5 wskazówek jak wybrać idealne zaproszenia ślubne

30 maja 2019, dodał: Redakcja

Organizacja ślubu oraz wesela to niewątpliwie bardzo ważny czas dla Młodej Pary, który jest niezwykle stresujący. Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych jest jednym z pierwszych etapów planowania weselnego przyjęcia. Dbając o każdy szczegół i detal, który będzie tworzyć spójną całość wszystkich dodatków, szczególnie pod względem kolorystycznym, warto podążać za obowiązującymi trendami zaproszeń, które będą wyróżniać się oryginalnym wzorem.

Zaproszenie ślubne z paprocią / fot. jdstyle.pl

Określ styl uroczystości- elegancki, a może rustykalny?

Zaproszenia, które trafią do Waszych gości przede wszystkim już na samym początku zasugerują motyw przewodni uroczystości. Warto więc zastanowić się, czy będą to zaproszenia w stylu klasycznym lub glamour, czy nieco bardziej oryginalne – jak na przykład zaproszenia botaniczne. Te ostatnie wyróżniają się przede wszystkim oryginalnym designem oraz pięknymi pastelowymi kolorami. Odpowiedzią na wymagania osób, które są miłośnikami naturalnego piękna przyrody i botaniki.

Zaproszenia ślubne w kolorze przewodnim

Jeśli kolor przewodni weselnej uroczystości został już wybrany warto żeby kolor zaproszeń również do niego nawiązywał. Nie musi być to idealny odcień – warto tutaj pobawić się grą kolorów i stworzyć niebanalną kompozycję barw. Najbardziej uniwersalnym kolorem jest oczywiście biel, którą można łączyć w dowolny sposób z innymi koloramI. Ponadczasowym trendem są motywy kwiatowe oraz elementy natury. Pary Młode bardzo chętnie wybierają zaproszenia z paprocią, która jest symbolem długowieczności, płodności i bogactwa.

Czytelny tekst i najważniejsze informacje

Po wyborze odpowiedniego motywu czas na wnętrze czyli tekst, który musi być czytelny i dobrze rozmieszczony. Wybierając czcionkę warto postawić na taką, która będzie łatwa do odczytania szczególnie dlatego, że w tekście zamieszczone są nazwy własne miejsca przyjęcia weselnego oraz miejscowości. Tak więc czytelny i przejrzysty tekst będzie dużym ułatwieniem szczególnie dla przyjezdnych gości, którzy mogą mieć problem z dojazdem do wyznaczonego miejsca.

Możliwość zamówienia próbek zaproszeń

Decydując się na zakup wybranych zaproszeń ślubnych warto zamówić najpierw próbki. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim możliwość oceny jakości wykonanego projektu – nadruku, użytego papieru, czytelności czcionki oraz ogólnego wyglądu zaproszeń. Warto również zamówić kilka rodzajów zaproszeń- mamy wówczas możliwość porównania różnych projektów i dokonanie ostatecznego wyboru.

Botaniczne zaproszenie ślubne z eukaliptusem / fot. jdstyle.pl

Wybór sprawdzonego producenta

Na rynku znaleźć można kilka firm, które oferują realizację i sprzedaż zaproszeń ślubnych. Jednak wybór sprawdzonej, tak aby móc cieszyć się pięknem wykonania wysokiej jakości, jest nie lada wyzwaniem. Jednym z producentów, który w każdym detalu dba o wykonanie projektu, jest JDStyle. Ta marka nieustannie od kilkunastu lat stara się o to, by Para Młoda mogła od początku wspaniale przeżywać wspólne chwile organizacji i planowania ślubu i wesela.

 

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

hollywoodzki uśmiech - czy to możli…
Już zdążyłam zacząć nosić próbną! Wiadomo, że trzeba się przyzwyczaić, ale jestem zadowolona...
hollywoodzki uśmiech - czy to możli…
I jak Tama byłaś na konsultacji? Zdecydowałas się na nakładki?
Swędząca skóra u dziecka
Również bardzo dobrze znam te kosmetyki, mam w domu 2 dzieci z...
Atopowe zapalenie skóry - nowe leki…
Jeśli chodzi o skład kosmetyków to dla mnie wyrocznią jest sroka. Na pewno wszystkie...