Agnieszka Hyży w bajkowej scenerii na Zanzibarze. „Witam w raju!”

6 sierpnia 2018, dodał: Redakcja

Przez wielu Zanzibar uważany jest za najpiękniejsze miejsce na świecie i istny raj na ziemi. To absolutnie nas nie dziwi – krystalicznie czyste morze, piaszczyste plaże, rozłożyste palmy, urokliwe chatki na palach czy niezwykłe zabytki, będące świadkami nieustannego mieszania się kultur, po prostu zapierają dech w piersiach.

 

Zachwytu nad urokiem magicznej wysepki nie kryła też Agnieszka Hyży. To dla niej miejsce szczególne – znana dziennikarka, związana z branżą ślubną, wzięła udział w sesji zdjęciowej, promującej kolekcję lakierów Indigo Nails Wedding by Agnieszka Hyży. – Po wielu latach wróciłam na Zanzibar… będąc w zupełnie innym miejscu swojego życia i będąc zupełnie innym człowiekiem. Nowy projekt to idealny dowód na to, jak wiele się zmieniło… Warto pracować ciężko i pokornie walczyć o swoje – napisała na jednym z portali społecznościowych.

Agnieszka – wspólnie z Indigo Nails – zaprojektowała kolekcję lakierów hybrydowych, dedykowanych właśnie Pannom Młodym. Jak tłumaczyła podczas pracy na planie, stworzenie kolekcji było swoistym wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientek i zaoferowanie im czegoś więcej niż „standardowy” ślubny manicure. A na ślubnych stylizacjach zna się przecież jak mało kto.

Przypomnijmy – Agnieszka pełni funkcję dyrektora portalu o tematyce ślubnej wedding.pl, a wcześniej zajmowała się organizacją ślubnych targów czy wydawała kwartalnik o podobnej tematyce. Najpopularniejsze trendy absolutnie nie są jej obce. W linii Wedding znajdziemy dwanaście lakierów w łagodnych i ciepłych tonacjach w przeróżnych wariantach – kremową biel, brzoskwinię, pastelowy róż, a nawet… fiolet!

Czy można było wyobrazić sobie lepszy plener do sesji oraz lepszą modelkę i ambasadorkę marki, promującą ślubną sesję? Tylko spójrzcie na zdjęcia. Agnieszka w stylizacjach w stylu boho i etno prezentuje się fantastycznie!

Więcej https://www.indigo-nails.com/pl,wedding.html

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
STOP