się wysiłki nie tylko dietetyków, ale także badaczy, którzy dążą do opracowania skutecznych metod farmakologicznego zahamowania łaknienia. Równolegle do badań nad nowymi lekami bardzo dużo uwagi poświęca się także opracowaniu nowoczesnych preparatów wspomagających kuracje odchudzające w oparciu o bezpieczne substancje pochodzenia roślinnego, tradycyjnie stosowane w medycynie ludowej. Do szczególnie cennych roślin zalicza się aronia. Aronia melanocarpa to krzew występujący we wschodnich regionach Ameryki Północnej i północno-wschodniej Europie. W lecznictwie ludowym wykorzystywane było jej działanie obniżające ciśnienie tętnicze. Dziś już wiemy, że owoc aronii to jedno z najbogatszych źródeł antocyjanów zapewniających jej niezwykle silne działanie przeciwutleniające. Może być ono wykorzystywane nie tylko do spowalniania procesów starzenia, ale również pomocniczo w chorobach nowotworowych i problemach z krążeniem. Aronia jest też cennym źródłem witamin A, C, E, PP oraz witamin z grupy B. Zupełnie nowy obszar badań zapoczątkowały odkrycia naukowe ostatniej dekady, które ujawniły, że ekstrakty z aronii ograniczają przyrost masy ciała towarzyszący diecie wysokocukrowej.

aronslim sekret

Innym, często stosowanym w medycynie surowcem roślinnym jest escyna uzyskiwana z kasztanów czyli nasion kasztanowca (Aesculus hippocastanum L.). Z powodu swego działania naczyniowego, przeciwzapalnego i przeciwobrzękowego, escyna jest szeroko stosowana w leczeniu zaburzeń naczyń obwodowych, a także w kosmetyce. Odchudzające działanie escyny, wynikające z zablokowania aktywności lipazy trzustkowej zostało opisane dopiero w latach 90-tych XX wieku.

buteleczki

W dostępnym od niedawna na polskim rynku preparacie aronslim po raz pierwszy na świecie zastosowano połączenie wyciągu z aronii i naturalnej escyny. Obserwowana u stosujących go osób redukcja masy ciała wynika z ograniczenia trawienia i wchłaniania tłuszczu i cukrów, co powoduje zmniejszenie kaloryczności posiłków. Ale równie ważnym, jeśli nie ważniejszym efektem stosowania aronslim jest także szybka i wyraźna utrata łaknienia, która znacząco ułatwia stosowanie diety. Warto podkreślić, że preparat nie zawiera żadnych substancji słodzących, jest więc przyjazny dla cukrzyków.

kartonik_wizualizacja3

Więcej informacji o aronslim, w tym dostęp do oryginalnych publikacji naukowych poświęconych odchudzającym właściwościom aronii i escyny można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej www.aronslim.pl.

www.facebook.com/aronslim20ml

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Naturalna witamina C
Wysoka przyswajalność, wzbogacona o bioflawonoidy
Cena:
119 zł
Naturalne płatki mydlane do prania Enklare NumberOne
Delikatne dla skóry, wykonane na bazie mydła naturalnego Enklare
Cena:
17,90 zł
Corin biustonosz virginia
Sklep-Biustonosze.pl
Cena:
189 zł
Forever Fields of Green
Zielone źdźbła młodych zbóż, pszenicy i jęczmienia oraz lucerny
Cena:
54,40 zł
Gorset mocno wyszczuplający talię, brzuch
Kkształtuje talię, górne i dolne partie brzucha
Cena:
31 zł

FORUM - bieżące dyskusje

Vibin mini jako pierwsze tabletki
Również je brałam, jako pierwsze pigułki. Bardzo dobrze się sprawdzały. Ja się bałam skutków...
Firma
Hej. szukam kancelarii odszkodowawczej niedawno Moja siostra miała wypadek drogowy, po którym trafił...
praca w h&m
Spróbować Ci nie zaszkodzi. Wiele zależy od salonu, w którym będziesz pracowała...
Makijaż do ciemnej pomadki
Do ciemnych pomadek stosuję bardzo jasny makijaż oczu, albo pozostawiam z samym korektorem....
facebook