1,051

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Są też ławki przy nagrobkach, dla starszych pań które nie przewidują do czego może posłużyć ich siedzonko wink

1,052

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Starsze panie też kiedyś były młode, tylko może nie przyszło im do głowy randkować na cmentarzu wink

1,053

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

To aż tak stare, że ich młodość przypadła na epokę romantyzmu? tongue

1,054

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Raczej na epokę milicji obywatelskiej, która strzegła poprawności obyczajowej w miejscach publicznych wink ...

1,055

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]To aż tak stare, że ich młodość przypadła na epokę romantyzmu? tongue[/quote]

Nie, tylko były bardziej strachliwe wink

1,056

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ej, nie były, tylko w podeszłym wieku już tego nie pamiętają...  wink

1,057

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A może wolą nie pamiętać bo ciągle by się rumieniły przy wspominaniu smile

1,058

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Mi kiedyś babcia w kolejce do lekarza powiedziała, żebym uprawiała seks, póki jestem młoda (nie wyglądała na nienormalną i zaczęła ten temat po dłuższej rozmowie). Tzn. dokładnie powiedziała, że mam spać z chłopakami. Opowiedziała, że ona młodo bardzo wyszła za mąż, bo wojna itd. i się nie nacieszyła, a teraz to nie ma co się spieszyć.

1,059

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale mąż zginął na wojnie czy przeżył i nie pozwalał jej używać z innymi?

1,060

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

a widzieliście demot z Woodstocku para chyba para ;p robili to na chodniku a wokół nich chodzili inni ludzie

1,061

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Po dragach to człowiek raczej nie myśli co robi i co pomyślą inni...;)

1,062

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=kornelcia]a widzieliście demot z Woodstocku para chyba para ;p robili to na chodniku a wokół nich chodzili inni ludzie[/quote]

Tam jest taka atmosfera rozluźnienia poza tym myśleli ze ich nikt tam nie zna, a teraz to ogląda cała Polska...

1,063

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Mi kiedyś babcia w kolejce do lekarza powiedziała, żebym uprawiała seks, póki jestem młoda (nie wyglądała na nienormalną i zaczęła ten temat po dłuższej rozmowie). Tzn. dokładnie powiedziała, że mam spać z chłopakami. Opowiedziała, że ona młodo bardzo wyszła za mąż, bo wojna itd. i się nie nacieszyła, a teraz to nie ma co się spieszyć.[/quote]

A kto będzie potem płacił alimenty to mówiła? Babcia ze swojej emeryturki?:)

1,064

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Mi kiedyś babcia w kolejce do lekarza powiedziała, żebym uprawiała seks, póki jestem młoda (nie wyglądała na nienormalną i zaczęła ten temat po dłuższej rozmowie). Tzn. dokładnie powiedziała, że mam spać z chłopakami. Opowiedziała, że ona młodo bardzo wyszła za mąż, bo wojna itd. i się nie nacieszyła, a teraz to nie ma co się spieszyć.[/quote]

To mąż musiał być impotent...;) Mogła przynajmniej powiedzieć żebyś szukała sprawnego.

1,065

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Pokażcie tego demota tongue
No nie.... babcia wszystkiego nie przewidziała big_smile W jej czasach przecież nie było czegoś takiego, że jest dziecko i alimenty facet płaci, tylko rodzice dzieciaka męczyli się ze sobą.

1,066

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A uszczęśliwiany na siłę dzieciak marzył po cichu w końcu kiedyś się rozwiodą...? Faktycznie, rodzinna sielanka...

1,067

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No nie mogli się rozwieść, bo co ludzie powiedzą...
Kiedy byłam w podstawówce prawie połowa klasy miała niepełne rodziny, bo brakowało ojca, a potem przez 1,5 roku mieszkałam w małej mieścinie i były tam dwie rozwódki, na językach wszystkich, więc trzymały się razem, bo ludzie gadali. Teraz wychowywanie dziecka bez ojca w domu to jest norma. Alimenty, rozwody... to jest niemalże modne.

