URODA I ZDROWIE

Alex Kava: Złowrogie niebo – recenzja

7 września 2020, dodał: pinkmause

Alex Kava:

Złowrogie niebo – recenzja

 

 

Popularna nowojorska agencja reklamowa, morderstwo na ulicy widziane przez telefon i ucieczka z prześladowcami na karku. Glifosat i świat polityki. Burze, śmierć i niewyobrażalne zniszczenia. Ryder Creed ze swoimi genialnymi psami i agentka Maggie O’Dell zaplątana w akcję.
Alex Kava w swojej najnowszej odsłonie.

Emocjonująca, dynamiczna lektura, mimo nasycenia śmiercią i przerażeniem napisana z lekkością i ogromnym talentem grania na emocjach, które towarzyszą czytelnikowi do samego końca. Zgrabnie połączone wątki fabuły, spójny scenariusz, literacka przyjemność. Kryminalna zagadka na wysokim poziomie i podszewka skupiona na społeczno-psychologicznych aspektach życia rodzinnego oraz nowej technologii, a także furii żywiołów, których nic nie jest w stanie powstrzymać. Niezapomniany klimat, który przejmuje i przeraża, dominując nad potwornością zbrodni. Genialny hołd dla ratowników za ich poświęcenie i gotowość niesienia pomocy. Portret oddania i szacunku dla zwierząt, które też są bohaterami.

Ciekawa i przerażająca. Wiarygodny, interesujący thriller, którego nie odłożycie do chwili, gdy dotrzecie do ostatniej strony. Lektura nieprzewidywalna i pełna wrażeń. Przygoda z książkami Alex Kavy to zawsze dobry wybór.

Polecam Waszej uwadze.

 

Od Wydawcy:

Francine „Frankie” Russo jest zirytowana, kiedy młody współpracownik Tayler Gates o piątej rano prosi ją o wideorozmowę. Jest tak zła, że ledwo zwraca uwagę, gdy naprzeciwko Taylera na ulicy wyrasta dwóch mężczyzn. W ciągu kilku sekund Frankie staje się świadkiem morderstwa. Kiedy zabójcy podnoszą telefon Taylera, widzą Frankie – wiedzą, jak wygląda, kim jest, gdzie pracuje i gdzie mieszka. Ona o nich nie wie nic. Ale jedno jest pewne – przyjdą po nią.

Przerażona Frankie prosi o pomoc przyjaciółkę z dzieciństwa Hannę Washington i jej partnera biznesowego Rydera Creeda – bo tylko im może zaufać. Hanna umawia Frankie na spotkanie z agentką FBI Maggie O’Dell.

Z prześladowcami na karku, Frankie spieszy na spotkanie z Maggie. Nie ma jednak pojęcia, że jedzie prosto w kierunku monstrualnego tornada szalejącego nad Alabamą.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Gabinet lekarski
Jeśli chodzi o profesjonalnie wyposażone gabinety ginekologiczne, to polecam Centrum Medyczne Babka Medica...
Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Sama już przestałam przejmować się wirusem, bo jak zawsze jesienią mam zwykłą infekcję,...
Inicjatywa w stworzeniu trwałego zw…
Żyjemy w czasach, gdzie relacje stały się przejściowe, ludzie są rozpieszczeni i zamiast...
Sklepy dziecięce
Fajne rzeczy dziecięce i w niskich cenach są ostatnio w marketach, warto tam...