URODA I ZDROWIE

Aloesowe kosmetyki do ochrony przeciwsłonecznej Herbal Care SUN

27 kwietnia 2020, dodał: Redakcja

     

Linia aloesowych kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej to nowość w ofercie marki Herbal Care. Nowa kategoria produktów dedykowana jest całej rodzinie. Znajdziemy w nich połączenie składników roślinnych z fotostabilnymi filtrami organicznymi i mineralnymi UVA i UVB. Produkty zawierają nawilżający sok z aloesu i łagodzącą wodę termalną. Kosmetyki cechują formuły wodoodporne i piaskoodporne, a ich multifunkcyjne receptury zapewniają bezpieczne opalanie i najlepszą pielęgnację. 

aloes

 

Światło słoneczne ma pozytywny wpływ na nasz organizm. Wspiera wzmocnienie oporności organizmu i przyczynia się również do syntezy hormonów szczęścia. Jednak w nadmiarze wszystko szkodzi, i nawet słońce staje się naszym wrogiem przyspieszając proces starzenia, uszkadza skórę, a nawet wywołuje stany chorobowe. Dlatego tak ważna jest odpowiednia ochrona przeciwsłoneczna, dzięki której bez obaw możemy korzystać z uroków opalania. Dlatego, czerpiąc z 11 letniej tradycji zielarskiej marki Herbal Care powstała lina SUN.

W nowej linii znajdziemy roślinną wodoodporną emulsję do opalania SPF 15. Produkt chroni i intensywnie nawilża skórę. Druga propozycja to roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 ALOES z wodą termalną  zapewniająca wysoką ochronę.

Osoby potrzebujące filtra SPF50 znajdą go w roślinnym wodoodpornym familijnym mleczku do opalania SPF50. Produkt nadaje się dla członków całej rodziny od 3 roku życia. Zapewnia wysoką ochronę i umożliwia aplikację na suchą lub mokrą skórę. Do dyspozycji mamy także specjalistyczne roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 dla dzieci od 1 roku życia oraz roślinny nawilżający krem ochronny do twarzy SPF50. Produkt nadaje się do każdego rodzaju cery i jest idealny pod makijaż.

A co jeśli przesadziliśmy ze słońcem? Z pomocą przyjdzie nam SOS Roślinny kojący balsam  po opalaniu. Jego lekka błyskawicznie koi i nawilża przynosząc ulgę rozgrzanej skórze.  Znajdziemy w nim 10% nawilżającego soku z aloesu, wodę termalna i kojący D-pantenol.

 

Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 15 ALOES z wodą termalną 18,50 zł/ 150ml

Roślinna wodoodporna emulsja do opalania SPF 30 ALOES z wodą termalną 21,50 zł/ 150ml

Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 familijne ALOES z wodą termalną 29,90 zł/200ml

Roślinne wodoodporne mleczko do opalania SPF50 dla dzieci ALOES z wodą termalną 29,90 zł/150ml

Roślinny nawilżający krem ochronny do twarzy SPF50 ALOES z wodą termalną 20,50 zł/50ml

SOS Roślinny kojący balsam  po opalaniu ALOES  z wodą termalną 11,00 zł/200ml

 

 

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

wypadające włosy
Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie. Tutaj...
Sposób na to, jak schudnąć w 1,5 mi…
Uważam, że musisz wyeliminować węglowodany z diety i codziennie odwiedzać siłownię. Możesz także spróbować...
ogrodzenie
Ja mam ogrodzenie betonowe i bardzo ładnie wygląda. My mamy dom w kształcie kostki...
Medycyna estetyczna Wrocław
Ja bym sobie chciała zrobić usta, ale mąż pilnuje :D Grozi rozwodem...