1,068

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ale jak taki maż tkwił w stadle mając kochankę o której wszyscy wiedzieli, to jemu od razu wybaczyli i zrozumieli, ale gdy tak żona coś z kimś... Nie daj Boże:)

1,069

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Masz rację sad Takie to myślenie ludzi, że chłopu wolno... bo chłop to jest chłop.
On może na boku, on może wrócić nategowany jak świnia i kobita ma na to pozwalać, ma się garami i dzieciakami zajmować, bo on wypłatę do domu przynosi, a jak zasłuży to i zebrać może od niego - w ilu polskich rodzinach kiedyś tak było? Jak dobrze, że czasy się zmieniają. Niezależność, choćby częściowa, zapewnia dziś kobiecie więcej szacunku ze strony mężczyzny i wiem, przemoc i zdrada nadal są powszechne, ale dziś już coraz więcej kobiet docenia..... albo po prostu sytuacja je zmusza do posiadania własnych pieniędzy, a pieniądze to większe możliwości kreowania własnego życia.
Słyszę czasem o kobietach, które się męczą z pijakami itd. bo nie mają gdzie pójść z dziećmi albo nie stać ich na założenie sprawy rozwodowej.
Dzisiaj media nagłaśniają kwestię uzależnienia i współuzależnienia, przemocy domowej i ludzie dostrzegają wreszcie, że nie muszą pozwalać na takie traktowanie.
Flaki mi się przewracały jak słyszałam szepty dewotek:"Wrócił napity, przylał jej, a wcześniej był u tej..."
Znajoma dowiedziała się o zdradzie męża, potem dotarła do dziewczyny, która zgodziła się poświadczyć w sadzie, że kilka lat temu spała z jej mężem, bez problemu orzeczono rozwód z jego winy. Gdyby nie to, że miała własne pieniądze i że nie bała się co ludzie powiedzą, bo rozwody nie są teraz żadną sensacją, pewnie żyłaby w poczuciu krzywdy przez następne lata, a w tej chwili jest z kimś innym szczęśliwa.

1,070

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Pewnie to większa samodzielność kobiet w dzisiejszych czasach powoduje że już na silę nie tkwią w nieudanych związkach, bo mają odwagę odejść, wiedzą że sobie poradzą i bez faceta

1,071

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=evitka]Pewnie to większa samodzielność kobiet w dzisiejszych czasach powoduje że już na silę nie tkwią w nieudanych związkach, bo mają odwagę odejść, wiedzą że sobie poradzą i bez faceta[/quote]
Dokładnie tak samo myślę.

1,072

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak, pieniądze dużo w takiej sytuacji ułatwiają i dają tę wolną wolę...

1,073

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Przeraża mnie to, że tyle kobiet musi znosić upokorzenie i krzywdę, bo nie mają pieniędzy... i jak nie być materialistą na tym świecie sad(

1,074

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Część z nich pewnie by jakieś miała, ale nauczyły się, że facet na wszystko zarobi, o wszystko zadba i za cenę tego wygodnego materialnie życia płacą tym że nie mogą mieć swojego zdania i są traktowane tak jak są...

1,075

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

No ale niektóre nie mogą znaleźć pracy, nie stać ich na przedszkole lub nie ma miejsc w przedszkolu. Takie osoby często mają braki w wykształceniu, bo młodo wpadły i stąd nieprzemyślany ślub sad Nie mają też doświadczenia zawodowego.
Moja sąsiadka z kolei jest osobą, o jakich piszesz: była młoda, ładna, znalazła bogatego, on zarobił na 4 dzieci i duży dom, lekarz, kazał jej rzucić szkołę, rzuciła, żyło jej się wygodnie, a potem całe osiedle słuchało kłótni itd. Teraz ona jest sama a on w stolicy z osiemnastolatką (pan ok. pięćdziesiątki). Szczerze to nie wiem skąd ma pieniądze, może on na nią łoży, bo w końcu to jego dom, a ona nadal w nim mieszka. Ale jakie akcje... on kiedyś krzyczał, że widział jej zdjęcia jak stoi naga nad jakimś facetem, a ona z kolei powiedziała mu, że niby coś zrobił ich córce... cóż... może ma na niego jakiegoś haka i dlatego została w tym domu i może on na nią alimenty płaci, bo przecież można zasądzić, albo po prostu śle jej jakąś kasę, żeby mu kłopotów przy rozwodzie nie robiła.